Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a szolnoki Ladies Gym teremről? fórum

Mik a tapasztalatok a szolnoki Ladies Gym teremről? (tudásbázis kérdés)


2014. jan. 11. 13:45

Sziasztok! Én is megnéztem a termet nem jó tapasztalatom volt.A bérlet árak nagyon magasak illetve a lány aki ott volt nem valami kedves.Illetve ha női fitness mit keres ott férfi.Mivel a bejárat szinte el volt torlaszolva a két fiatal sráctól. Elég kellemetlen volt a bejutás és miután bejutottam nem azt kaptam amit vártam és amit hirdettek. Nem igazán ilyenre számitotam. Gondoltam ha már ott vagyok akkor ha a gépeket nem is a szoláriumot kipróbálom. Hát kár volt. Koszos volt, kellemetlen szag volt bent és a csövek is gyengék voltak. A véleményem az h jobb ha senki nem pazarol időt erre a fitness teremre mert csak csalódás éri! Hozzászólásommal nem akarok senkit megbántani csak gondoltam kifejtem a véleményem h megóvjak másokat is egy hatalmas nagy csalódástól!

Üdv.: Petra

2013. nov. 19. 06:44
Köszönöm szépen! Nagy segítség volt ez nekem! :)
2013. nov. 18. 16:40

Ma megnéztem, H-SZ ig 7-21 ig van nyitva, a napijegy 1900 Ft amiért egész nap használhatod a gépeket, nap közben a napijegy árárért többszö is visszamehetsz.A napjegy mellé jár egy 15 perces kavitációs zsírbontó kezelés ajándékba.

A havijegy 17.000 és 30 munkanapig +ajándék 10 kezelés zsírbontás, 30 perc infraszauna 7 perc szolárium.Nagyon kedves volt a lány aki fogadott, ami külön pozitívum.Tiszta volt a fürdő /mosdó- ami szintén tetszett. 2 futópad/2 ellipszistréner/2 fekvőbicikli volt, és erősítő gépek.Elsőre bizalomgerjesztő volt.

2013. nov. 13. 13:03
Már ez a nagy hallgatás is gyanús. :D
2013. nov. 12. 10:35

A honlapjuk elég puritán, árak még megközelítőleg sincsenek, se nyitvatartási idő. Pont útba esne a munkahely felé és mivel az uszoda most már kritikán aluli szinten tömve van hajnalban, arra gondoltam, átváltok.

Tudom, menjek be, kérdezzem meg, de elég mimóza vagyok, jobb szeretek először puhatolózni. :)

2013. nov. 12. 10:33
Szolnok, Ladies Gym. Vélemények, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook