Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit akarhat még? fórum

Mit akarhat még? (beszélgetős fórum)


2014. jan. 13. 14:42
az meg a másik hogy nagyon nem az a fajta fiú aki nem kapna meg akárkit. épp ez az hogy könnyen udvarol
20. 526d586c57 (válaszként erre: 19. - Licsi)
2014. jan. 13. 14:40
De igen gondoltam és folyamatosan gondolok is erre, de akkor mi értelme van hogy napi szinten küldd valamit vagy ír esetleg "megbök" fb-n? Oké tudom "tartalék" meg nem akarja hogy elfelejtsem, de ha valaki már nem szeret valakit, mást akar akkor ennek tényleg mi az értelme? Ismerem én is azt az érzést hogy "nekem nem kell de másfelé se nézzen" , de azért már lassan másfél év után úgy hogy nem is találkozunk egy kicsit akkor is furcsa. Nem évekig voltunk együtt csak másfél. Ha talált is valakit a csajszi jól megszívta...
19. licsi (válaszként erre: 18. - 526d586c57)
2013. nov. 25. 15:05
Pedig amíg nem építed le és reménykedsz, addig nem fogsz tudni tovább lépni. Tényleg úgy gondolod, hogy harmadszorra sikerülhetne azok után, hogy megmondta, nem szeret, nem megy neki, és még csak megbeszélni se tudod vele a dolgot? Arra nem gondoltál, hogy ő valószínűleg nem a kispárnát rágja utánad otthon, hanem más nőkkel ismerkedik, vagy már talált is barátnőt?
2013. nov. 25. 12:42

Működött a távkapcsolat az elején, féltünk tőle de nem ez okozta a fő gondot. Inkább az, hogy ő változott a távolság hatására.


Nem tudok vele nyíltan beszélgetni, ha próbálom megbeszélni kitér előle valami hülyeséggel. Kezdek elfáradni benne, de úgy érzem ha megszakítok vele minden kapcsolatot se lesz egyszerűbb, ugyanis próbáltam már és nem használ. Zsákutcában vagyok

17. ina87
2013. nov. 12. 21:07
Ha igazán lett volna szerelem akk a távkapcsolat nem jelentet volna akadály,ne várj rá hisz már ha abol indulsz ki h kétszer végett ért a kapcsolatotok akk szerinted a harmadik probálkozásnál mivolna.de ezt csak te tudod h mikor zárod le végleg!
16. 63d6abf1d7 (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2013. nov. 12. 20:56

"A nem akarja visszaadni a cuccaimat" nem igazán mérvadó.

A legfontosabb, hogy Te mit szeretnél. Mik a Te érzéseid.

15. szafaripók (válaszként erre: 11. - 526d586c57)
2013. nov. 12. 12:15
Egyszerű az - nem akarsz tőle semmit, hát nem foglalkozol vele. Ennyi.
14. Pasionella (válaszként erre: 11. - 526d586c57)
2013. nov. 12. 11:05
Igazából tudnál...ha valóban le akarnád ezt az egészet végleg zárni...
13. licsi (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2013. nov. 12. 11:00
Kérd vissza a cuccaidat és ne tartsd vele a kapcsolatot semmilyen formában. Ha nem szerelmes, számára nincs jelentősége annak, hogy még becézget vagy írogat neked, és nem érzi, hogy ezzel reményt adna neked, hiszen megmondta, mit érez, vagyis mit nem érez. Ha már megpróbáltátok újra, de az sem jött össze, szerintem nincs miért várnod sajnos. :(
2013. nov. 12. 10:56

Netta! Gondold át az eddigi kapcsolatotokat, és tedd fel magadnak a kérdést:

- Érdemes valakire várni, akivel nem ment?

- Van értelme távkapcsalatnak?

- Nem értelmesebb lenne valakivel minden nap személyesen megosztani minden örömödet, bánatodat? Érezni, hogy átölel, a karjában tart, a szemedbe nézz, Rád mosolyog. :)


Én azért írtam le a saját példámat, hogy abból tanulhass. Egyébként mi is távol voltunk egymástól utána, mert a mi kapcsolatunk is távkapcsolatnak indult. De utána hozzám "költözött".


Egy távkapcsolathoz olyan nagy szerelem kell, ami csak ritkán fordul elő az ember életében. És nem csak az egyik félnél kell, hogy meglegyen.

2013. nov. 12. 10:14
Bár tudnék vele értelmesen személyesen beszélni erről. Annyira leszeretném zárni. Csak nem olyan egyszerű
2013. nov. 12. 09:58

Szerintem biztos érez még valamit irántad, csak nem lehet tudni, mit. Nekem is volt olyan, hogy szakítás után még leveleztünk a volt Párommal. Majd valahogy ez elmaradt a részéről, nyilván olyant írtam Neki, amivel megbántottam (pedig csak az igazságot). És mikor már kezdtem elfelejteni (hiába Te szakítasz, ha volt valami jó abban a kapcsolatban, akkor fáj és még sokáig érzed a szívedben a nyomát és bőszen próbálsz megszabadulni még a jó emlékektől is), rám írt. Akkor belementem, válaszoltam (persze, hiszen szerettem), de a mai eszemmel már nem tenném.


Hidd el, aminek egyszer már vége lett, nem érdemes újra elkezdeni. Megvolt annak az oka, hogy miért nem ment. Az ilyen újbóli kapcsolatoknak igen csekély esélye van. Sajnos, ezt kell mondanom, pedig...

2013. nov. 12. 09:51
ISmered a mondást: "több vasat tartani a tűzben.."? Szerintem ő ezt csinálja: van valakije helyben, téged meg hülyít, hogy ha az mégse jön össze, legyen hova menni...
8. ittmost (válaszként erre: 7. - Ittmost)
2013. nov. 12. 09:46
Vagy B verzió:van neki szexpartnere,vagy akár barátnője is.Ezért a szexre te nem kellettél neki(úgy értem,most nem,mert van kivel szexelnie),hanem ezt a kötődést meg akarja veled tartani,h máskor viszont kéznél legyél,ezért nem adja vissza cuccaidat,és szólít a régi becenéven.
7. ittmost (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2013. nov. 12. 09:44

Valószínű ez az ember kapcsolatfüggő,és minél több iylen barátnőt akar,mint te,akiről tudja,h bármikor ugrana,ha fütyül neki.

nem volt szex..valószínűleg ő szexben nem olyan jó,neki a lelki társak kellenek inkább,de abból több.

6. Pasionella (válaszként erre: 3. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 12. 09:39
Te még most is megteheted. Megteszed?
2013. nov. 12. 09:38
Minek varni vonatra, villamosra, amikor nalad van a jegy?? Jon masik!
4. Pasionella (válaszként erre: 1. - 526d586c57)
2013. nov. 12. 09:38

Várni egy ilyen emberre? Aki felbukkan 8 hónap után és azt sem tudja mondani mit akar...

Volt ebben részem de én választás elé állítottam, vagy velem akar lenni vagy nem, döntse el mit akar. Eldöntötte, komoly kapcsolatot velem. Ilyen egyszerű. Megmondod neki ezt és ha nem akkor nem, akkor sosem gondolta komolyan. Eléggé gyerekesnek tűnik, hány éves?

2013. nov. 12. 09:36

A bizonytalanságnál nincs rosszabb. A biztos rossz, ami rossznak tűnik, hosszú távon jobb. Szerintem sem érdemes várni, ha azt mondta, nem akar kapcsolatot, akkor ne csináljon úgy, mintha kapcsolat lenne. Vagy akkor legyen kapcsolat.


Szerintem mondd meg neki, hogy vagy normálisan, vagy sehogy. Nekem is ezt kellett volna tennem, hamarabb...

2013. nov. 12. 09:32
Őszintén? és csak a saját véleményem. SENKIRE nem érdemes várni. Pláne nem pasira. Emberek jönnek mennek az életünkben, de valami oka mindig vannak annak hogy kilépnek onnan. Most már így látom, bár hidd el a poklokat járom én is...
2013. nov. 12. 09:28
1 éve szétment egy 1.5 éves kapcsolatom (zömében távolság miatt) , majd 8 hónap után váratlanul felbukkant az illető és megpróbáltuk újra. Kb 3 hét után vége is lett mert bár ő vágyott rá rájött, hogy nem tudna velem annyit foglalkozni mert távol van és inkább neki most nem kell kapcsolat. Megkérdeztem szeret-e, aztmondta igen, de nem szerelmes.. Viszont azóta is rendszeresen írogat, úgy beszél velem mintha még mindig a barátnője lennék ( a közös becenevünkön hív stb.) és nem akarja visszaadni a cuccaimat. A "meg akar tartani tartalékba" dolgot hülyeségnek tartom mert mikor arra a 3 hétre összejöttünk szex nem volt, pedig ha arra ment volna lett volna, ennyire ismerem :) Szerintetek érdemes rá várnom még ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook