Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » AVON Szuper világosító hajfestékkel mik a tapasztalatok? fórum

AVON Szuper világosító hajfestékkel mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


11. csera
2014. jan. 2. 20:34
Egy rossz hírem azért van, az őszhajszálak, eléggé kiviláglanak a többi közül.
10. csera
2013. dec. 30. 20:19

Nos, eljött a hajfestés napja :)! Pontosan tegnap volt.

Mivel az alaphajszínem és a festett rész is elég sötét, ezért úgy döntöttem, hogy egyből a teljes hosszra vigyük fel a festéket. Mire végig felkentük már látszott, hogy a töve szépen világosodik. A hajam elég erősszálú ezért 30 percig akartam rajta hagyni, de 40-re sikerült :).

A végeredmény: a lenőtt, azaz festetlen töve, szőke lett, a festett rész, szép aranybarna. Nyáron tetettem bele szőke melírt, az kicsit világosabb (szerintem így kicsit természetesebb a hatás). A kicsit töredezett vége, szintén világosabb. Mára (általában este mosok hajat és másnap reggel vasalom) kicsit összeért, már nem tűnik annyira világosabbnak a töve. Legközelebb jöhet rá, a sima aranybarna!!!

Vélemény (a saját véleményem): Hozta a hozzáfűzött reményeket :D! Szeretem, hogy előkezelője van, így gondolom kezeli a hajvégeket és egyenletesebb lesz a színeredmény. Könnyű az aplikátorral felvinni a festéket. Végre egy olyan kesztyűt adnak hozzá, ami viszonylag női kézméretű és erősebb anyagú (el is tettem, ha még se ilyen festéket veszek)! Isteni a balzsam/utókezelője, az illata.


Egyszóval, bátran ajánlom bárkinek, akinek hasonló tervei vannak!

2013. dec. 5. 13:58
Megérkezett a festékem, a jövőhéten szerintem kipróbálom!
2013. nov. 28. 09:27
Én megrendeltem a Szuper világosító aranybarnát :)
7. csera (válaszként erre: 6. - DiamondAngel)
2013. nov. 23. 18:12
Akkor, lehet nem reménytelen? :) írd meg, ha kipróbáltad! Köszi
6. DiamondAngel (válaszként erre: 3. - Csera)
2013. nov. 15. 15:10

Én is az aranybarnát szeretném :)


Nekem derékig érő fekete hajam volt éveken át, de nyár végén levágattam és már nem emlékszem milyen festékkel kivilágosítottam és azt kentem be aranybarnával. Még szeretnék rajta picit világosítani, ezért gondoltam az avonos világosítóra. Meg persze avon koordinátor is vagyok, így egyértelmű, hogy az avon termékét használom :)

5. csera (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2013. nov. 12. 10:14
lehet, köszi! Persze kopik magától is, csak az idő.
2013. nov. 12. 09:38
Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem a szuper világosítás csak natúr, festetlen hajra értendő, amit már egyszer sötétebbre befestettél azt csak színleszedővel tudod helyrehozni!
3. csera (válaszként erre: 2. - DiamondAngel)
2013. nov. 12. 09:21
Köszi a választ! A világos aranybarnát már próbáltam, meg voltam elégedve. Sajnos sokat kellett várnom a festékre, így visszatértem a boltban azonnal megvehető termékekhez. Most sikerült a Gardnier egyik már korábban vásárolt termékét újra megvennem, amitől sokkal sötétebb lett a hajam, mint amire számítottam, ezért gondoltam, hgy pár hét múlva ezzel világosítanék. Ha Neked sikerült kipróbálni, kérlek írd meg!
2013. nov. 12. 09:01
Szia! Én még nem próbáltam, de tervezem. A többi hajfestéküket szeretem, mindig azt használom. Ha esetleg kipróbálod írd meg pár sorban, milyen :)
2013. nov. 12. 08:40

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy a szuper világosító árnyalatokból, valaki próbálta-e már valamelyiket?

Köszönöm a véleményeket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook