Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális dolog az, ha azon sértődök be, hogy a pasim nélkülem megy shoppingolni Budapestre? fórum

Normális dolog az, ha azon sértődök be, hogy a pasim nélkülem megy shoppingolni Budapestre? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
66. Pegasus0629 (válaszként erre: 64. - Krisz42)
2013. nov. 26. 17:33
Igen, ez lenne a normális amit te írsz, az első szerelmemmel akivel tíz évig voltunk együtt így volt, hogy bárhol, bármikor , mindig kívánt és akart engem, akár reggel is ha kinyitottuk a szemünket már egybol :) olyan fura volt utána emez kapcsolatomban, hogy itt már csak akkor volt szex ha ö akarta, másfél hetente egyszer kb.... volt hogy elutasított, hogy ne csináljuk, mert fáradt vagy nincs kedve , akkor nagyon megalazottnak éreztem magam de bele szerettem, így mindent elneztem neki... :(
2013. nov. 26. 15:35
Nálunk meg ha én stresszes vagyok,nem akarom,nem vagyunk egyformák,ebben sem.
64. Krisz42 (válaszként erre: 63. - Pegasus0629)
2013. nov. 26. 15:26
Szerintem jobban jártál,h vége.Nálunk akármilyen nagy a sressz-még 3gyerek is van:)-akkor is szinte minden nap szerelmeskedünk.Mindig ha csak hozzâmér,már akkor ott van benne a szenvedély és ha nekem jut eszembe akár napközben,biztos,h benne van:)Keress olyan ffit,akinek te kellesz,mint nő,,ha szerelmes beléd,akkor mindig téged fog a legvonzòbbnak talâlni és nem fogja érdekelni a munkahelyi stressz se,mert adni akar,hiszen szeret és az fogja felizgatni,ha neked jó,ha téged izgathat,ha neked okoz gyönyört és ha te is ilyen önzetlenül szereted,akkor nagyon élvezni fogjátok az együttléteket:)
63. Pegasus0629 (válaszként erre: 62. - Pasionella)
2013. nov. 26. 15:13
:(
62. Pasionella (válaszként erre: 61. - Pegasus0629)
2013. nov. 22. 08:18

Na ez szerintem oltári nagy baromság.

Mi párommal sajnos rengeteget vitázunk de a tűz köztünk olyankor...ugyanolyan! Az még mindig remek köztünk még akkor is amikor más lehet már nem annyira jó.

OKé, lehet ilyen, nagy stressz stb... nem tud teljesíteni de szerintem marha nagy hülyeség erre fogni...mert már nem kíván...aha.

2013. nov. 21. 14:01
Stressz és szorongás van a munkahelyen és emiatt nem tud teljesíteni az ágyban és vasárnap este megpróbálta újra de nem jött össze majd rám fogta, hogy miattam van és biztos engem nem kíván már mint not mert sokat vitaztunk a két hét szabija miatt és hogy abba nem gondolok bele hogy ez kiábrándító lehet... azt mondta még sosem volt ilyen problémája és így vége, szakit, megpróbálta de nem ment....
60. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 59. - Pegasus0629)
2013. nov. 21. 08:02
Valami más volt ott,hidd el nekem!
2013. nov. 21. 07:59
Ö egy szociopata sajnos és nem hajlandó orvoshoz fordulni , teljesen kikészített lelkileg.... egyik nap még a karácsonyi diszeket vettük meg és terveztünk a másik nap meg szakit egyik pillanatról a másikra és azóta sem válaszol semmi üzenetre valamint direkt kikapcsolja a wifit a telojan, kerül engem ahogy tud . Hatalmasat csalódtam és nekem ez nagyon nagy pofon , hogy elötte fél órával még puszilgat utána meg kidob , rengeteg bennem a kérdőjel hogy egy ember ennyire meg tudja játszani az érzelmeket és álarcot felvenni ? Valamint hogy neki tényleg ennyit jelentettem hogy így letud teljesen rakni ? Pedig úgy éreztem akar engem és ragaszkodott hozzám és ezek szerint csak színészet volt minden
58. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 56. - Pegasus0629)
2013. nov. 21. 07:44
Jaj,te..ez már végleges?Megbeszélhetetlen?Fix?
57. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 56. - Pegasus0629)
2013. nov. 20. 22:43
Miért lett vége?
2013. nov. 20. 22:36
Nem ezért, teljesen más dolog miatt lett vége :(
55. val88 (válaszként erre: 51. - Pegasus0629)
2013. nov. 20. 10:09
nabammeg... ezért izgultunk itt napokig??? :(
54. zebracsikó (válaszként erre: 51. - Pegasus0629)
2013. nov. 20. 09:00
Ügyesen kiharcoltad magadnak.
53. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 51. - Pegasus0629)
2013. nov. 20. 08:20
Na,baszki...fasza!Ezekért a dolgokért?
52. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 51. - Pegasus0629)
2013. nov. 19. 22:55
Jól tette. Vegyél egy kutyát.
2013. nov. 19. 22:53
Végül nem ment, mert nem ért rá a tesoja. De már mindegy is ,mert vasárnap este szakított velem.
50. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 15. - Val88)
2013. nov. 17. 20:54
:DD
2013. nov. 15. 12:58
Végül "elengedted"a párodat Pestre?Sikerült megbeszélnetek?
48. 80ASIQ (válaszként erre: 23. - Mancs97)
2013. nov. 15. 08:41
Ott is lehet találni hölgyek számára vonzó dolgokat. :)
47. 80ASIQ (válaszként erre: 35. - Leoborta)
2013. nov. 15. 08:40

Minimum!

:D

2013. nov. 12. 15:17
Nem normális.
45. michelle.r (válaszként erre: 44. - Pegasus0629)
2013. nov. 12. 14:16

Ha neked nincs igényed semmi önállóra, az rendben, a te dolgod. De lehet hogy neki van, és ha nem hagyod, abból nem fogsz jól kijönni.


Azt írtad, kezd besokallni. Ezek szerint neki van arra igénye, hogy időnként mással is töltse az idejét, ne csak veled.

44. Pegasus0629 (válaszként erre: 43. - Michelle.r)
2013. nov. 12. 13:39
Biztos nem , nincsenek annyira bensőséges kapcsolatban azért, elhulyulnek de annyi... lelki problémákat sosem beszélnek meg
43. michelle.r (válaszként erre: 21. - Pegasus0629)
2013. nov. 12. 13:18
Az nem lehetséges, hogy a tesója is szeretné ha néha együtt lehetnének, csak úgy, bárki más nélkül?
2013. nov. 12. 12:58
Hogy besértődsz:nem
41. szikmár (válaszként erre: 40. - Krisz42)
2013. nov. 12. 12:25

Kedves Krisz42, különbözőek vagyunk.Most így működik nálatok amit leírtál, de semmi garancia arra hogy 5,10, vagy x év múlva is így fog. Nem azért mert szerény személyem mondja, hanem mert ez a dolgok rendje, minden és mindenki változik.

Van aki igényli a "forever együtt levést" van aki néha szeretne egy kicsit mást is tenni (ami nem feltétlenül pasizás vagy csajozás)pláne bizonyos életkor és pl 5-10x év után.Ennyi.

De a legegyszerűbb az lenne ha a kérdező poszter egy egészségeset beszélgetne a párjával, hátha kiderül és akkor nem idegen emberek válaszaiban kellene megnyugvást avagy kételyt találnia...

SZ.V.SZ. :)

40. Krisz42 (válaszként erre: 38. - Szikmár)
2013. nov. 12. 12:11
Kérdés,h mennyi időt vesz el a munka,stb.amit el kell végezni vagyis mennyi a külön töltött időNekem nagyon jól működik a kapcsolatom úgy,h a szabadidőnkben mindig együtt vunk.Sokféle kapcsolat van,de ott,ahol tênyleg a szerelem,az önzetlen szerelem tartja össze a párokat,ott nincs nagyon igény külön programokra.Miét is lenne?Egyébként is sokat lehetnek külön az emberek és nálunk sincs igény arra,h külön legyunk.Miért is?Az intimebb témákat,dolgokat főleg vele osztom meg,máokkal kommunikálok annyit csak amíg munka,kisebb vásárlás,jövés-menés van vagy összefutunk,de nem fogok egy egész szabadnapot a párom nélkül tölteni,mikor ő is jöhetne.Akkor minek vannak együtt?Hogy néha legyen vki az ágyban mellette?Egyébként szerintem azért bántó,mert eddig nem így működött és ez így olyan,h a másik mindig alkalmazkodjon.Nincs beleszolasa,ez van,kész tênyek.Ráadásul kiváncsi lennék,h a ffi mit szólna,ha ez fordíva történik meg:közli a nő,h a szabadnapján kocsival elviszi a b.nője,de ő nem fé be,mert másokat visznek.
2013. nov. 12. 12:02
Jesszus, szegény ember...
2013. nov. 12. 11:52

37. Krisz42

...ö..ö..őőő télleg' kihagytam, sajna azon kevesek közül vagyok, aki nem szokott mások nevében beszélni, így természetes hogy a saját véleményem vetem virtualis papírra :) De legyen: " 36. szikmár SZ.V.SZ. " Ok. így? :)

Nem, nem úgy gondoltam ahogy írtad. De igenis, szükség van néha egy kis szabad privát szabad időre, ez teljesen normális, és ha a felek szeretik annyira egymást, vagyis megbíznak egymásban annyira akkor ez természetes.Nem az állandó "együttlét" a záloga egy jól működő kapcsolatnak. SZVSZ :)

37. Krisz42 (válaszként erre: 36. - Szikmár)
2013. nov. 12. 11:37
Kihagytad,h szerinted:)Ja értem;eddig mindig menjen ő is vele,most meg nem,mert az úr úgy óhajtja.Szerintem elég érthetően leírta,h eddig mindig együtt mentek,a srác is ezt igényelte.Most meg hirtelen nem kell.Egy párkapcsolat azét párkapcsolat,mert többek között együtt vannak.Nekem is rosdzul esne,ha a párom a szabadnapján kijelentené,h nem velem lesz,hanem csavarogni megy.Jó,nálunk már család van,de pont arra megyünk,h mindig együtt tudjuk tölteni a szabadidőt.És főleg,ha együtt szoktak menni,akkor megbeszélem a tesòval,h inkább nem megyek,ha nem férünk be,mert tekintettel vok a páromra.Egyébként simán megfordulhat a fejében az is,h azét nem fè be,mert 2csajt visznek megukkal.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook