Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ti próbáltátok már a d-mannóz port?Vélemény? fórum

Ti próbáltátok már a d-mannóz port?Vélemény? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 19. 11:49

Egyszer kipróbáltam én is,de mivel mást is szedtem ,ezért lehet hogy nem is csinált semmit.

Elgondolkodtató,hogy a coli bacik bíztosan hozzá kapcsolódnak vagy csak kitalálták az egészet.Nem ez lenne az egyetlen valótlan állítás.

Az antibiotikumok általában csak ártanak(saját bőrömön tapasztaltam).Ami segít ilyenkor:urogin hónapokig szedve,vesetísztító tea,c-vitamin stb...

Meggyógyultam pedig azt hittem így kell leélni az életemet.

Még fontos az esetleges coli fertőző forrás kerülése pl.visszakapni a párodtól(neki valószínű nem okoz semmit)csak óvszer.

Az idegrendszer is képes állandó vizelést produkálni,a kiváltó ok jó ha meg van.

5. eva7171 (válaszként erre: 1. - Gaby82)
2013. nov. 19. 11:34
Nem a d-mannóz fogja megoldani a problémádat,és nem is a gyógyszerek.Nekem elhiheted 20 évi szenvedés a hátam mögöt.
2013. nov. 19. 11:09
Nekem használt. Szinte csak ez, de csak colli bacira jó, így kértem szedés előtt tenyésztést a körzetinél.
2013. nov. 12. 12:24
Nézd meg az adatlapomon az általam hozzászólt fórumtémákat.
2013. nov. 11. 19:35
Az állandó vizelési problémák megőrjítenek..elegem van a sok antibiotikumból,ami utóbb nem is használt!/cifran/A D-Mannózt ajánlottak..megéri megvenni?Mert elég drága,de ha jó....
2013. nov. 11. 19:33
Ti próbáltátok már a d-mannóz port?Vélemény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook