Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik lehetnek ezek a csípések? fórum

Mik lehetnek ezek a csípések? (tudásbázis kérdés)


2015. jún. 21. 17:40

Ez hihetetlen. :D Ha valaki olvassa még.


Tavaly nyáron végre elmúltak a hülye csípésnek tűnő akármik. Olyan boldog voltam...

Erre pár hete megint előjöttek. :D

Kész vicc az egész.

Mindegy hogy hol alszom, kijönnek...

2014. jún. 20. 20:51
Ja és újabb érv jutott eszembe, amiért az ágyi poloska nem megoldás. Független attól, hogy itthon vagy máshol alszom, ugyan úgy kijönnek. És volt olyan is, hogy 2 hónapig semmi, aztán megint megtaláltak.. Tehát ez már csak nem lehet poloska..
2014. jún. 20. 20:43
Atya ég. Arra se lesz pénzem mostanában...
22. 15b0d444db (válaszként erre: 21. - Pici Cirmók)
2014. jún. 20. 20:41
Hát olcsó nem volt 8500 Ft.
2014. jún. 20. 20:39
Most nézelődöm, hogy van-e a környéken ilyen rovarirtó. Mennyibe került?
20. 15b0d444db (válaszként erre: 18. - Pici Cirmók)
2014. jún. 20. 20:34

Mi se találtunk egyet se, a pasi aki kijött is csak mondta hogy pár fekete pötty utalt az ürülékükre. Nem tudodm hol lehettek. Mindenesetre lefújt mindent és azóta ok a helyzet.


Persze nem mondom hogy tuti az csak, az én helyzetem annyira hasonló volt....

2014. jún. 20. 20:33
Közben megnéztem az előző fórumodat és nekem is ilyen gümőim voltak. Nagyon tudtak viszketni.
2014. jún. 20. 20:32
De én már az ágyat is szétszedtem. Semmi nem volt. Sehol. Még a nyomuk sem.
2014. jún. 20. 20:30

Simán lehet poloska.

Nekünk is az volt, az ágy hiába steril, szegélyek mögött is meghúzódhatnak. Bolti sprayk meg nem hatnak rá.

Ja és én párommal lakom, egy ágyban alszunk, rajta nem volt semmi, rajtam meg rengeteg csípés, először én is szúnyogra gyanakodtam.


És nap közben is jöttek elő a csípések!!

Profi poloska irtókat hívtunk, egyszer voltak, azóta szerencsére eltűnt minden csípésem.

2014. jún. 20. 20:17

Na jó, most már tényleg elegem van. Lassan egy éve mindig csípések jelennek meg rajtam. Vagyis csak a bokámig. Boka felett nem. A lábam már olyan, mint aki rühes....Csomó megmaradt folt van rajta, amik nem tűnnek el.

A csípés van, hogy egy pici kör, máskor egy nagyobb, mint pl. a szúnyogcsípés. Bolhára gyanakodtam, volt benti cicám vagy 2 évig biztos. Szegény ki lett téve a házból már március óta, minden bogár/bolha és egyéb rovarírtót fújkálok a házban. Senki nem jön ki semmi, csak rajtam. Nem vakarom el, mégis megmarad a nyoma. Voltam orvosoknál, egyik se nézte meg, rámondta, hogy csípés. És ennyi. De nem lehet az. Nem lehet, mivel minden rovarra már külön kitértem az irtás szempontjából. Szúnyog télen nincs, az kilőve. Pók sincs egy sem a házban, ágyi poloska sem lehet, mert 1: steril már az ágyam, 2: nem csak éjszaka jönnek ki, bolha volt a leggyanúsabb, de ha az lett volna, nem csak engem evett volna + már az sincs itt, de a csípések még megvannak. Allergiatesztre egy orvos se volt hajlandó küldeni, hiába könyörögtem.Itthon meg magamnak hiába próbálkoztam, hogy mire lehetek allergiás, nem jöttem rá. Ittam a kalciumot rakat számra, de semmit nem használt. Nem múltak gyorsabban és ugyan úgy jöttek ki... Kezdek belefáradni, 18 éves fiatal lány vagyok, akinek a lába olyan csúnya, hogy mindenki azt bámulja. Rühesnek tartanak(de nem rüh, már azt is kilőttem...) Valaki mondjon valamit, mert már tényleg végem...

15. igazság hol vagy? (válaszként erre: 13. - Pici Cirmók)
2013. nov. 11. 20:27
Ez akkor is lehet allergia.Neked kell megfigyelni,hogy mit ettél-ittál ,vagy mit használtál mielőtt előjöttek ezek afránya kiütések.
2013. nov. 11. 20:24
lehet ez ágyi poloska is
2013. nov. 11. 20:22

Voltam vele a házidokinál, adott rá krémet és ennyi. Elmentem bőrdokihoz, azt mondta, hogy elmúlik, ő is írt krémet. És ennyi.

Semmi újat nem eszek, nem használok új dolgokat...

12. igazság hol vagy? (válaszként erre: 1. - Pici Cirmók)
2013. nov. 11. 19:57
Közel egy éves a problémád,miért nem fordulsz orvoshoz?Ne sértődj meg! Egyébként lehet ez egy sima ultikária.gondold végig,hogy mit ettél,illetve használtál-e új tusfürdőt,öblítőt,mosószert stb.
2013. nov. 11. 19:51
És miért csak engem csípnek?
10. ca8f748537 (válaszként erre: 9. - Pici Cirmók)
2013. nov. 11. 19:51
A macska arra jár, amerre akar
2013. nov. 11. 19:50
De honnan jönne erre sertésbolha? Amúgy őket is bolhátlanítottuk már. Bár a kinti cicával meg a kutyával én alig érintkezem.
8. ca8f748537 (válaszként erre: 7. - Pici Cirmók)
2013. nov. 11. 19:49
Hmmm.Akkor mégis csak őket kéne bolhátlanítani. A sertésbolha belemegy a kutyába, macskába is.
2013. nov. 11. 19:47
Egy teljesen kinti cica, aki soha nem jön be, meg egy kutya.
6. ca8f748537 (válaszként erre: 5. - Pici Cirmók)
2013. nov. 11. 19:45

Akkor csípés.

(azért kérdeztem,mert arra gondoltam, ha a hasadon, oldaladon van, lehet a farmer, v. nadrág szegecseitől)

Milyen állat van még otthon?

2013. nov. 11. 19:44
Nos, volt egy csomó a lábfejeimen(azok már elmúltak) van pár a vádlimon, egy a bal combomon, 2 a bikinivonalnál, 3 a köldökömnél, jobb oldalt 3 a csípőm felett kicsivel, bal oldalt ugyanitt 2, hátam közebén pedig 4.
4. ca8f748537 (válaszként erre: 3. - Pici Cirmók)
2013. nov. 11. 19:40
Pontosan hol? Az oldalad, az egy elég tág meghatározás.
2013. nov. 11. 19:27

Régen voltam allergiavizsgálaton, akkor csak porra mutatta ki.

Én is ezt hallottam, meg nővéreméket nem is csípkedi a cicájukból a bolha... Meg mondom, a családban mást sem, csak nekem vannak ilyenek..

2. ca8f748537 (válaszként erre: 1. - Pici Cirmók)
2013. nov. 11. 19:25

A kutya-macskabolha nem szereti az embervért, a sertésbolha igen.

Króm-nikkel allergiád nincs véletlen?

2013. nov. 11. 19:19

Eddig azt hittem bolhacsípések. MErt van egy kibejárós cicánk, akiből nagy erőkkel üzzük a bolhát, igaz eddig hatástalanul.

Gondoltam, engem már hónapok óta tuti a bolhák csípnek halálra. De kezdem azt hinni, hogy nem.

Ugyanis ma fürdés előtt láttam hogy kijött jó pár csípés a hasamon és a hátamon. Átnéztem magam jó alaposan mindenhol, de akkor még máshol nem láttam. Aztán csak fürdés közben nézem a jobb oldalam, hát ott van 3 "csípés" ( pici vörös folt, ha egy kicsit is hozzá érek kb 6× nagyobbra dagad és rettentően viszket/ég) nézem a másik oldalam, hát ott is ott van kettő...

Pedig akkor tuti semmi nem mászott rajtam. Eddig csak este jöttek ki, reggelre. Nap közben soha. Mostmár nap közben is jönnek kifele, és nagyon idegesítőek. Találkoztam már bolhával az ágyamban... De az meg is fogtam. Viszont az én szobámba jár a legkevesebbet a cica, a többiekébe alszik meg ott van. És rajtuk egy árva csípés/ kiütés sincs. Mit tegyek? Mik lehetnek ezek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook