Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Budapest VII. kerületben bioboltot hol találok? fórum

Budapest VII. kerületben bioboltot hol találok? (tudásbázis kérdés)


12. Bounti (válaszként erre: 11. - KKala)
2013. nov. 11. 18:22
Ez jòl hangzik, holnap megnézem ezt a boltot:)
11. KKala (válaszként erre: 10. - Bounti)
2013. nov. 11. 17:01
Amiket ott árulnak sütiket, annak nagy részét megehetjük, de azért meg kell nézni!! Ki van írva, h miből áll a süti!! Van steviás, meg xilites, van ami sima almasűrítményes! :) Ezek mind mehetnek! ;)
10. Bounti (válaszként erre: 8. - KKala)
2013. nov. 11. 16:44

Igen,az tenyleg nem olcsò:( Ezek a sütik amit ìrtál hogy megehetünk az édesìtőszerrel készült?

A lipòti pékség jò,mert itt van velünk szembe:) ( csak most költöztem ide,úgyhogy azért nem vagyok képben;)

2013. nov. 11. 16:09

Babi néni gyógyfüvei,1074 Budapest,Dob utca 47.


Ismerem a helyet, megbízható bolt.

www.babibiobolt.hu/

8. KKala (válaszként erre: 7. - Bounti)
2013. nov. 11. 15:49

Hááát a kenyér drágább ott, 350grammos kenyér az simán belekerül 500 Ft-ba! :( A pogácsák meg ilyenek az nem annyira drága - sztem. Kenyeret én speciel a sparból eszem, bio naturpur kenyér, 329 (ha jól rémlik) és 350gramm. A biobolt honlapján valóban nincsenek fent az árak, de tényleg az egyik legolcsóbb, pedig én a 2,5 év alatt már megfordultam pár biobolban! Jaaa és rendes sütik is vannak, amiket megehetünk! :D :D Pl almáspite, jó nagy kocka és 180 ft - ha jól emlékszem, de kb ilyen árban.

Még annyi h lipóti pékségben vannak teljes kiőrlésű cuccok, nem tudom h 100%-osak-e, de péksütiben a tönkölykocka nagyon finom náluk, illetve a gere pékségnél vannak a pur-pur cuccok, azok is jók, főleg a pur-pur szelet! ;) Vmelyik pékség tutti van a 7. kerületben is!

7. Bounti (válaszként erre: 6. - KKala)
2013. nov. 11. 15:25
Megnéztem,itt tényleg jò dolgok vannak. Árakat sajnos nem találtam,vagy nincsenek is feltüntetve? Kìváncsi lennék,hogy egy egyszerű kenyér mennyibe kerülhet.
2013. nov. 11. 14:41

[link]

Ez ugyan 5. kerület, de az egyik legjobb cuccokat árjulják, és nagyon jó áron!!! :)

Norbi boltos cuccokra figyelni kell, sok az E betűs cucc bennük, ami endó esetén nem túl jó... :(

2013. nov. 11. 14:12
Köszi! A Norbi bolt amúgy nem túl drága? Olyan pékség is érdekelne ahol lehet kapni teljes kiőrlésű kenyeret,péksütit IS.
4. Szalmalány (válaszként erre: 1. - Bounti)
2013. nov. 11. 14:02

cukorbeteg. eu webshop

diab és fogyókúrás webshop

Erzsébet krt 17.

2013. nov. 11. 13:56

VI. ker. Arany János utcai metró közelében

Bank utca 6. Selyemfűbolt

2013. nov. 11. 13:51
Norbiápdét pékség van a körúton
2013. nov. 11. 13:48
Szeretnék egy kis segìtséget kérni! Budapesten,a hetedik kerületben vagy az közelében keresek olyan boltot,ahol lehet kapni mindenféle teljes kiőrlésű pékterméket,és édesìtővel készült termékeket édességeket. Nem fogyòkúra miatt. Köszi ha valaki tud ilyen boltokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook