Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vastagbél tükrözés altatásban.Volt e valakinek Nyíregyházán vagy környékén? fórum

Vastagbél tükrözés altatásban.Volt e valakinek Nyíregyházán vagy környékén? (beszélgetős fórum)


5. Bagiracica (válaszként erre: 3. - Kaka85)
2013. nov. 23. 09:45

Remélem te jól vagy,és nem kell már menned később tükrözésre. Anyukámnak kb 3 évente meg kell csináltatni,ellenőrzés miatt.

u.i. Azt tudod esetleg,mivel "bódítottak"?

Köszi mégegyszer.

üdv.Bagiracica

4. Bagiracica (válaszként erre: 3. - Kaka85)
2013. nov. 23. 09:42

Szia!Köszönöm az infót.Na igen,elég kellemetlen egy vizsgálat,ahogy anyukám is elmesélte. Anyumnak fontos lenne altatásban,mert pár éve megműtötték vastagbél daganatra,és fél,hogy nagyon kellemetlen lesz.Három éve sikerült elintézni altatásban,de akkor még volt ott ismerősünk.igaz nem örültek ,hogy így kérte,pedig szerintem mindenkinek fel kellene ajánlani a lehetőséget, tb re...

Sajnos,mikor kiderült a betegsége, vclt rossz tapasztalatunk az egyik magánrendelő által. Akkor csak valami egyszerú kis nyugtatót kapott,ami semmit nem használt.Ezért is csináltatta altatásban később. A bódítás is jó lenne, csak használjon,hogy ne fájjon neki. Bp-en alapból lehet kérni a bódítást?

3. Kaka85 (válaszként erre: 1. - Bagiracica)
2013. nov. 19. 11:01
Szia! Nekem nemrég volt Budapesten. Altatásban csinálták, vagyis "bódításban". Egy polipot távolítottak el. Előtte diétázni kellett és hashajtózni, az utolsó 24 órában csak folyadékot lehetett inni. Ez elég kemény volt. De nem szabad enni, különben a bél nem tisztul ki, és újra kell csinálni az egész tortúrát. A tükrözés előtt vénás szert kaptam, miután beadták elkezdtem röhögni :)! Aztán nem emlékszem semmire, vagyis csak foszlányokra, fájdalmat egyáltalán nem éreztem közben. Utána volt kellemetlen, mert levegőt pumpáltak a bélbe, és emiatt volt hascsikarós érzésem, de elmúlik magától pár perc alatt. A Bajcsyban volt a műtét, az egyik főorvos csinálta, futó szalag szerűen... Miután vége lett befektettek egy pihenőbe, jött a doki és egyből az orrom alá tolta a leletet, hogy írjam alá, meg elhadarta, hogy mi van leírva benne. Konkrétan azt sem tudtam hol vagyok, mert még hatott a cucc!
2013. nov. 11. 11:15

Szia!

Én majd decemberbe megyek. Igaz altatás nélkül, csak simán az sztk-ba

De Nyíregyházán tudok egy nagyon jó orvos magánrendelését (bár elég borsos az ára, ahogy hallottam), ezért nem is megyek.

Ha érdekel akkor írj privátot.

2013. nov. 11. 10:55
Sziasztok!Anyukámnak kellene elvégeztetni,de csak altatásban szeretné.Előzmények miatt ragaszkodna az altatáshoz. Ha valakinek van tapasztalata,esetleg tudna valakit /dokit/ajánlani, légyszi írjatok!köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook