Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit lehet tenni, ha többször kifordul a térd? fórum

Mit lehet tenni, ha többször kifordul a térd? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 10. 20:37
Megerőltető nap után,esténként felpolcolva pihentesse,de ezt érdemes ortopédián megnézetni
2013. nov. 10. 19:30
Esetleg még valaki tudrá valamit
2013. nov. 10. 16:00
Meg mondom neki a tanácsokat!
5. janos53 (válaszként erre: 1. - Ina87)
2013. nov. 10. 15:51
Ortopédia, vagy térdsebészeti szakrendelésre menjen el.Csinálnak egy röntgent, és kiderül mitől recseg ropog.
2013. nov. 10. 15:37
Igen úgy tudom h van lúdtalpa,jól tudom nem lett neki kezelve...
2013. nov. 10. 15:28
Hasonló cipőben jártam.Ortopédia mindenképpen,és valszeg porcerősítő kúra.Többszörös térdműtött vagyok hasonló panaszokkal,én már rutinból szedem a porcerősítőt,de vizsgálat nélkül ne kezd el
2013. nov. 10. 15:26
Fiatalabb koromban nekem is volt ilyen gondom. Anyukám unszolására végül orvoshoz mentem. Végső konkluzió: lúdtalp. Betétet kaptam, amit utáltam viselni, de végül beláttam, hogy valóban segít.
2013. nov. 10. 15:20
Egy ismerősöm kérésére írok.jobb lábán lévő térd kalácsa sűrűn sűrűn kimegy a helyéről,akinek volt ilyen az tudja milyen fájdalmas lehet.ismerősöm 27éves,már tini korába is volt ilyen panasza de akk nem ilyen sűrűn jelentkezet.sajnos van rajta túlsuly úgy 15kg ami kb 4 éve szedett fel magára nem túl sikerel probálja le adni magárol,szedett fogamzásgátlót is ,valamit régebben állo munkát végzett napi 12-14 órákat dolgozott,elég sűrűn ropognak a térdei amikor guggol le és néha mindkét lába annyira fáj egy mozgalmas nap után h másnap alig bír fel kelni az ágybol.kérdésem milyen orvoshoz kell fordulnia ezzel a térd panaszal esetleg valamilyen vitamin hiány okozhatja?segiteni szeretnék neki de ilyen gondom még nem volt így nem tudom h mi okozhatja,azt tanácsolhatom h orvoshoz forduljon más tanácsot nemtudok neki adni.aki tud az segitsen (a fenti felsoroltaknak nem tudom h van e köze a panasszaihoz)köszönöm aki tud segiteni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook