Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szervezzünk esküvőt pocakosan! fórum

Szervezzünk esküvőt pocakosan! (beszélgetős fórum)


3. bellala (válaszként erre: 2. - Brigo)
2013. nov. 13. 08:43
Mi maximum 20 főre terveztünk, és úgy néz ki eddig, hogy sikerül is tartani a létszámot :) Szülők és testvérek (a tanúk is a tesók közül kerülnek ki, a páromnak a húga, nekem pedig az öcsém), meg 1-1 közeli barát. Persze mindenki a párjával. Én a hidegtől és a hótól tartok leginkább, a ruha a legnagyobb kérdés. Hosszú alkalmi ruhát szeretnék, amibe beleférek és nem is fagyok meg. :)
2013. nov. 12. 19:39

Szia!


Én 18 hetes vagyok és a párommal december 14-én házasodunk össze. Mi is úgy gondoltuk, hogy a baba születése előtt szeretnénk ezt megtenni. Kizárólag magunk miatt. Még variálunk igazából, hogy hányan is legyünk. Eleinte úgy volt, hogy csak heten leszünk és nem lesz ott a család csak a tanúk és egy barátunk, aki fotóz. Most viszont azon variálunk, hogy lehet hogy inkább meghívjuk a közvetlen családot így 12 főre bővül a kör és kértünk éttermekből árajánlatot erre. Még nem döntöttünk végleg, bár az időnk elég szűkös :)

2013. nov. 10. 10:20

Sziasztok!

17 hetes kismama vagyok, a párommal január 11-re tervezzük az esküvőnket. Nem kimondottan a baba miatt, előbb-utóbb összeházasodtunk volna mindenképp, de szerintem egyszerűbb így, mint szülés után. Nem lesz nagy banzáj, 16 fő, a legszűkebb családi kör és 1-1 barát.

Gyertek, ötleteljünk, ha valakinek volt pocakos esküvője, örülnék a tapasztalatoknak :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook