Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Pénzért szeretkezni fórum

Pénzért szeretkezni (beszélgetős fórum)


2008. ápr. 4. 15:19
Én sosem szeretkeznék pénzért.
89. b46d5f17a9 (válaszként erre: 87. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 4. 15:16

Azt mondod, az a ràmenos fajta?

Egyre tobb ilyen no van, akik szàmomra nem igazàn noiesek. Persze kivulrol azok, de belulrol a fèrfias metodusokat alkalmazzàk. Egy nonek akkor sem szabad ràmenosnek lennie, ha nagyon akar valamit. Vannak olyan noi mòdszerek, amikkel sokkal tobb minden elèrheto, de èn senkinek sem akarok leckèt adni noiessègbol.

88. b46d5f17a9 (válaszként erre: 82. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 4. 15:13

Most oszinte leszek! Ugy làtom szuksèges. Nagyon sokan vannak, akik fiatalon csinàljàk, de okosan, hogy ossze tudjanak szedni arra, amire vàgynak - hàz, kocsi, egyetem - majd, amint mindenuk megvan, 2-3 èv utàn abbahagyjàk ès rendezett èletet èlnek, senkinek mèg csak eszèbe sem jutna, hogy meggyanusìtsa oket ezzel a munkàval. Persze, nem àllnak ki a sarokra ès nem is mennek minden alakkal, csak pènzesekkel, akik diszkrèciòra vàgynak, fizetnek, ès azon kivul màst nem akarnak, mivel àltalàban csalàdosak, hìres emberek (szìnèszek, politikusok, ...). Ez nem csak a filmekben lètezik, reàlis. Ezek a lànyok rendszeresen jàrnak ellenorzèsekre, mivel adnak, nem csak a kulsejukre, hanem az egèszsègukre ès a jòmodorra is. Senki sem kènyszerìti oket, sajàt dontèsuk. Ezèrt is ìrtam le (ha jòl emlèkszem màr 2-3 nappal ezelott), hogy nem mindenki van rà kènyszerìtve ès nem is mindenki beteg (nimfomàn), aki csinàlja. Egyszeruen csak egy konnyu pènzszerzèsi lehetosèg.

Nem mindenki olyan, mint èn, hogy akkor vagyok boldog, ha tudom, hogy a munkàmmal megdolgoztam a keresetemèrt, hogy alkottam valamit. Mostanàban egyre tobben folyamodnak a konnyu pènzszerzèshez. Van, aki megpròbàl cuccot àrulni, màsok a hùsukat adjàk mindenfèle lelkiismeretfurdalàs nèlkul. Mindenki azt csinàlja, amivel egyutt is tud èlni, amit meg tud emèszteni. Nekem nem sikerulne, ìgy elkerulok minden olyan helyzetet, ahol esetleg valaki ajànlatot adhatna nekem, mìg màsoknak van gyomruk hozzà, hàt had csinàljàk. Ha nekik ìgy jò, tolem aztàn.

87. 4fb920abf7 (válaszként erre: 86. - B46d5f17a9)
2008. ápr. 4. 15:07

Úgy tettem. Elég furcsa természetű hölgyemény.

Képzeld mondom neki, hogy a Profi parkolójában egy autóban nagyban űzik a szexet.Erre mit válaszol?

"De jó nekik, már én is vágyok egy kis ölelgetésre".

Mondom neki.

" Azért csak van valakid"?

Ő.

"Komolyan mondom nincs".

86. b46d5f17a9 (válaszként erre: 80. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 4. 15:03
akkor ne rèszesìtsd kegyeidben - egyszeru, nem?
2008. ápr. 4. 14:53
Ne is mond.Annyi fogatlan nőt életemben nem láttam mint a Mónika Showban.
84. ab4b6bc17d (válaszként erre: 83. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 4. 14:48
Olyanokat, mint amilyeneket a Mónika-Showban látni :)
2008. ápr. 4. 14:19
Milyen gyereket fognak az utca női majd felnevelni a magyar virágzó társadalomnak?
82. ab4b6bc17d (válaszként erre: 81. - Wolf38)
2008. ápr. 4. 13:24
Leszámítva azokat a primitív nőket, akiknek tényleg büdös a tisztességes munkavégzés, szerintem a legtöbb lányt kényszerítik erre.
81. wolf38
2008. ápr. 4. 10:44
a jelenség mindig is volt és lesz is amig világ a világ.mellesleg nem baj .kivétel ha erőszakkal kényszeritik
80. 4fb920abf7 (válaszként erre: 79. - B46d5f17a9)
2008. ápr. 4. 08:55
Tegnap burkoltan ajánlatot kaptam egy idősebb nőtől.Nem volt azesetem.
2008. ápr. 3. 14:51

Sajnàllak, de mindennek megvan az àra. En a testemet a vilàg minden kincsèèrt sem adnàm akàrkinek. Elèg nekem a fèrjem. A lelkemet meg mèg tobbèrt sem, az csak az enyèm.


Aki mègis menni akar hasznàljon òvszert! Akkor megmenekulhet mèg az aids-tol is!!!


A lapostetu, hàt az elèg kellemetlen, de kiìrthatò. Legalàbb ennyi buntetès a fèlrelèpèsèrt, az asszony meg legalàbb elgondolkozik honnan is szedhette az ura.


Bàr mindenre megoldàs: Nem kell k...hoz jàrni! Akkor nincs nyavalyaveszèly, sem kèretlen hàziàllat, ès mèg a pènz is megmarad.

78. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 77. - Castellina)
2008. ápr. 3. 14:15
A laposteture az sem megoldas :D
2008. ápr. 3. 13:50
mindezekre a megoldás: gumióvszer, ha már nagyon muszáj csinálni:))
2008. ápr. 3. 12:23
Drága élvezkedés volt.
75. b46d5f17a9 (válaszként erre: 74. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 3. 12:02

En sem illettem volna tùl sok szèp ès kedves szòval az fix.


Es hogy a fèlrek....s nemi betegsègekkel jàrhat? Hàt, ha màr k...hoz megy az illeto mièrt nem nèzi meg jòl hovà? Manapsàg màr bizonyìtvànyt kell hogy tartsanak otthon a ribik is, ha dolgozni akarnak, hogy egèszsègesek ès havi ellenorzèst kell vègezniuk. Egyèbkènt meg, aki mestersègkènt uzi ès nem csak ùgy csinàlja, az biztos, hogy mindent megtesz a sajàt egèszsège èrdekèben ès hasznàlja a megfelelo mòdszereket. Itt legalàbbis errol szòlnak a cikkek ès interjùk. Az utcasarkiakat vagy nem turik meg, vagy mèg azoknak is ellenorzès, ha nem akarnak bortonbe kerulni. Sot, most mèg adòztatni is akarjàk oket.

En mèg mindig azt mondom, hogy az a pasi, aki nem bìr nyugton maradni a felesège mellett, aki nem tud magànak egy not talàlni annak rendje ès mòdja szerint, hàt megèrdemli, hogy fizessen - jò sokat - egy kis szòrakozàsèrt. Ez az àra a màsik testènek hasznàlatànak, birtoklàsànak.

74. ab4b6bc17d (válaszként erre: 73. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 3. 11:52
Szerintem én szétrúgtam volna az illető tö..it, ha az én férjem lett volna és megfertőz valamivel! Nem elég, hogy megcsalta, még nemi betegséggel is megfertőzi. Fúj!
73. 4fb920abf7 (válaszként erre: 72. - B46d5f17a9)
2008. ápr. 3. 09:28
Az ismeretlenekkel való szeretkezés sok betegséget, fertőzést hord magával. Volt egy kollégám aki egy kis hancurozásért nagyon megfizetett.Sőt a felesége is a nőgyógyászatra járt sokáig.
72. b46d5f17a9 (válaszként erre: 68. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 2. 18:20
Mièrt? Nincs igazuk? Ha van gyomruk hozzà, hogy mindenkinek szèttegyèk ès mèg jòl meg is fizetik èrte, hàt had csinàljàk. Az o testuk, nem az enyèm. Ha diszkrètek, nem hivalkodòak, nem azok a règi, agyonfestett, vulgàris k...k, akik sokszor kèt menet kozott mèg meg sem mosakodtak, csak egyik kocsibòl ki a màsikba be az ùt szèlèn (kicsit undorìtò a dolog), csak hogy a stricijuket, vagy jobb esetben a csalàdjukat eltartsàk, ha jàrnak rendszeresen orvosi ellenorzèsre, ha megvàllogatjàk a vendègeiket .... hàt had csinàljàk. Kìvànom nekik, hogy jòl le tudjàk venni azt a sok kajàn màniàkust, aki keresi oket. Mert megèrdemlik a fèrfiak (a nok is), hogy jòl megfizessèk a màsik hùsàt, ha màr bèrbe veszik. Es hogy fizessenek csak, ha màr erre szàntàk az idejuket.
71. b46d5f17a9 (válaszként erre: 66. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 2. 18:12
Ha tudnàm sem nagyon reklàmoznàm.
70. ab4b6bc17d (válaszként erre: 68. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 2. 10:36
Igen, a könnyebb meggazdagodás reménye. Biztos, hogy a mai életszínvonal is a háttérben áll. Mindenhol olyan emberek élnek, akik gürcölnek, de csak nagyon keveset jutnak előre... Sokan abban látják a megoldást, amit/ahogy írtál. És tényleg nem csak a nők! De valahogy ez akkor is könnyű erkölcsűségre vall. Nem ez a megoldás. Ráadásul, lehet, hogy eleinte még jól él belőle (persze ha nincs futtatója), de évek múlva a dolog visszaüt. Mind testileg, mind lelkileg. S szerintem ez azoknál a legnyílvánvalóbb, akik tudatosan, maguk választották ezt az életmódot.
2008. ápr. 2. 10:32

Pár éve vetítették a Matrioshki című filmet. Emlékeztek rá? Hát az nagyon ott volt! Le kéne vetíteni a fiatal lányoknak! Mert a mai tinik nagyon könnyelműek minden téren. Persze, az is lehet, hogy az otthoni rossz, vagy egyéb körülmények miatt menekül, de pl. a night klubokkba jelentkezni táncosnőnek a mai világban szörnyen veszélyes!

Annyira kíméletlen, embertelen világ uralkodik...

68. 4fb920abf7 (válaszként erre: 67. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 2. 10:24
Vannak olyan nők is akiknek mindegy hogy kivel és mivel csak a pénz dőljön.
2008. ápr. 2. 10:21

Sziasztok! Szerintem van, akinek nincs választása. Gondolok itt az olyan hiszékeny fiatal lányokra, akiket eladnak prostinak.


Van olyan is - egyre több - hogy egyetemista lányok pénzért, a tanulmányaik finanszírozásáért, a megélhetésükért teszik meg.


És van, akinek büdös az igazi munka, így ezt találja a könnyebbik megoldásnak. Ezeket olyan - a sok cigitől - érdes hangú, olyan igazi k---ás arcú, primitív nőszemélyeknek festeném le.

66. 4fb920abf7 (válaszként erre: 65. - B46d5f17a9)
2008. ápr. 2. 10:18
Te tudsz valamit?
65. b46d5f17a9 (válaszként erre: 64. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 2. 10:04
meg se gondolnàd mi minden talàlhatò az ùt szèlèn
64. 4fb920abf7 (válaszként erre: 63. - Szabotimi)
2008. ápr. 2. 10:00
Ezek szerint vannak kurvás fiúk is az utcán.
63. szabotimi (válaszként erre: 62. - 4fb920abf7)
2008. ápr. 2. 09:57
Én láttam, de neki is férfiak álltak meg, ha érted mire gondolok:DDD
62. 4fb920abf7 (válaszként erre: 61. - Szabotimi)
2008. ápr. 2. 09:55
Férfiakat még nem láttam az út szélén. Jobb is.
2008. ápr. 1. 18:32
Azt mondják a K*rva pénzért, a háziasszony meg kenyérért:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook