Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ne várj... csodát! fórum

Ne várj... csodát! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ne várj... csodát!

1 2 3
64. Pasionella (válaszként erre: 63. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 12. 08:20
Na vajon miért? Annyira egyértelmű...csak te nem akarod még látni.
2013. nov. 11. 22:21
Nagyon durva. A nő, a 40 akárhány éves a facebook - on letiltott engem mindenhonnan, anno belájkolta a kedvesem összes fotóját meg minden és most én nem láthatom a lájkokat. Persze, egy barátnőm is megnézte, Ő láthatja ezeket. Vajon a párom tesójának a kozmetikusából miért vált ki ilyen vad reakciókat, hogy én megnéztem a facén?
2013. nov. 11. 21:46
De en nagyon szeretem es megbantam nagyonn amit tetem es nem tudom elegedni mert örülten szeretem vajon nem azert beszel igy most mert dühös es haragszik ram? ja es meg mindig 1 lakasban elünk
61. 5fd53d3fca (válaszként erre: 59. - Garfild05)
2013. nov. 11. 18:09
Akkor el akar menni. Kimondta, amit akar.
2013. nov. 11. 17:17
azt mondja nincsenek mar benne erzelmek mint regenn ez tenleg igaz lehet
2013. nov. 11. 17:16
szerintetek 13 ev utann a ferelepes megbocsajthato ha mar eltelt 2 honap es a parod azt mondja el akar menni es mar ugy tud rad tekinteni mint egy baratra
2013. nov. 11. 17:14
hali üdv mndenki
57. licsi (válaszként erre: 56. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 11. 16:15
Szerintem itt nem ez a nő a lényeg, hanem az, ahogyan veled bánik ez a férfi. Nem igazán értem, miből gondolod egyáltalán, hogy szeret téged? :( Mert néha szépeket mond, ha együtt vagytok? Én a helyedben már rég kiábrándultam volna belőle.
2013. nov. 11. 13:53

Igen, a hanyagolás nagyon rossz, és nem is értem, ha szeretne, jobban igényelné az együtt töltött időt.

Ez a nő ismeri az egész családját, a munkájából kifolyólag, mert egy szórakozóhelyet üzemeltetnek a férjével. Ismeri a testvérét, a gyerekét meg egyebek.


Ami nagy probléma, hogy a "páromnak" van fent egy profilképe meg egyéb hülyeségeket pakolt ki még régen, és ez a nő mindent, de mindent belájkol. Ne tulajdonítsunk neki nagy jelentőséget...de igen, mert ennek van. Ezzel azt akarja elérni, hogy folyamatosan a pasi figyelmének a középpontjában legyen, azt magára vonja. Ezt viszont a pasinak kéne lerendezni.


Ő azt mondja, ez a nő alapból ilyen, sokat facézik, és mindent lájkol meg ontja kifele a bölcsességeket, illetve 8000fotót. Tanulmányoztam? Igen. Mert a férfi érintett az ügyben, akit szeretek. Amúgy bárcsak el tudnék jutni arra a szintre, hogyne érdekeljen ez a retek közösségi oldal.

2013. nov. 11. 13:46

Jajj! De nem is akarok én kombinálni ez csak egy kitaláció nem biztos hogy igaz!

Viszont a többi ahogyan hanyagol téged, szerintem más után kellene nézned!

54. vanjobb (válaszként erre: 53. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 11. 13:44

Igen! A reakciója alapján, ő pontosan tudja ki vagy.

Vajon miért?

Ennyire jó bizalmas barátok lennének, hogy mindent megbeszélnek napi kapcsolatban vannak, telefonon is rögtön felhívta egy ilyen apróság miatt.

Szerintem az a nő is féltékeny rád.

53. 5fd53d3fca (válaszként erre: 52. - Vanjobb)
2013. nov. 11. 13:39

Ezt miből gondolod? Hogy ennyire rosszul reagált arra, hogy véletlenül bejelöltem a hölgyeményt?

Amúgy tényleg nem értem, mit kell ekkora ügyet csinálni ebből, ha valaki nem akarja, hogy nézegessék a facebook oldalát, tiltson le mindent.

52. vanjobb (válaszként erre: 51. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 11. 13:22
Nekem ez olyan mintha az a nő ismerőse a szeretője lenne, akinek van férje tehát van titkolni valója, ezért ő tudhat rólad valamilyen formában hogy te oda vagy érte esetleg veled is kavar.
51. 5fd53d3fca (válaszként erre: 50. - Pasionella)
2013. nov. 11. 11:01

Arra gondoltam, hogy baromira ciki lehetett neki, hogy ilyen féltékeny a nemtomkije:) aki én lennék ugyebár.

Ha belegondolunk, okom van rá, és kíváncsi voltam, most lájkolgatott - e nála a hölgy és viszont. Mert ez ugyan oké, elvileg semmit nem jelent, de sajna az a tapasztalatom, hogy aki kölcsönösen lájkolgat felnőtt férfi létére felnőtt nőt és a nő viszont, ott valamiféle érdeklődés van a másik iránt.

50. Pasionella (válaszként erre: 49. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 11. 10:54

Ha emiatt kikell magából hogy miért jelölted be stb...akkor szerintem ennek mihamarabb vess véget. Ennek így semmi értelme.

Az a nő igen, tud rólad, hogy miért az már más kérdés. Tudni bárki tudhat rólad de ha neki semmi köze nincs hozzá akkor nem csesz le érte, hogy miért jelölted be, max meglepődik.

49. 5fd53d3fca (válaszként erre: 48. - Pasionella)
2013. nov. 11. 10:47

Igen, mintha titkolna. De... akkor ez a nő honnan tudta, hogy Ő az, akit meg kell kérdezni rólam? Ezek szerint tud rólam a csaj. Azt nem tudom, rögtön szólt - e neki, viszont utána nem sokkal szólt, az biztos.

Egyszer már állítólag be akart mutatni a rokonainak, csak ők lemondták. Ami oké, azóta viszont nem tett kísérletet arra, hogy bemutasson.


Rengeteget dolgozik, csak a hétvégéje szabad. Ami úgy néz ki, hogy egy éjszaka velem és egy teljes nap, egyébként meg a programok, de mindig külön, olyan egyszer volt, hogy vitt magával a haverjaihoz. Külön megy erre - arra, és ahogy elmondja, mindig párokkal. Mondtam is neki, hogy na szép, akkor Ő a kívülállók előtt egy egyedülálló férfi szerepében van, mert mindenki a párjával van, csak Ő nem.


Bejelöltem ismerősnek. És várok.

48. Pasionella (válaszként erre: 47. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 11. 09:22

Én nem szólnék egyből csak úgy...ha csak nem lenne valamilyen közöm az illetőhöz.

Furcsának találom, hogy még csak ismerősök sem vagytok fent pároddal nem hogy kapcsolatban...mintha te egy eltitkolt kapcsolat lennél...

A párod akár az ágyon is előttem hagyja a telefonját, végig hétvégén bekapcsolva szem előtt és ha nem keresi senki akkor rá se néz egész hétvégén.

Face-n kívül még az is furcsa, hogy a családjának sem mutat be.

Leginkább te akarod ezt az egészet, én nem úgy veszem észre, hogy Ő is.

Amikor egy pasi kiveri a balhét mert belenéztél a telójába az azért van mert van rejtegetni valója, ilyen egyszerű, és hiába jön a dumával, hogy magánélet stb...az cska picit bántja, az még inkább, hogy lebukhat bármivel.

Mire vársz?

Én bizony megcsinálnám, hogy bejelölöm ismerősnek, de még kapcsolatban is tenném magam vele face-n, sőt... egy-két kedves bejegyzés az üzenőfalán.

Ja, hogy jönne a családjával...aham, miért is? Szégyel vagy mi?

Ez a pasi ne haragudj de hülyít téged.

47. 5fd53d3fca (válaszként erre: 44. - Pasionella)
2013. nov. 11. 09:16
Ezek szerint a nőci tud rólam. Akkor ez meg már milyen? Abból, hogy szólt neki, szerintem azért nem egyértelmű, hogy van köztük valami, szólhatott, csak úgy, hogy bejelöltem, ami tényleg furcsa, mivel nem ismerem a csajt.
46. 5fd53d3fca (válaszként erre: 45. - Pasionella)
2013. nov. 11. 09:14

Visszavontam azonnal, csak az volt a gáz, hogy éppen bent volt a facén, be volt lépve. Így pont meglátta :)mondjuk, valamilyen úton-módon csak összefüggésbe hozott a "párommal"...

Tudja, hogy oda vagyok érte, szeretem kimutatni az érzéseimet, és nem is tudnám, de nem is akarom leplezni.

A reakciója, hogy támad, felhív emiatt, az az alap probléma terelése, amit amúgy elmagyaráztam neki.

Nem értem ezt a telefon dolgot. Szerintem úgy lenne normális, hogy ha együtt vagyunk, mindketten nyugodtan kitehetjük bekapcsolva akárhova.

45. Pasionella (válaszként erre: 43. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 11. 09:07

Ciki meg véletlen. Egyébként a jövőre nézve...akit egyszer bejelölsz azt azonnal vissza is vonhatod és azt nem is látja.

De inkább neki ciki, felhívni ezzel, de felhív, jó hogy mert tudja, hogy oda vagy érte és még ez sem lesz elég, hogy elkezdj gyanakodni.

44. Pasionella (válaszként erre: 38. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 11. 09:06

Na jól van....

Igen, hülyeséget csináltál de volt okod rá.

Neked ez sem elég? Ha nincs köztük semmi akkor szerinted miért szól egyből a nőci, hogy bejelölted? Annyira egyértelmű. Ugyan ne kínozd már magad! Miért csinálod ezt magaddal?

2013. nov. 11. 09:04
Iszonyú ciki ez, hogy véletlenül bejelöltem azt a nőt.
42. 5fd53d3fca (válaszként erre: 41. - Pasionella)
2013. nov. 11. 09:03
Néhány hónapja, bár elég régóta alakulgat.
41. Pasionella (válaszként erre: 15. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 11. 09:01
Egyébként mióta vagytok együtt?
40. Pasionella (válaszként erre: 15. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 11. 09:01

Ilyenkor jövök rá milyen szerencsés vagyok...

Ne várj így, mit akarsz egyértelműbben? Még ha nincs is valakije...úgy vagy fontos, hogy nem ér rá és nem is reagál a hívásodra?

Meg be se viszi a telefont ha ott vagy?...

Annyira egyértelmű jelek! Hidd el, hogy nála már csak jobbat kaphatsz, csak jobbat!!!

A miénk távkapcsolat de minden hétvégén együtt vagyunk, sokszor mondta le miattam a haverjait, olyan meg nincs, hogy nem reagál a hívásaimra, napi több órát beszélünk telefonon!

Ne csináld ezt magaddal.

Sokszor én is reménytelennek érzem a helyzetem de talán szépen lassan rájövök, hogy valóban szeret engem.

39. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 38. - 5fd53d3fca)
2013. nov. 11. 01:04

:((

Atyaisten...

2013. nov. 11. 00:35

Egy családtagom kitörölt. Nagy hülyeséget csináltam. Nyilván a jelek alapján ébredt bennem némi gyanú, hogy a kedvesem életében valakinek még helye van, így megkérdeztem tőle, mi a helyzet, jobb ha megmondja, van -e valakije. Néha éppen hétvégén, amikor nekem már nagyon hiányzik és együtt lehetnénk, sürgős dolga van, elmegy, nem mehetek vele, és nem ismerem a rokonait sem, meg itt ez a telefon dolog... gondoltam egyet és az éj leple alatt kiosontam, mondom megnézem az okostelefont. Ami okosabb mint én, mert semmit nem láttam, viszont Ő felébredt és jól lebuktam. Lett nagy patália, hogy hogyan is gondolom ezt, ez neki nagyon sok, Ő ezt így nem bírja és ha így folytatom haggyuk az egészet.

Ráadásul beteg is lettem, na és még ezen felül. Nekem Ő a facebook - on nem ismerősöm sem, kapcsolatban meg ott ugye nem vagyunk. Persze az oldalát megnézem. Van egy csaj, aki like - olgatja az összes fotóját, egy csaj, aki amúgy dekoratív, viszont férjezett, és igazi magára adó 47 - 48 éves kb. Vannak róla különböző pozitúrában fotók, amiket meg a párom tetszikelt, még régebben. Elkezdtem nézegetni a csajt, és véletlenül bejelöltem ismerősnek :) úgy hogy nem is látott még és én sem őt. Erre 5 perc múlva jön az sms a kedvesemtől, hogy mit jelölgetem én az ismerősét, és nem vagyok 100 - as, engem kezelni kéne.

Felhívtam, mondtam neki, hogy ugyan megnéztem, mert láttam a sok pipácskáját, de nem akartam megjelölni, csak az érintős laptop...és mondta, mondta, hogy ez nagyon ciki, rögtön őt hívta. Akkor ez a nő tud rólam. Ez is érdekes fejlemény.


Amúgy nagyon rossz passzban vagyok, nagyon csúnyán meghalt egy nagyon kedves rokonom.

37. licsi (válaszként erre: 15. - 6ecd2acc52)
2013. nov. 10. 20:49
Neked még biztos nem volt normális párkapcsolatod, mert akkor tudnád, hogy ha egy férfi csak hetente, több hetente kíváncsi rád, ha nem akarja, hogy a családja, a barátai megismerjenek, ha te a számára csak egy ritkás, külön program vagy, akkor biztos lehetsz benne 100%-ig, hogy nem jelentesz neki semmit, és biztos, hogy vannak más nők is az életében. :( Ne pazarolj több időt rá, elszalad melletted az élet. Ha pedig még a telefont sem veszi fel és nem reagál, az egyértelmű, itt nincs semmi bizonytalanság. :(
36. noozimanoo (válaszként erre: 33. - Mese habbal)
2013. nov. 10. 17:27

Így így! :)

Most egy kistörp és meló mellett pont nem hiányzik, hogy még egy kapcsolatba is belekezdjek.

35. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 32. - Mese habbal)
2013. nov. 10. 15:50
Ki mondta, hogy egyedül nem lehet az ember boldog? :) És így van, ahogy írod, akkor vonzod be a boldog kapcsolatot, ha önmagaddal rendben vagy.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook