Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 1 nappal a nem várt előtt görcs, de pozitív a teszt, szerintetek reménykedhetek? fórum

1 nappal a nem várt előtt görcs, de pozitív a teszt, szerintetek reménykedhetek? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 11. 14:23
köszönöm szépen :) írok majd és remélem hogy jó hírrel fogok szolgálni :)
21. Babeck
2013. nov. 11. 13:54

Hát persze! :)

Szorítok!


Írj majd!

2013. nov. 11. 13:48
Hát szerencsére addig már nincs sok.. szóval szerinted még reménykedhetem?
19. Babeck
2013. nov. 11. 13:26
Biztos (illetve majdnem biztos :)) eredményt csak a nem várt menstruáció időpontjában adnak a tesztek!
2013. nov. 11. 13:10
Sziasztok. Barátnőm unszolására ma reggel megcsináltam egy tesztet ami negatív lett, 13-14 körül kell megjönnie szerintetek hihetek a tesztnek vagy még reménykedhetek?
2013. nov. 10. 21:14

Az, hogy még nem jött meg, az nem meglepő, hiszen 4-6 héttel az AB után szokott megjönni normálisan. Ettől függetlenül, bár nem tudom, hogy hol tartottál a terhességedben, mikor elvetéltél, de mostanára már ki kellett volna ürülnie a hcg-nek.

Valszeg az orvosod nem fog meggratulálni, ha terhes vagy, mert, gondolom, az a te papírodon is rajta van, hogy a szex 30 napig szigorúan tilos.

2013. nov. 10. 15:36
Sziiasztok...nem tudom,hogy lehet új fórumot indítani..Szóval nekem október 2.-án volt vetélésem,műtéti befejezéssel.... azóta sem jött meg.. viszont tegnap pozit teszteltem.... annyi mindent olvastam,lehet,h a vetélésből maradt,bár kétlem... Mellem fáj,sokat pisilek és eszek.... csütörtökön van ip a dokimhoz...addig folsavat szedek...volt így valaki,h vetélés után a tilos elsőre babás lett?
15. B.Klau22 (válaszként erre: 14. - Babszibobó)
2013. nov. 10. 13:34
Tudom hogy be is képzelhetem de remélem hogy nem :) vettem egy tesztet de nem csinálom még meg, amióta megvettem már nem stresszelek rá annyira a dologra főleg hogy csak 3-4 nap van a nem vártig :)
14. babszibobó (válaszként erre: 13. - B.Klau22)
2013. nov. 9. 15:11

Egyéni kinek mikortól van tünete, van aki a beágyazódásról is tud, bármi megeshet, DE be is lehet beszélni a tüneteket, sőt teljesen pszichés vonzában is állhatnak, főleg ha valaki vágyakozik rá.


Majd akkor tesztelj mikor meg kell jönnie, addig türelem, ha van baba akkor akkor is lesz, ha nics akkor nincs, de a orábbi teszten ezen nem segít.

2013. nov. 9. 10:12
Plusz azért is vagyok ilyen mert 4.-én felpuffadtam fájt hasam ez azóta nincs de a mellem feszül és érzékeny plusz olyan furán érzem magam. A nem vártnak majd csak 14. körül kell megjönnie és ennyivel hamarabb nem szoktak jönni ezek. Ilyen korán lehetnek egyáltalán ilyen tünetek?
12. B.Klau22 (válaszként erre: 9. - Babszibobó)
2013. nov. 9. 10:06
Köszönöm a tanácsot megfogadom csak már nagyon szeretnék babát és reménykedem. És hát türelmetlen is vagyok.
11. csuporka236 (válaszként erre: 10. - Babszibobó)
2013. nov. 9. 00:56

Köszi szepen a valaszt.. :) ...igen , lehet egy kicsit tulzasba vittem sajat magam figyelését ...csak eddig maskeppen jott meg, rendesen volt mensim, plusz a gorcsoles, ....es ennyi pici valtozas eleg hogy beinduljon a buksi ugy , hogy örültem volna neki..:))

na mindegy honap vegen meglatjuk...:))

10. babszibobó (válaszként erre: 8. - Csuporka236)
2013. nov. 8. 22:23

Ha azt a pecsételő dolgot szimpla átütő vérzésnek fgondolod, tehát azt feltételezd már akkor terhes voltál, akkor atesztednek már pozitívnak kéne lenni.

terhesen NINCS menstruáció csak átütő vézés, ami lehet havi rendszerességű, de nem ér keverni a menstruációval.


Na szóval, ha arra gondolsz, akkor nem lenne korai, ha meg azóta gondolod, még szerintem oeteérésed se biztos volt még ebben a ciklusbam így marha fölösleges tesztelgetni!

9. babszibobó (válaszként erre: 7. - B.Klau22)
2013. nov. 8. 22:21
Ha nem akarsz csalódás halmokat magad elé állítani, akkir kizárólag akkor mikor meg kéne jönnie, hamarabb nincs értelme!
2013. nov. 8. 21:27
Sziasztok.. nekem okt.28 an jott meg de csak egy napra es utana barnazas volt 4napig. de azota is gorcsolgetek faj a derekam farkcsontomat erzem. teszt negativ de még szerintem korai. szedules es hanyinger is elofordul nap kozbe. olvastam itt sok ilyet hogy terhesseg alatt menstrualt valaki..de kivancsi vagyok a velemenyetekre.. mimikor erdemes tesztelnem?
2013. nov. 8. 21:26
Sziasztok! Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy ha okt.29-30 volt kb a peteérésem akkor mikor teszteljek először? Amikor már biztos eredményt kapok?
6. babszibobó (válaszként erre: 5. - Picurka3)
2013. nov. 8. 20:10
Egyetértek Babeck-kel...vegyél be Magne-B6-ot és pihenj..hétfőn viszont menj dokihoz, a korábbi vetélesek miatt!
5. picurka3 (válaszként erre: 3. - Babszibobó)
2013. nov. 8. 20:04
Köszönöm, hogy leírtad...hidd el én tudom, hogy lehet csalódni, mert 2 babám is elment már, csak akkor nem görcsöltem így előtte...
2013. nov. 8. 20:02

A halvány pozi is pozi, főőőőleg ha délutáni és nemvárt előtti :)

Kapj be egy magnebéhatot és pihenj!


A mindjárt megjön érzés normális koraterhesen, a méhtevékenység okozza.


Gratulálok és vigyázz magatokra!

3. babszibobó (válaszként erre: 2. - Picurka3)
2013. nov. 8. 20:01

Ezen a portálon már többszö leírtam, hogy miért nem jó idő előtt tesztelni, bár ami megtörténhet, így is úgy is megfog...sajnos.


NOs, ez még nem jelent semmit, na nem a teszt, ha az pozitív, akkor van baba...mindkét várandósságomnál ugyanolyan görcsök és tünetek voltak, mint mikor meg akart volna jönni....hát meg is jött, csak 9 hónap múlva és jó pár kilókat is nyomtak:-D


De nem látunk beléd épp milyen folymatok maitt görcsölsz, lehet szimplán a szervezeted még újdonságként fogja fel a dolgot és produkálja a szokásot, vagy lehet rosszabb is.....

2013. nov. 8. 19:56
Sziasztok! Tudom, hogy türelmesnek kellene lennem, de nem bírok...fáj a hasam, holnap kellene megjönnie, de ma csináltam délután egy tesztet és pozi, bár halványabb a második csík a kontrollnál...szerintetek lehet esély????
2013. nov. 8. 19:55
1 nappal a nem várt előtt görcs, de pozitív a teszt...?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook