Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szike nélküli arcfiatalítás... - Létezel? fórum

Szike nélküli arcfiatalítás... - Létezel? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. okt. 19. 06:09
boldog elet,sok nevetes,sok folyadek fogyasztas es nem lesznek rancaid.na es helyes etkezes is persze,
46. kori54
2014. júl. 18. 14:51
Kár, hogy ezek a masszázsok jó esetben a bőrnek ugyan tesznek jót, de fiatalabb kinézetű nem leszel tőle. Már hallottam olyan hangokat is, hogy a bőr állandó nyújtásával hamarabb leszel ráncos. :)
45. Lilibeth59 (válaszként erre: 29. - 93d2586711)
2014. jan. 13. 12:48
Igen, párszor már megcsináltam, tényleg naaaagyon jó!!!!!
2013. dec. 3. 04:22
termeszetesen,egyel egeszsegesen,legy optimista mindig,nevess sokat,aludj sokat.........
43. grizus (válaszként erre: 41. - Lea777)
2013. dec. 3. 00:46
Hol voltál arcmasszázson, megírnád? Én két helyen voltam, az egyik a Holistic nemtudommi masszázs volt, a másik a Szulamit, egyik se ért fabatkát se.
2013. dec. 2. 13:50
Ilyent még nem...
41. Lea777 (válaszként erre: 35. - Lilibeth59)
2013. dec. 2. 10:30

Kedves Lilibeth59!


Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :) A JomTomról én is hallottam, majd megnézegetem.

Amúgy kipróbáltam az arcmasszázst, valami fantasztikus volt: az orvosnő és az egyik thai lány is tudja csinálni, más technika , de hatásos azt mondták.Nekem nagyon frissnek tűnt utána a bőröm, pedig csak 30 perccel leptem meg magam.Ti vettetek már részt arcmasszázson?

40. lepke99 (válaszként erre: 36. - 93d2586711)
2013. nov. 18. 20:50
én ott mindig jót vettem, imádom :) univerzálisan jó mindenre
39. 93d2586711 (válaszként erre: 37. - Lilibeth59)
2013. nov. 15. 19:28

Én a város egyik Bioboltjában vettem. Azzal azóta sincs semmi bajom.


A Gyermekem bőrére vettem több másik termékkel együtt a Bionomban, mert atópiás dermatitiszben szenved. Már úgy érzem, szinte mindent kipróbáltunk. Majd itt láttam javaslatban új termékeket. Megvettem azokat és ismételten kidobtam 13 ezer Ft-ot. Ráadásul ismét nyúlhattunk a szteroidos krémhez, de most legalább szép a Fiam bőre.

2013. nov. 15. 19:20
Elfelejtettem írni, hogy nem a minőség, hanem az ár miatt.....
37. Lilibeth59 (válaszként erre: 36. - 93d2586711)
2013. nov. 15. 19:19

Bár én csak soroltam, hogy hol lehet sheavajat venni, de nem igazán értem ezt az avasodást, mert:


A tradicionális, kézi készítésű Shea vaj egyik legnagyobb értéke, hogy sokáig változatlan minőségű marad, nehezen avasodik, sőt gyakorlatilag avasodásra szinte képtelen, továbbá nem tartalmazza a kémiai kivonáshoz alkalmazott vegyszerek maradékait. Megfelelő körülmények között tartva a készítésétől számított egy évig biztosan megőrzi minőségét (ez az időpont szerepel szav.időként a tégelyen), igen magas A, E és F vitamin tartalmát.


Milyen és miért éppen ilyen, vagy olyan a "szaga"?


A főzés szabadtűzön, nagy kondérokban történik. Fából raknak egy tábortüzet, és ráteszik a vízzel felöntött (és előzőleg összetört) karitédiót. Ekkor kapja meg a Shea vaj a jellegzetes füstös illatát. Viszont ez sem szabályozható folyamat, mert ha például nedvesebb a fa, akkor füstösebb lesz, ha pedig szárazabb, akkor pedig nem lesz annyira határozott illata a vajnak....


"Jobb, vagy rosszabb?"


Fontos tudni, hogy egyik sem rosszabb, vagy gyengébb minőségű a másiknál. Gyakorlatilag egyformán hatékony bőrápoló a zöld is, és a halványsárga Shea vaj is.


Hozzáteszem, én még itt Sheát nem vásároltam.

2013. nov. 15. 18:57
A Bionomból (Antal Valis) nem javaslom a sheát megvenni. Legutóljára avasat kaptam. :(
35. Lilibeth59 (válaszként erre: 34. - 93d2586711)
2013. nov. 15. 18:54

OK!


Antal Vali, Ökokuckó, Cosmio, JomTom, Zöldbolt. Hirtelen ezek jutottak eszembe, de ha beírod a keresődbe, rengeteg oldalt kidob, ahol kapható.

Van minden hónap első hétfőjén "Zöld hétfő", akkor ingyen kiszállítja némelyik webáruház.

2013. nov. 13. 21:45
Szerintem ide is leírhatod...
33. Lilibeth59 (válaszként erre: 32. - Lea777)
2013. nov. 13. 13:08
Sok helyen lehet már vásárolni sheát, ki lehet írni ide, vagy írjam meg priviben?
32. Lea777 (válaszként erre: 18. - 93d2586711)
2013. nov. 13. 11:36

Szia Kriszta!

De igen, ebban a szalonban van a kínai orvosnő, aki betegek kezelésével foglalkozik és arcmaszírozással is : [link]

Barátnőm anyukája túl van az ötvenen, de neki látványosan segített. Egyébként ő mondta, hogy az akupresszúrás pontok megfelelő maszírozásával nem csak a ráncokat tudják eltűntetni, de a bőr megereszkedésén is segítenek. (lifting hatás, ha magyartalan akarok lenni)Én gondolkozok 1-2 kezelésen:)

Az Ilcsi kozmetikumokról én is hallottam, de még nem próbáltam ki. Én eddig a Lady Stella krémeket használtam, azok jók, de már énsem vagyok olyan fiatal és egy egyszerű hidratáló krém kevés :(

Rossmannban én is nézegettem a krémeket, sokszor van akció és meg lehet kapni viszonylag jó áron :)


Bio kozmetikumokat sajnos nem ismerem. Esetleg nem tudtok valami jó helyet , ahol nyers (kezeletlen) shea vajat lehet jó áron venni?

31. 93d2586711 (válaszként erre: 30. - Lilibeth59)
2013. nov. 12. 18:17

Nem is hallottam még az adzuki babról... Most már utána olvasok. :)

Hol lehet kapni? Bioboltokban hozzá lehet jutni?

30. Lilibeth59 (válaszként erre: 29. - 93d2586711)
2013. nov. 12. 15:20

Ezt már kipróbáltam, tényleg jó:


Bőr/acradír recept:

Két evőkanálnyi adzuki bab őrleményt kis folyadékkal (langyos legyen) keverj pasztát, kend az arcodra, álladra. 10-15 perc múlva langyos vízzel alaposan mosd le, utána használd a szokásos tápláló arcápolódat.

A folyadék lehet víz, de használhatsz fele-fele arányban vizet és zöld teát, virág vizet (rózsa-, búzavirág víz stb.). A lényeg, hogy langyos legyen!

Az adzuki bab magas szaponintartalma megtisztítja a pórusokat, ragyogó, puha bőrt ad, mely jobban felszívja a tápanyagokat.

Hetente max. 1-2 alkalommal használjuk!


A Papaya olajra várok, hogy megérkezzen, ha az adzuki bab ilyen jó, Papaya olajjal még jobb kell,hogy legyen...

29. 93d2586711 (válaszként erre: 28. - Lilibeth59)
2013. nov. 12. 14:00
És Te ezt már ki is próbáltad?
2013. nov. 12. 13:13

Extra recept, ami tényleg felér egy botox kezeléssel:

Pasztát keverünk a következő összetevőkből:

20 g adzuki bab őrlemény

20 g langyos víz (fele lehet valamilyen virágvíz, ill. zöld tea)

4 g frissen facsart citromlé

4 g Papaya olaj

Megfelelő mérleg hiányában kimérhető kiskanállal is, de az arányokat be kell tartani (a bab őrlemény és a langyos víz ötszöröse a citromlének és a Papaya olajnak).

A megtisztított, még nedves arcra rákenjük a keveréket, kb. 30-40 percig hagyjuk rajta. Ha már csak nehezen tudunk mosolyogni, körkörös mozdulatokkal ledörzsöljük a keveréket, a maradékot pedig langyos vízzel alaposan mossuk le.


Tényleg felér egy botox kezeléssel!


Papaya olaj

A gyümölcs magjából készült, könnyű, hidratáló, kondícionáló olaj. Gazdag enzimekben, C vitaminban, zsírsavakban. Természetes AHA gyümölcssavat tartalmaz.

Kiváló haj- és bőrápoló, enzimtartalma miatt hatásos mélytisztító. Feloldja a szennyeződéseket a pórusokból, eltávolítja az elhalt hámsejteket. Kiegyensúlyozza a bőr nedvesség-állapotát, hatásos pattanásos, ekcémás, pikkelysömörös bőr kezelésére. Kisimítja a ráncokat.

Alacsony hőmérsékleten szilárdulhat, de ez a minőséget nem befolyásolja.

50 ml Papaya olaj kb. 12-szer használható 250 g adzuki bab őrleményhez, tehát 12-szer elkészíthetjük a fenti keveréket, nagyon kiadós, sokáig elég.

2013. nov. 12. 09:36

Ami igazából eszembe jutott még és már próbáltam is fórumon felvetni, csak nem érkezett rá válasz, hogy használt-e már valaki izomstimulátort arcán.


Lehet kapni egy Rio 60 second face lift kisgépet. Ennek a lényege, hogy a nem használt arcizmokat stimulálja. Bár most egy db ránc sincs rajtam, de kipróbálnám szívesen. Egy valami tart vissza... Sokan írták, hogy a fog érzékeny lehet és ettől kicsit (na jó, nagyon!) félek.

Viszont lehet kapni más EMS gépet is, pl. Medicor AD-2040. Itt a használati útmutatóban benne is van, hogy arcon is lehet használni:

P25. Arc: Szabaddá teszi a vérkeringést, kiegyenlíti a nyirokkeringést, csökkenti a

pigmentfoltokat, enyhíti a ráncokat, visszadja a bőr rugalmasságát.

P26. Formázás: A már rugalmas izmokat tovább tonizálja és szépíti.

Azonban az elektróda párna hatalmas vagy csak nekem nincs akkora arcom. :D :D :D No, szóval a kapcsolattartó szerint nagy lenne az arcra.


Van a Vivamaxnak is egy készüléke: Vivamax GYVLT-3011. Ezen viszont nincs, hogy arcra is jó.


Véleményem szerint pedig jó lenne kipróbálni, mert az arctorna lényege is az, hogy az izmokat (amelyeket egyébként nem, vagy szinte alig használunk) megmozgassuk.

Valaki írt is erről a Hoxa-n, de már nem tag. :( Pedig...

26. 93d2586711 (válaszként erre: 25. - Ittmost)
2013. nov. 12. 09:16
Bizony, most fogok majd dermarollerezni és a kezemet is tervezem. A dermarolleres topicban is kérdezte valaki, hogy lehet-e. Én valahol olvastam, hogy lehet és ki is próbálom.
2013. nov. 12. 09:10

Nem tudom,írta-e valaki,de a napi 3 liter folyadék látványos eredményt hozhat.

Másrészt figyeljetek a kezetekre is,mikor arcot fiatalítotok,mert a kézen úgyis meglátszik a kor,ha azzal nem foglalkoztok.

24. 93d2586711 (válaszként erre: 23. - Grizus)
2013. nov. 10. 20:42

Én magamnak csinálom. Igaz, nem csak masszírozom, hanem szerintem a krémek is jók. És mindemellett dermarollerezem is, ahhoz pedig Mesolift ampullát használok, ami szerintem az egyik leghatásosabb.


Lehet, hogy ezek így együtt jók, de az is lehet, hogy csak valamelyik... :)

23. grizus
2013. nov. 10. 20:04
Nekem eddig semmi se jött be, de ha bejön, szólok. Kétfajta ránctalanító arcmasszázst is próbáltam, a masszőr lelkesedett, én óriásit csalódtam. Lehet, hogy a kínai jó, de tuti el kell menni tízszer, mire van eredmény.
22. 93d2586711 (válaszként erre: 21. - A0c1361e44)
2013. nov. 10. 19:00
Lehet, hogy meg kellene próbálni 2 hétig az arcmasszírozást. Reméljük, hogy használ. :)
21. a0c1361e44 (válaszként erre: 19. - 93d2586711)
2013. nov. 10. 16:29

Ezer krémet kipróbáltam már, és semmi nem használ. Az elfedés azért nem jó, mert allergiás vagyok szinte mindenre, így a sok arcfestést nem vállalom, illetve meggyőződésem, hogy az arc festése öregít, ráncokat okoz.

Alvás: azt hiszem rendben van. Minden nap alszom 8-9 órát és időben. minden reggel 5-kor kelek és így is meg van a megfelelő idő.

Próbáltam krumplit, uborkát, teát aloeverát és még sorolhatnám, de semmi nem használt. Ezért is volt érdekes ez az arcmasszázs.

Ráncom nincs, de azért látszik már az arcomon, hogy az orcáim lejjebb jöttek már, illetve az utóbbi 1 évben a szemem egy kicsit elromlott és fényérzékeny is vagyok, amitől sokat hunyorgok, ezért lett 2 halvány ránc a szemöldökeim között. Ja, és amit ezzel kapcsolatban akartam írni: amikor az arcom még a helyén volt, akkor nem volt karikás a szemem.

20. ca8f748537 (válaszként erre: 16. - 93d2586711)
2013. nov. 10. 16:22

Igen.Születésemnél fogva komolytalan vagyok,és az élet napos oldalát szeretem látni.

:-)

19. 93d2586711 (válaszként erre: 6. - A0c1361e44)
2013. nov. 10. 11:45

Karikákra krémet nem hallottam még (bár nekem nem volt soha karikás, így talán nem is figyeltem oda annyira), csak olyan terméket, ami szépen elfedi. Az egyik az Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektora, a másik pedig a Coastal Scents Eclipse Concealer, de ez sokkal drágább.


Azt viszont olvastam, hogy nem megfelelő mennyiségű és nem megfelelő idő alatti alvás (az sem mindegy, mikor alszol, este 10 és hajnali 2 között a legpihentetőbb) mellett vitaminhiány is okozhatja (vas, C-vitamin és folsav).


Most olvasom, Clinique All About Eyes Rich... Talán ebből a krémből kellene termékmintát szerezned és megnézni, hogy használ-e, mert van, akinek bevált és van, akinek nem. Megvenni nem merném ennyi pénzért.

2013. nov. 10. 11:30

Szia Lea!


De nem ebbe a kozmetikai szalonba, aminek a linkjét beraktad, vagy igen? Ez nagyon klasz, erről még nem is hallottam, hogy akupresszúrás pontok masszírozásával is elérhető a bőr fiatalítása.


Én egy ideig Ilcsi kozmetikumokat használtam. Pár hónapja áttértem más krémekre. A szemkörnyékre dr. Organic terméket használok (a marokkói argán olajost), az arcomra pedig az Eveline cosmetics bio hyaloron 4D termékét. Gondolkoztam, hogy majd kipróbálom az Ilcsis szőlősejtes új krémet, de még nem jutottam el odáig és a krémmánián sem olvastam elég hozzászólást róla, hogy meggyőzzön.


Az Organic-os terméket bio boltból szerzem be, van kedvezményes kártyám, az arckrémet pedig a Rossmannból. Ki lehet fogni ott is akciókat, csak figyelni kell.


De valahogy kétlem, hogy Neked ezekre a termékekre szükséged lenne, hiszen sokkal fiatalabb lehetsz, mint én. :D

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook