Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Leváltsam az autóvezető oktatómat? fórum

Leváltsam az autóvezető oktatómat? (tudásbázis kérdés)

2013. nov. 9. 08:27
Tegnap írtam neki újból, hogy szerintem nem írtam semmi rosszat, ami okot adott volna arra, hogy ne válaszoljon és kértem időpontot. Annyit írt csak, hogy "Kedd 8:30 jó?" ... Hát jó, kivárok még 1-2 alkalmat, hogy milyen lesz, aztán ha nem változik a dolog, akkor váltok.
21. Cippora (válaszként erre: 1. - Ee1eed3e15)
2013. nov. 8. 21:34

Igen,leváltanám.Annyian panaszkodnak az ordibálós oktatókra,nem is értem.Te fizetsz súlyos összegeket az iskolának,nem egy taknyos kis iskolás vagy akit megalázhatnak,kutya kötelessége lenne normálisan viselkedni.

Az én oktatóm egy tündéri idősebb férfi volt,sosem kiabált,nagyon türelmes volt,pedig én aztán bambáztam eleget.

20. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Ee1eed3e15)
2013. nov. 8. 21:17

keress masikat.


nem azert kiabal, mert zt hiszi, h nekedj obb lesz, hanem mert szar az elete, unja a munkajat, es igy jon ki :)

19. ee1eed3e15 (válaszként erre: 18. - 408020f45e)
2013. nov. 8. 17:42

Ilyesmit írtam meg neki az üziben, amire múlthét kedd óta nem bír válaszolni.

Lehet adok neki még 1-2 alkalmat, aztán majd meglátom.

2013. nov. 8. 17:37

Most olvastam az egyik válaszod, hogy nincs más választásod, csak ő!

Akkor viszont nyíltan mod meg neki, hogy te nem szereted, ha ilyen hangnemben oktat, és ha ilyen marad, akkor sajnos el fogsz jönni tőle. Lehet, hogy megszokta a fiúkkal ezt a stílust, de megkéred, hogy veled legyen türelmesebb!

Ezt meg kell értenie. Ha pedig nem változik a helyzet gyere el tőle!

17. Slyte
2013. nov. 8. 17:36
Minél előbb váltsd le! Így meg fogod utálni a vezetést, úgyhogy már a következő alkalommal se vele menj.
2013. nov. 8. 17:36
Köszönöm mindenkinek! :)
15. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Ee1eed3e15)
2013. nov. 8. 17:33

Ne haragudj meg, de a boltban sem veszed meg a rohadt krumplit, ugye? Mert azt mondod, hogy a pénzedért első osztályú árut kérsz! Miért lenne ez másként itt?! ha nem tetszik a modora, bemész a központba és szólsz, hogy másik oktatóhoz kéred magad! Ennyi! Nem kell magyarázkodnod, de ha megkérdezik, elmondhatod, hogy a stílusa, ahogy kioktat, az nem tetszik! Nem olcsó manapság egy jogsi megszerzése, úgyhogy a pénzedért jogod van színvonalas és neked megfelelő oktatáshoz!

Én annak idején olyan oktatót választottam, akinek ugyanolyan kocsija volt mint a mienk. de bizony az semmit sem magyarázott. Amikor már csak a forgalmi vizsga volt hátra, oktatót váltottam és sok mindent ez az új oktató magyarázott el. Nálam a magyarázat hiánya bátortalanságot váltott ki, bizonytalan lettem magamban, mert sem megerősítést sem kritikát nem kaptam, így nem tudtam mikor csinálom jól. Végül is azóta sem szeretek vezetni!:)

Szóval, én azt mondom, válts, de minél előbb! :)

14. ee1eed3e15 (válaszként erre: 13. - Ildikek)
2013. nov. 8. 17:32
Nekem is mondták, hogy egy női oktató talán még rosszabb, mert ha 2 nő összeveszik... :D
13. ildikek (válaszként erre: 7. - Ee1eed3e15)
2013. nov. 8. 17:27
Sajnos azt nem tudom, hogy fizetni kell-e, de valószínű. Én lassan tíz éve csináltam meg a jogsit, nálam is bepróbálkozott hasonlóval az oktató, de leosztottam, bár így is elvette az egész vezetéstől a kedvem. Én női oktatóhoz nem mennék, róluk még rosszabbakat hallani (de ezt csak a környezetemből tudom).
2013. nov. 8. 17:26

Idegbeteg fasz, alkalmatlan a feladatára. Én lefejelném.:)

Lépj innen.

2013. nov. 8. 17:24

Szia. Teljesen ugyan így jártam ahogy te, letettem a jogsit ugyan annál az oktatónál 2011be. Azóta nem vezettem. Megutáltatta velem a vezetést és félek is nagyon a volán mögött..

Válts, mert te is így fogsz járni, amit nem hiszem hogy szeretnél.

Kitartás!:)

10. ee1eed3e15 (válaszként erre: 9. - Kicsimanóci)
2013. nov. 8. 17:18
Így van. :)
9. kicsimanóci (válaszként erre: 5. - Fa96ed4cf8)
2013. nov. 8. 17:17

Pont nem jó hasonalt. Mi az, hogy beosztott és főnök?

Ő fizet, vagy mi a fene.A pénzéért egy szolgáltatást vesz, ahol elvárhatja, hogy emberi hangon tárgyaljanak vele, ez a minimum.

2013. nov. 8. 17:15
Én inkább pasi mellett tanulnék...ha újból kéne mennem, a férfiak jobban vezetnek szerintem :D
7. ee1eed3e15 (válaszként erre: 3. - Ildikek)
2013. nov. 8. 17:14
Sulin belül sajnos ő van csak oktató, magának csinálja, tehát ő az iskolavezető is. Így csak másik suli jöhet szóba, de úgy tudom akkor meg fizetni kell?!
6. @IviBaba@ (válaszként erre: 1. - Ee1eed3e15)
2013. nov. 8. 17:14
Cseréld le!! Mekkora egy tapló paraszt! És még szólnék is bent a suliban! Az nem baj, ha valaki határozott, de nem ordibáljon a tanulóval!!
2013. nov. 8. 17:09

Gondolom - lecserelni szeretned...

Miota "valtja" le a "beosztott" a "fonokot"?

Ha nem megy, valts. Ennyi.

Legfeljebb a noi oktato rosszabb lesz.

4. licsi (válaszként erre: 1. - Ee1eed3e15)
2013. nov. 8. 17:09
Másik autósuliba is mehetsz, sok van belőlük. Szép kis oktató lehet, ha ennyi türelme sincs.
2013. nov. 8. 17:06
Szerintem válts oktatót, nekem is hasonló volt, nem is szeretek vezetni, sőt félek is. Én úgy gondolom, hogy autósiskolán belül lehet választani.
2013. nov. 8. 17:06
Szerintem válts oktatót sürgősen, ez nem is kérdéses. Te fizetsz neki, nem ő neked.
2013. nov. 8. 17:03

Sziasztok!


Most tanulok vezetni. A kresz és az elsősegély elsőre meglett. Eddig 4 alkalommal voltam gyakorlati oktatáson, egyelőre a rutinpályán és a második ill. harmadik alkalommal én vezettem vissza a városközpontba (ahol helyet cseréltem a következő tanulóval).

Az a helyzet, hogy az első két alkalommal még nem volt semmi problémám, mert Apukámmal eljártam gyakorolni, szóval addigra már tudtam az alap dolgokat (elindulás, megállás, kanyarodás, irányjelzők használata, stb).

A problémáim a harmadik alkalommal kezdődtek. Az oktatóm eleinte rendesnek tűnt, de tényleg. Kb. 35 éves lehet. Nem tudtam másodjára (!!!) tolatva beparkolni a gumik közé és nem tetszett neki. Pedig még csak akkor tanultam... Aztán a 90 perc végére már eléggé kiabált mindenért. A sírás kerülgetett, de tartottam magam. A végén akkor vezettem be másodszor az autóssuli elé és nem tudtam két kocsi közé, padka mellé beállni. Ezt pedig életemben akkor csináltam először. Nekimentem a padkának, eléggé hangos volt, az oktató akkor is kiabált, és az alu felnijét sajnálta... (Miért is kell egy tanulókocsira alufelnit rakni???) Na akkor már nem bírtam tovább és ha ciki, ha nem, de elsírtam magam. Eléggé érzékeny lelkivilágú vagyok. A negyedik alkalommal dettó ugyanígy viselkedett, ismét sírás. Akkor azt mondta flegmán a végén, hogy ilyen állapotba nem viszed vissza a kocsit. Mondtam, hogy nem is akartam... Abban egyeztünk meg, hogy majd írok neki a köv. időpont miatt, mert dolgom volt a következő napokban, nem akartam, hogy mondok egy időpontot, aztán mégsem lesz jó és miattam át kell szerveznie azt a napját. Írtam neki és azt is leírtam, hogy én ilyen érzékeny vagyok, finoman leírtam, hogy a környezetemben nem beszél így senki velem és nem vagyok ehhez hozzászokva. Ez múlthét kedden volt és azóta semmit nem tudok, nem írt vissza, pedig elküldte a visszajelzést, hogy olvasta az email-em. Kissé furcsa stílusa van...


És nem értem, miért kell kiabálni? Azt hiszi, attól majd jobb lesz? A fenéket, inkább csak feszültebb leszek. Az utolsó alkalommal már görcsbe rándult gyomorral mentem. Neki az lenne a dolga, hogy megtanítson vezetni, ha már nem kis pénzeket ott hagyok nála. A másik pedig, hogy sokszor telefonál közben, mindenkinek felveszi és olyankor a rutinpályán inkább lelassítottam, és megvártam míg leteszi, nehogy közben rosszul csináljak valamit és azért is leszedi a fejem... Kezdi megutáltatni velem a vezetést. Azon gondolkodom, hogy leváltom. Csak nem tudom, milyen módon kellene, ugyanis nem egyszerű a helyzet. Ez egy kisebb autóssuli, ő egyedül van oktató és a suli vezetője is egyben. Magyarul sulit is kellene váltanom ahhoz, hogy másik oktatóm legyen.

Van a városban egy női is, talán egy középkorú nő előtt nem lenne ciki elsírni magam...


Lépjek vagy még ne? Mit tanácsoltok?


Köszi a normális válaszokat! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook