Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A kapszulában(gép) történő zsírégetés tapasztalatai érdekelnének fórum

A kapszulában(gép) történő zsírégetés tapasztalatai érdekelnének (beszélgetős fórum)


6. kRISZTAL (válaszként erre: 2. - Ekka)
2013. nov. 9. 05:28
Azon már túl vagyok!Köszi...
2013. nov. 8. 18:05
10alkalom kell minden ilyenből hogylegyen értelme, a rendszeresség fontos
2013. nov. 8. 17:42
Én voltam többször is, ilyen "tojásban", olyan mint egy mini szauna, aromás gőz és közben enyhén ráz az egész. Állítólag nagyon jól méregtelenít. Nekem wellnes csomagban volt 1x30 perc,(meg a férjem is átadta az ő 30 percét is) de hogy konkrétan mérhető eredménye volt-e, arra nem vennék mérget.
2013. nov. 8. 17:39

Én hipoxy-ra jártam szülés után 1 évvel. Volt 5 kg ami sehogy nem akart nemenni és a bőrőm sem volt az igazi.


Ciciig benne voltam egy gépben, tekerni kellett a megfelelő pulzuszámon a pedált fekve a gép meg vákumozott közben. De nem lehetett érezni ám smemit, és a pedált is jönnyű volt tekerni.

10 alkalmas bérlet után ami 5 hét alatt ment le, hihetetlen volt, hogy centiben mennyi lement, majd utána kilóban is, persze normális kaja és a bérlet lejárta után mozgással.


Ilyet merek ajánlani. 64 voltam 52 lettem, pedig 30 kilót hiztam a terhesség alatt.

2. Ekka
2013. nov. 8. 17:03

Tapasztalatom nincs, csak véleményem!

Ez egy bődületes butaság, ne dőlj be ilyennek! Azon a pénzen inkább vásárolj kondibérletet! Többet ér!;-)

2013. nov. 8. 13:41
A kapszulában(gép)történő zsírégetés tapasztalatai érdekelnének.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook