Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tüzelő kutya és szobatisztaság... fórum

Tüzelő kutya és szobatisztaság... (beszélgetős fórum)


5. anya4005 (válaszként erre: 4. - Renice13)
2013. nov. 19. 22:53
Oh,hát nekünk is egy 10 éves westienk van,de nem csinál ilyesmit! Szerintem minél előbb vidd dokihoz,lehet,hogy valami gondja van az emésztéssel-és ez lenne a jó hír,a többivel nem riogatlak!
2013. nov. 19. 19:17
Egy westiem van, akivel komolyan ilyen gond sosem volt... Azóta abbahagyta a tüzelést de többször bekakilt pedig mar este 11-éjfélkor is levisszük es reggel 7.30-ra ott van... Gondoljátok hogy orvoshoz kellene fordulnom vele? Es nem kap semmivel sem többet enni...
2013. nov. 8. 13:45
Nem tudom,milyen fajta,de nem lehet,hogy egyszerűen csak öregszik?
2. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 1. - Renice13)
2013. nov. 8. 13:18
Lehet,de az is hogy nem!Inkább vidd dokihoz,nekem két lány kutyám volt és egyik sem csinált soha semmi ilyesmit!
2013. nov. 7. 23:29
Az lenne a kérdésem, hogy összefüggésben lehet e az, hogy a 7 éves kutyám, aki teljesen szobatiszta, szinte bármennyit kibírt eddig ha olyan helyzet volt, a mostani tüzelésekor folyton bekakil es a legújabb, hogy a szemünk elott pisilt be az esti séta utan 2 órával... Tudja, hogy rosszat tesz, látom rajta, de mégsem tudom, hogy miért csinálja es összefüggésben lehet e a tüzeléssel? Régen sosem csinálta ezt, ez az első...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook