Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha megfázik a vese fórum

Ha megfázik a vese (beszélgetős fórum)


16. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lhoney)
2013. nov. 8. 23:25
Biztos, hogy baci okozza, azt kell kiírtani, és akkor nem jön vissza!
15. lhoney
2013. nov. 8. 20:02
Hat ez az , hogy elore felek mi lesz a telen ezert is gondolkozom elore , hat van egy pihi puha pledem amit mindig a hazba tartok , hogy meleg legyen es ha megyek valahova viszem magammal . Ma voltam laborba vittem vizeletet hetfon lesz eredmeny kiderul , hogy van e kosza baci bennem :P
2013. nov. 8. 11:14
Talpmasszázson voltam már, de természetgyógyásznál nem, a közelünkben nem is volt. Neten találtam cikkeket, gyógynövények neveit és azokat vettem meg, amelyik kapható drogériában/gyógyszertárban. Talán a tőzegáfonya annyiban segített, hogy kicsit később kezdett el megint fájni.
2013. nov. 8. 10:03

Természetgyógyásznál voltál / voltatok?

Talpmasszázs?

12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - 937a2a883a)
2013. nov. 8. 09:53
írok privit
11. 937a2a883a (válaszként erre: 10. - Moonlight13)
2013. nov. 8. 09:47

Merre laksz, ha megkérdezhetem? Mármint orvos szempontjából. Mert ha Pesten, akkor elkérném az orvos elérhetőségét.


Nem tesz jót a szervezetemnek, hogy télen hetekig antibiotikumot szedek. Ráadásul pont nekem alakult ki vesekövem is, pedig sokat iszok és nem étkezem olyan rosszul sem.

10. moonlight13 (válaszként erre: 8. - 937a2a883a)
2013. nov. 8. 09:18
Csak azért írtam Neked, mert én 5 évig voltam így ezzel, mire végre megtaláltam a megfelelő orvost, aki felírta a megfelelő gyógyszert. És nagyon régen volt, de nem 1 hétig szedtem gyógyszert, az biztos! Abban az 5 évben én is sokszor voltam "felfázva", és én sem tudtam, hogy miért. Utána viszont már többet nem éreztem ezt, és ennek már legalább húsz éve. Szóval nem kioktatni akartalak, csak tapasztalatból mondtam.
9. 937a2a883a (válaszként erre: 8. - 937a2a883a)
2013. nov. 8. 08:37

*mehettem

**tisztában vagyok vele

8. 937a2a883a (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2013. nov. 8. 08:15

Köszi, nem vagyok gyerek...azért írtam, hogy nem tudom mit kéne csinálni, mert az orvosokon már rég túl vagyok! Most nem fáj, de állandóan, minden télen visszatér és akármennyire próbálom megelőzni, sosem sikerül. Rengeteg vizsgálaton voltam és mindig voltak bacik. Szedtem antibiotikumot, ami átmenetileg elmulasztotta, de pár hét múlva mehetettem megint vissza az orvoshoz a nagy fájdalommal. Ja és megkoronázásként még vesekövem is volt tavaly. Szóval a megelőzésre írtam, hogy nem tudom, mit kéne tennem. Szedtem tőzegáfonya kapszulát, nem használt. Ittam teákat, nem használt.... és még sorolhatnám. Pedig nincs kint a derekam sem, soha nem is öltözködtem úgy. Télen jó vastagtalpú csizmát hordok. Már termálfürdőbe se járok hideg időben, nehogy ott kapjak el valamit.

Szóval mégegyszer köszi, de tudom, hogy orvoshoz kell fordulni. De ha jól rémlik (nem olvastam most vissza) nem azt írtam, hogy most fáj, hanem már előre félek a fájdalomtól! Ha fájni fog, tisztában vagyok, hogy dokihoz kell mennem. De attól még nem lesz jobb sosem, ha nem tudom, hogyan előzzem meg ezt az egészet, mert az eddigiek nem jöttek be.

2013. nov. 8. 06:02

Kasvirágtea immunerősítő. Influenzánál ittam, megpisiltetett rendesen. Tisztította a vesét.

Hideg ülés az nem buli. Szalgparketta alá amit tesznek az a fehér fél cm vastag és hajlékony " lepedő ". ( nem tom a nevét )..

Kreálj egy ilyen támlát...

6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Lhoney)
2013. nov. 7. 20:33
Nem megfázik a vese, hanem kaptál egy bakteriális fertőzést, amit gyógyszerrel szoktak kikezelni.
5. moonlight13 (válaszként erre: 4. - 937a2a883a)
2013. nov. 7. 20:31
Nem tudod, mit kéne csinálni? Elmenni egy orvoshoz, kérni egy vizelet tenyésztést, mert nagy valószínűséggel egy kikezeletlen bacid van! Nekem volt már krónikus vesemedence gyulladásom, évekig nem találták az okot, mitől vagyok rosszul. A hosszútávú vesemedence gyulladás állítólag tönkrevágja a vesét. Ezt talán nem kellene megvárni!
4. 937a2a883a (válaszként erre: 1. - Lhoney)
2013. nov. 7. 19:30
Nálam is ugyanez a helyzet. Nem tudom mit kéne csinálnom. Már előre félek a fájdalomtól, amit ez miatt átélek. :( Felkelni alig bírok.
2013. nov. 7. 19:13
En is hasznalom a derekmelegitot es mindig be van takarva a derekam csak azon aggodom , hogy hosszutavon tud e szovodmeny kialakulni ami majd megkeseriti az eletemet
2013. nov. 7. 18:57

Én már jártam igy. Amikor érzem, hogy fáj, akkor teszek a derekamra derékmelegitőt. Pár nap és elmúlik. Van, hogy egész télen hordom.

Mindig veszek fel trikót, már jobban figyelek rá.

Voltam anno vele ultrahangon, de semmit nem találtak.

Jobbulást.

2013. nov. 7. 18:52
Arra lennek kivancsi jart mar ugy valaki , hogy megfazott a veseje es aztan kronikusan visszater a fajdalom milyen rossz vege lehet ennek ?? A tavaly telen tobbszor megfazott a vesem a hideg autoba mikor beulltem napokon at ittam rengeteg tozegafonya teat , ahogy jott a tavasz elmult de most mikor hidegebb van ujra erzem , hogy faj felek ha lehavaz rosszabb lesz , dokinal nem voltam itt vese teren nem sok opcio van nalunk , koszonom barmilyen tapasztalatot ha megosztotok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook