Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Sosem láttam még ilyen embert...ember volt egyáltalán? fórum

Sosem láttam még ilyen embert...ember volt egyáltalán? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
407. Trinitas (válaszként erre: 405. - AllySzat)
2013. dec. 11. 18:55
Nekem is volt pár ilyen napom a fórum elindulása után de már túltettem magam rajta.. :D főleg, hogy ha ezek léteznek is, semmit nem tudnak csinálni amíg nem engedjük be őket.. márpedig én nem fogom :))
406. DeepFiend (válaszként erre: 403. - Trinitas)
2013. dec. 5. 15:33
Teljesen egyetértek. A különféle idegeneket tartalmazó sztorik szinte mind egy abszolút kontrollálhatatlan jelenséget írtak le, az áldozatnak - már ha volt - semmi esélye nem volt érvényesíteni az akaratát.
405. AllySzat (válaszként erre: 402. - Trinitas)
2013. dec. 4. 18:58

Áh most látom csak mennyi a gépelési hiba. :-D meg is érdemlem hogy kinevess. látszik akkor keltem fel :-D

amúgy rettentően érdekel ez a téma, csak a frász jön rám tőle... éjjel nem merek már kinézni az ablakon mer hátha valaki épp benéz... :-D

404. bowie (válaszként erre: 403. - Trinitas)
2013. dec. 3. 20:30
Udvariasak.:)
403. Trinitas (válaszként erre: 401. - AllySzat)
2013. dec. 3. 17:15

Pont a -szerintem- leglényegesebb részét nem tudod megmagyarázni az elméleteddel.. miért akarnak a személyes szférádba jutni az engedélyed által?! Mindig része ez a találkozásnak, és mindig ez zavarja össze a tippeket.. minek az engedély?

Na, ezért nem hiszem, hogy ezek idegenek.. mert azok b.szki csak fogják magukat, beteleportálják magukat a szobádba azt' elvisznek :))

402. Trinitas (válaszként erre: 397. - AllySzat)
2013. dec. 3. 17:08

:DDDDDDD


(most épp a stílusodon röhögök, hatalmas :))) )

2013. dec. 1. 22:04
bakker.... véletlen beklüldtem :D Szóval... hiszen te TUDOD mit éltél át, és tudod hogy nem voltál beszivva, beb*szva, fáradt stb, szóval a te értékelésed megváltozik egy életre, de valóban... senkise fog hinni neked... Épp ezért minden tiszteletem a téma inditónak, hogy meg merte osztani a világgal, még igyis hogy a többség (még ha esetleg nem is mondja ki) hülyének nézi. Hisz Ő tudja mit élt át, tudja hogy igaz, és ezekután máshogy fog hozzá állni ehezkez a dolgokhoz.
400. AllySzat (válaszként erre: 399. - Astini)
2013. dec. 1. 22:03
Nos ez egy érdekes kérdés mindenképpen. Tisztában vagyok vele, hogy a világunk olyan hogy arra ösztönöznek minket hogy ne higyjünk ilyenekbe. De azu hogy valamit nem tudunk, nem jelenti azt hogy nem is létezhet. Hozzáteszem énsem hiszek ilyenekbe, de nem zárom ki a tényt, hogy igenis létezhet. Persze megin más az ha te éled át, hiszen te TUDOD
399. Astini (válaszként erre: 397. - AllySzat)
2013. dec. 1. 15:42
Szia AllySzat! Ha veled történne valami paranormális dolog , mit kezdenél vele? Hisz senki sem fog hinni neked! Hozzáteszem , tényleg nem hisz senki senkinek.
398. Akilah (válaszként erre: 397. - AllySzat)
2013. dec. 1. 13:40
Ez érdekes hybrid erre nem is gondoltam idáig.Lehet benne valami...Én nem utasítom el ezt a nézetet.
2013. dec. 1. 13:01

Sziasztok! Érdekes maga a téma, nem olvastam el a kismillió üzenetet, azonban a témanyitó élménye felkeltette az érdeklődésemet, és van egy elméletem ami a legtöbb dologra klappol (de persze nem mindenre); Látom eléggé megosztott hogy kik is ezek a feketeszeműek, van aki délmonokra tippel, mások valami idegen cuccra. először is tegyük félre a realitás érzésünket, és fogadjuk el hogy a legtöbb kézzelfogható dolog amivel probálnak riogatni minket, az létezik (szellemek, démonok, ezeket olyan szinten elutasitom, hogy még most se tudom elhinni, és nem kézzelfoghatóak számomra);

Nos kezdjük azzal szerintem kik ezek (vagy helyesebben inkább: mik); Szürke - ember hibridek. Hogy miért? Számtalan, de tényleg számtalan beszámolót olvastam / láttam dokumentum filmekbe ahol a csunya gonosz szürkék emebreket rabolgatnak el, és kitudja mit lemüvelnek, és elég gyakori az olyan beszámoló ahol fiatal nőket visznek, sokszor terhes nőket, sőt olyat is halottam már hogy később megint elvitték és megmutatták neki a "gyerekét" (yeah It's a hybrid); Nade mik is a "bizonyítékok": Fekete szem: mutass olyan klasszikus idegen ábrázolást ahol NEM fekete a szemük. (Jó talán E.T.); igy ez azt hiszem nem kérdés.

Sápadtas, beteges bőr: ha az emberi bőrszint kevered egy szürke börszinnel, az eredmény az hogy az eredeti szin kifakul. Szoval számodta lehet hogy sápadt, beteges, de talán nekik ez a normális.

Na itt egy érdekes dolog: odavitau ruházat, néha divatos, de minenképp furcsa. Valahol olvastam hogy feltátelezhetően ezek az idegenek olyan társadalomban élnek ami a telepátiára épül, azonban ha tudsz a másik agyába turkálni, nincs személyes szférád, igy nem jöhetnek létre olyan dolgok amik személyenként eltérőek. Itt a konkrét példa: a divat. ha ez igaz, fingjuk nincs róla mia z, ráaggatnak a gyerekre random ruhákat oszt jóvan.

Választékos felnőttes beszéd: Nos itt az érdekes ezenkivül az hogy a nyelvel sincs gondjuk. De ez megin a telepátia. Ha beletur az agyadba vajon meddig tart kiolvasni a te saját nyelvedet? igy már nem rejtély a beszéd, és a felnőttes beszéd se (ha belőled olvassák ki és felnőtt vagy, ezt használják);

Engedély kérés a személyes szférádba: ezt passzolom. komolyan. ötletem sincs.

Hirtelen eltünés: vagy nagyon gyors, vagy simán teleportál (honnan tudhatnánk ezek a szürkék mikre képesek?);

Miért mindig gyerekek? Ez megin érdekes, hisz tényleg MINDIG csak gyerekekről van szó, felnőttről soha. Nem tudjuk hogy a szürkék mennyi idő alatt hm.. nőnek fel, mi van ha cirka 10-12 év? és a szürke gének ezen tulajdonsága dominánsabb az emberinél, és ezek már felnőttek?


Na mielőtt nekem esel, leszögezem ezt énse hiszem el, de inkább ebbe hiszek mint a démon meg ördög meg szellem meg mindenféle ilyen paranormális kézzelfoghatatlan vacakba.


Na és a végére egy személyes történet.

Mentem haza (fene nem tudja már honnan) és a házunk előtt(!) megállított két kölyök(!). egy lány , olyan 13-14 éves lehetett, és az öccse (sztem) olyan 10 éves forma fiu. A lány beszélt végig a másik meg se nyikkant.

Itt emliteném meg mit kell tudni rolam. Ha én sétálok akkor azt ugy teszem hogy be van dugva a fülem halgatom a zenét és ilyenkor pörög az agyam mindenfélén, szóval ha ismerős melett megyek el, az kiabálhat, integethet, nem fogom észrevenni (volt is erre panasz :D), amig hátba nem rug. (XD)

És ha valaki olyan állit meg, akit nem ismerek, azt már abba a pillanatba ignorálom még ha meg is állok, hisz mit akarhat: pénzt, térjek ki a hitemből, pénzt, vegyek lopott zoknit, pénzt. És ezek engem nem érdekelnek.

Szóval. Megállitott a két gyerek, és az első gondolatom az volt hogy "f*szom mit akarnak ezek? Haza akarok már érni". Na a kiscsaj előadta hogy szeretnének feljönni hozzám megfürödni megmosakodni. Két okom is volt rá hogy azt mondjam ki van zárva. 1: nem arrol vagyok híres hogy együttérző vagyok, nem vagyok szeretet szolgálat, oldja meg ahogy akarja, külömbenis semmise érdekel csak had mehessek végre haza már

2: a szomszéd utcában elég gyakori a hegedűszó (hogy igy mondjam); és ez meg az a tény hogy nincs vizük, okozta azt, hogy származásuknál fogva alaptalan vádakkal küzdő egyéneknek néztem őket, és csak arra tudtam gondolni, hogy majd tünnek el a cuccaim. na azt már nem!

Szóval közöltem vele hogy a-a. Erre nekiált erősködni, hogy de ők szeretnének, meg ilyesmi. Bevallom nem nagyon figyeltem oda az egészre, mer nagyon nagyon nem érdekelt :D Aztán itt volt az hogy fogtam magam, és belé folytottam a szót azzal hogy otthagytam a p*csába. A ház előtt még visszanéztem, mer érdekelt hogy a következő járókelőre is ráakaszkodnak e, de már nem voltak ott (mivel egy kereszteződésbe volt ez, nem volt fura, mer elmehettek);


Elég kisérteties a dolog, de két dolog hibádzik (ami egy, és annak is oka van);

Nem éreztem se pánikot, se félelmet, se semmit, csak közönyt. Nem tudom milyen szemük volt. Mondhatnád hogy "hát de a fekete szemet könnyű észrevenni" igen HA érdekel a másik. Na ezt kifejtem. A szemkontaktus, az alapvető testbeszédünk része, azt jelenti hogy érdekel a másik. És mivel engem nem érdekelt, ezt kimutatkozott a testbeszédembe : nem néztem a szemébe. És mivel a rettegő érzést maga a szem okozza (részben); igy ez elmaradt... Bocs a hosszu postér :D

396. btz1983
2013. nov. 29. 21:17

Én is féltem ...

....amíg éltem.

395. bowie (válaszként erre: 391. - Astini)
2013. nov. 29. 08:30

Lehet ő szülte a gyerekeket.:))

(bocs, nem tudtam kihagyni:D)

394. Syksy
2013. nov. 28. 18:45
393. b486c9cf7d (válaszként erre: 23. - 089e41917e)
2013. nov. 27. 13:33

En ha nem varok senkit, egyszeruen nem faradok azzal, hogy ajtot nyissak.

Jelentkezzen be, aki akar valamit.

Persze a postast fogadom, tudom mikor varunk olyan kuldemenyt, amit at kell vennunk.

2013. nov. 27. 13:28

Olvastam mar ilyenekrol, de angolul.

Ne engedd be oket :))


Tenyleg leteznek? :D

391. Astini (válaszként erre: 9. - Nyecsus)
2013. nov. 27. 13:09
Valahol itt az egyik hozzászólásban olvastam , hogy kb 14 éve jelentek meg ezek a furcsa fekete szemű emberek. Van korábbi tapasztalat . 22 évvel ezelőtt egy nő kirívó színű, ám elegáns vonalú ruhában , hatalmas kalappal lehajtott fejjel sétált városunk egyik parkjában. Mikor mellé értem , oldara fordította a fejét és rám nézett. Az eddig említett tele fekete szemei voltak. Az érzés amit éreztem , leírhatatlan volt.
390. Akilah (válaszként erre: 381. - Ina87)
2013. nov. 23. 15:31
ha átment elötted akkor balszerencséd lesz..:)
389. Akilah (válaszként erre: 384. - Laszti)
2013. nov. 23. 15:31
:D lol
388. ina87 (válaszként erre: 383. - Slyte)
2013. nov. 23. 15:28
Durva,mik vannak ilyenböl lehet tanulni,ne ijezges senkit jó példa:-)
387. grizus (válaszként erre: 375. - Nyecsus)
2013. nov. 22. 03:40
Vannak fura dolgok, sok mindenről nem tudunk, de szerintem ez az eset egy rossz tréfa volt. Anyám is látott egy ilyen fickót az utcán, és ha rámész a keresőre, ott találsz képeket ilyen kontaktlencséről. Azt nem tudom, hogy kell betenni a szemre de van ilyen. Nyugodj meg szerintem.
386. Aileen (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2013. nov. 19. 22:08
Egy kérdés foglalkoztat csak....hozzám miért nem jönnek ilyen izék? :D Pedig olyan jó lenne! Akkor hinnék bennük....
385. 5bab5193e7 (válaszként erre: 383. - Slyte)
2013. nov. 14. 16:53
Fú, az tényleg durva volt, csak úgy sikítoztak, és azok az arcok:)))
384. Laszti
2013. nov. 14. 07:01
Szerintem Bòdi Guszti valamelyik leszàrmazottja volt Nagyecsedröl!
383. Slyte (válaszként erre: 375. - Nyecsus)
2013. nov. 13. 20:29
Erről jut eszembe, hogy csináltak liftes ijesztgetést gyerekkel, aki szellemnek látszott. Többek között 1 fiatal párt is megijesztettek, a nő szinte sokkot kapott, a pasi meg, hogy védje a nőt, lecsapta a gyereket, és meg is rugdalta. Fent van a neten a video.
382. Slyte (válaszként erre: 381. - Ina87)
2013. nov. 13. 20:24
Azt, hogy jó a szemed. :)
381. ina87
2013. nov. 13. 16:52
:-) fekete macskát láttam elsétálni a kapu elött és rám nézett a szemeivel.vajon mit jelent?
380. 728bc799e2 (válaszként erre: 379. - Laprincipessa)
2013. nov. 13. 16:48
Kell nekünk ilyen fórumokat olvasgatni mi? :D :D :D
379. laprincipessa (válaszként erre: 378. - 728bc799e2)
2013. nov. 13. 14:35
Na ne mondd! Valamelyik nap mikor hazamentem egy par fekete gyerek cipo volt az ajto elott... :D Majdnem osszecsinaltam magam. :D :D :D
378. 728bc799e2 (válaszként erre: 375. - Nyecsus)
2013. nov. 13. 11:43

Szia!

Jól teszed, hogy megpróbálsz túllépni ezen, bár elhiszem, hogy nem könnyű! Én nagyon rá tudok parázni az ilyenekre.

Egyébként, engem is annyira "megviselt" a dolog, hogy valamelyik reggel csöngettek. Kinéztem a kukucskálón és egy alacsony valakit láttam a kapucnijával... Nagyon beszartam... Erre felegyenesedett és a szomszéd csaj volt, kapucnis pulcsiban, de nem volt a fején, csak ahogy lehajolt úgy láttam... :D

Szóval ne gondoljátok hogy a hatása alá kerültem a dolgoknak!!! :D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook