Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mért csaljuk meg a párunkat? fórum

Mért csaljuk meg a párunkat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
65. ittmost (válaszként erre: 59. - Borostyán38)
2013. nov. 12. 17:47

Nem akarom magam odagondolni,mert én ilyen kapcsolatban nem élnék.Még ha szeretném is a páromat,lehet,h akkor is szakítanék,ha távol kéne élnünk egymástól.Én nem szeretnék távkapcsolatban élni.

A többiről,amit felsoroltál,nem is beszélve.

Úh meg kell kérdeznem,és neked nem kell rá válaszolnod,h:minek élsz ezzel az emberrel?

Amúgy felteszem,te nem szex,meg az izgalom miatt csalod őt,hanem figyelmet,és szerelmet remélsz a szertői kapcsolatból. Ez egy nagyon kiszolgáltatott helyzet,mert a ffiaknak a szerető csak ritkán kell érzelmekre. Ebben a felállásban ha csak szexpartner vagy a másiknak,akkor nagyon hamar kapcarongynak fogod magad érezni.

64. gribedli*** (válaszként erre: 62. - Living Dead)
2013. nov. 12. 14:04
Ez is igaz, kevés az info és mindenki más magyarázatot szokott kiötleni, jó kifogás sose rossz alapon, éljen a kreativitás!:D
63. gribedli*** (válaszként erre: 59. - Borostyán38)
2013. nov. 12. 14:02

Ha te csalod a párodat, akkor az ő topikja úgyis szólhatna, hogy:


Külföldön nyomom, hulla vagyok, ha haza is érek, a feleségem nem a gyengéd oldalát veszi elő, hanem még durcizik is, és én meg még derítsem is ki, mi a baja, jó, ha 4 havonta van szex, de ő azt gondolja, hogy csak neki lehetnek igényei, érzelmei, egy férfinak nem, sőt, mintha engem (a ferjedet) senki nem kérdezne arról, hogy valami bajom van-e?


De a lóvé jól jön az asszonynak és most azon agyal, hogy ideológiát gyártson hozzá, hogy ő van elhanyagolva, kihasználva, nem én.


Ha viszont a párod csal téged, ezek a szavak nem vonatkoznak rád, vagyis akkor fordítva kellene értelmezni:)


De ha te vagy a hunyó, belegondoltál már, mit okozol neki? Egyszer nem magadra koncentrálva próbáld beleélni magad az ő helyzetébe. Plusz, ha van valakid, már csak magad miatt is jobb lenne (és a valaki miatt is) tisztázni, hogy mit akarsz.

2013. nov. 12. 12:06
Mint oly sok más esetben, gondolom, itt sem lehet egy sémát ráhúzni több száz esetre.
61. ef7b486c67 (válaszként erre: 1. - Borostyán38)
2013. nov. 12. 11:56
Csak:))
60. blaupunkt (válaszként erre: 59. - Borostyán38)
2013. nov. 12. 11:30

Amit csinálsz az nem játék! Hanem önigazolás. "nekem erre szükségem van".... nem ítéllek el mert megértem és mindekinek szüksége van initimitástra-érzelmekre-szexre-odafigyelésre, de ennek van az a formája hogy végetvetünk egy kapcsolatnak amiben nem vagyunk boldogok és kezdünk egy másikat amiben van lehetőség boldogságra meg izgalomra hazugség és gerinctelenség nélkül SZABADON.....


Ha kivonsz a párkapcsolatból minden negatívumot akkor megkapod a szeretői kapcsolatot. Csak ezzel az a gond innentől kezdve bármi megtörténhet és meg is történik. A csekket valakinek ki kell fizetni mégha nem is villanyszámláról szól......

59. borostyán38 (válaszként erre: 58. - Ittmost)
2013. nov. 12. 10:19
Jó példa az én esetem,gondold magad a helyzetembe.A párom 14 évvel idősebb,távol dolgozik,ha itthon is van,nincs gyengédség,sőt szex is kb 4 havonta,ha szomorú vagyok,nem veszi észre,meg se kérdi,mi bajom,Most erre,lehet mondani,hogy erről én is tehetek,de igazán csak az tudja,aki benne van.Szerintem se elegendő érv,az hogy izgalmas,ennél többnek kell lennie,hogy az ember ezt tegye.
58. ittmost (válaszként erre: 52. - Selena78)
2013. nov. 12. 07:42

Ha ebben megállapodtok a pároddal,h mindkettőtöknek kell a stabilitás,és az izgalom is,akkor korrekt.


Ezzel együtt nem kövezek,mert nagyon sokféle párkapcsolat van,és nagyon sokféle helyzet,és ember.

Általában nem gondolom,hogy meg kéne csalni a párunkat,csak mert pl. izgalomra vágyunk,ezért nem szeretem az ilyen sommás szövegeket,mint ez,de lehetnek kivételes esetek,amikor meg tudnám érteni.

Mert ha mondjuk a párunk vágyik valamire,amit tőlünk nem kap meg,vagy megkapja,de az nem jó/elég neki,akkor ő is rögtön mehet(mert jóváhagyjuk),hogy kívül keressen?

57. 130454e42d (válaszként erre: 56. - Alge)
2013. nov. 10. 06:26
Csak nem te is érintett vagy?
56. Alge (válaszként erre: 47. - 130454e42d)
2013. nov. 9. 23:08
Társ-társ-társ...Társ???A társunkat nem csaljuk meg...A társunkat nem hagyjuk ott.Innentől kezdve értelmetlen minden szavad.És persze nekem van igazam.
2013. nov. 9. 16:57
Már akinek igénye van rá.. a bölcsek túl élnek..
54. gribedli*** (válaszként erre: 52. - Selena78)
2013. nov. 9. 16:53
Mert pont azzal vonod meg magadtol azt az izgalmat. Minel kesobb lepsz ki az elozobol, vagy ki sem lepsz, annal kevesebb idot tolthetsz azzal, akivel jo:) sajat magadtol megvonod azt elvezetet ezzel, amit egyebkent megkaphatnal, azon kivul, hogy gerinctelenseg is.
2013. nov. 9. 15:32
A megcsalás gyengeség,önzőség!Akit szeretek tisztelem is és nem tenném meg vele!Semmi olyat,ami nekem is rosszul esne!!!Az emberi szív nem játékszer!!!A legtöbb ember bele se gondol,fel sem fogja,hogy mekkora felelősséggel vagyunk a párunk iránt!Ezt kéne' végre megérteni és nem bántani a másikat!Persze bántani nem csak megcsalással lehet...
52. selena78 (válaszként erre: 34. - Ittmost)
2013. nov. 9. 15:21
Már miért kellene otthagyni az előzőt? Az egy stabil pont. A másik meg egy kis izgalom.
51. ca728c0145 (válaszként erre: 50. - 273206364e)
2013. nov. 9. 11:17

Kik?


Nekem sem volt olyan kapcsolatom, és büszke is vagyok rá.

2013. nov. 9. 10:45
Nem tudom,hogy miért csaltok,nekem egyetlen egy olyan kapcsolatom nem volt,ahol csaltam volna.Ki kell lépni abból a kapcsolatból.
49. gribedli*** (válaszként erre: 40. - 130454e42d)
2013. nov. 9. 09:56
Egyetértek minden szavaddal!:)
48. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Borostyán38)
2013. nov. 9. 09:55

Felmerül a kérdés, hogy te vagy a szép feleség, akit csalnak, vagy te vagy a csúnya szerető, akiért a pasi mégsem hajlandó otthagyni a szép feleséget?


Ezek közül valamelyik a fórum indítás oka?

47. 130454e42d (válaszként erre: 44. - Alge)
2013. nov. 9. 07:32
Aki hazudik a társának az gázol rajta keresztül ocsmányul, letojva azt, hogy a másik bízik benne. lehet így is élni, politikusnak pl. ez a hozzáállás alapfeltétel. Az a fontos neki jó legyen, otthon megkapja az anyagi biztonságot, a szexet a szeretőtől, mindenki más le van tojva. Ráadásul meg van róla győződve, hogy a másikért teszi. Hogy tud valaki ennyire hazudni még magának is?
46. Slyte
2013. nov. 9. 07:03

Mert egy mocskos, sunnyogó, gerinctelen emberek vagyunk, akik ahelyett, hogy odaállnának a párjuk elé, és elmondanánk, hogy mi a problémánk, inkább vállaljuk be a csalást, ilyen-olyan indokkal. Vagy pedig annyira töketlenek, ösztön szinten megragadt PP-k vagyunk, akik agyilag nem jutottunk el arra szintre, hogy legyőzzük a bennünk tomboló hormonokat.

Mindegyik siralmas helyzet... :(

2013. nov. 9. 06:59

Valahol olvastam hogy ha kivonsz a parkapcsolatbol minden negativumot akkor megkapod a szeretoi kapcsolatot.


Sok ev egyutteles utan ujra elso csok elso osszebujas elso szeretkezes elso szulinap vagy nevnap minden uj es bizsergeto... Nincs sarga csekk, gyerek, napi rutin.

Meddig?

De van csak:

Akit addig szerettel azt mennyire szereted megbantod megeri?

Ha kiderul mit vesztesz? Kocsit lakast vagy egy olyan kapcsolatot ami potolhatatlan? De mindezt csak utanna.

Ha nem forog a gyomrod a tudattol akkor nem jo helyen vagy.

Eldontheted mint mindenki hogy mit akarsz mert donteni kell mindig kiderul csak ido kerdese...

A kapcsolatok ott csusznak el hogy elmulik a kommunikacio az intimitas... es nem veszik eszre a parok nagy resze...

Pedig ez resze a kapcsoltoknak.


Vannak meg emberek akiknek nem mindegy hogy mi nez vissza a tukorbol estleg meg a gerinc is latszik.


Sajnos a mai vilagban ez mar egyre kevesbe fontos ertek...

Interneten barki lehetsz... Es ez atszurodik a valo vilagba is ... Es a media is tesz ennek erdekeben nem is keveset.

44. Alge (válaszként erre: 43. - Borostyán38)
2013. nov. 9. 06:57

:)


Hát...vannak emberek,akiknek az a fontos,hogy ők maximálisan jól érezzék magukat lelkileg,ha tükörbenéznek és ezért fájjon inkább az egész világnak,amit művelnek,meg vannak azok az emberek,akik csak szeretnének boldogok lenni kicsit ők is,anélkül,hogy keresztülgázolnak vagy fél tucat családtagjuk lelkivilágán,igen...Há' ki hunnét nézi az inteliganciét,igen...

2013. nov. 8. 21:32
Biztosan neked van igazad.
42. 130454e42d (válaszként erre: 41. - Borostyán38)
2013. nov. 8. 21:31
Tudom, nekem is volt ilyen, azóta is együtt vagyunk. A különbség: mielőtt léptem lezártam az előzőt, mert így gondoltam tisztességesnek, és időnként hasznos, ha tükörbe tudok nézni.
2013. nov. 8. 21:15
senkit nem húzok le.Félre értettél.Csak azt akartam kifejteni,lehet 10 évig nem tesz ilyet az ember,de lehet találkozik valakivel,akit ha csak meglát,beleremeg a teste,és a szíve.Ez ellen nehéz tenni.
40. 130454e42d (válaszként erre: 39. - Borostyán38)
2013. nov. 8. 21:11
"Ma én,holnap te." Ezt szeretné hinni mindenki aki csal. Azt, hogy mindenki csal, vagy csalni fog. Nos, ez nem igaz. A megcsalás nem lehetőség vagy érzelem kérdése, hanem egy döntés. Fel kell vállalni, de miért kell mást is erre a szintre lehúzni gondolatban? Talán mert úgy könnyebb elviselni magukat a megcsalóknak?
2013. nov. 8. 21:06
Mást gondol az,aki szerető és nem jó a házassága,és mást gondol az,aki boldog házasságban él.Ma én,holnap te.
38. ittmost (válaszként erre: 37. - Borostyán38)
2013. nov. 8. 20:59
Ja,most te önigazolást keresel?A számos megcsalós topikban mindig van pro és kontra is a szeretőtartásról.Lesznek,akik egyetértenek veled,mert ők is így csinálják,és leszünk,akik nem.
37. borostyán38 (válaszként erre: 34. - Ittmost)
2013. nov. 8. 20:37
Ha van család,közös a ház,mögötted 12 év,és ha nem is vagy szerelmes,de szereted,mint egy embert,a megszokás,a félsz az újrakezdéstől,na,ezért nem hagyja az előzőt,és nem kezd új életet a másikkal.Maradnak a lopott csókok,a lopott szerelmes éjszakák,és ezt senki nem veszi el tőled.
36. ca728c0145 (válaszként erre: 1. - Borostyán38)
2013. nov. 8. 17:35

Én hiszem, hogy a férfiaknak sem csak egy p .... kell, aki/ami szép és csinos.


De ha valaki nem kap figyelmet, elismerést (!), törődést, érintést - simogatást, bizotos, hogy előbb - utóbb máshol fogja keresni mindezt.


Vagy felvállalva, becsülettel, vagy megalázva a másikat.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook