Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Férfi meddőség - Alacsony spermaszám és mozgékonyság fórum

Férfi meddőség - Alacsony spermaszám és mozgékonyság (beszélgetős fórum)


7. tavasz007 (válaszként erre: 6. - Kisritu)
2014. nov. 27. 14:21

Elolvastad az elöző hozzászólást??


Szerintem nagyon érrrrrrrrrdekes!! :)

2014. nov. 27. 14:15
Páromnak is alacsony a spermaszáma, nem jön össze a baba. De nem hiszem el, hogy semmit nem ajánl a doki, csak a lombikot. Segítsetek. Ja, amúgy most krónikus prosztata gyulladása van(szerintem ettől kevés a sperma)
2014. máj. 27. 08:25

Sziasztok!


Kötelességemnek érzem, hogy írjak saját tapasztalataimról, mert megfogadtam, ha működik akkor megosztom másokkal is. Kérlek tegyétek ti is igy!


Az orvosok gondolkozzanak el, kapjanak a fejükhöz és ne csak a pénzkeresés lebegjen a szemük előtt!!!


Több évi orvoshoz járkálás (kb 2 millió ft, sok ökör tanács, stressz csökkentés, stb...) után nagyon egyszerűen megoldódott minden problémám. Labor eredményekkel tudok mindent bizonyítani akit érdekel.


Problémáim: Csökkent spermaszám, alig mozogtak... Szóval nagyon sz*rrr eredmények.


Véletlen sodort és a folyamatos utánaolvasás (amerikai új kutatások, később paleo táplálkozás) a megoldáshoz, ami pofon egyszerű és az új tudományos kisérletekkel igazolt.


Inzulin rezisztanciám volt, ezért a paleolit étrendet kipróbáltam. 3 hónap után 10 m katonáról 435 m katona lett 60% szuper mozgással. Feleségemnek szintén 3 hónap alatt elmúlt az endometriózisa, amit már kétszer műtöttek és mindig visszajött... Na ezt úgy gondolom nem véletlen.


Az, hogy egyre több bajunk van és alig van megoldás, mindenkit drága pénzért a lombik programhoz terelnek stb... Az az orvosi készátverés show.... Megvan a véleményem az orvosok 90 %-ról!!!


Kérlek tegyetek ti is egy próbát a saját érdeketekben!


A mi receptünk a feleségemmel:


Szigorú paleolit étrend (semmi gabona, semmi tejtermék) Helyette hús, hal, tojás, zsir, zöldség, gyümölcs.


Heti 4 edzés.


Nálunk extraként szerepelt:

Akupunktúra, "A varázslat" könyv


Remélem segíthettem valakinek!


Üdv,


TTamás

2013. dec. 24. 15:27
Hahó!Van itt még valaki?? :)
2013. nov. 6. 16:49

Azt a vitamint nem ismerem,de a férjemnél is ez volt a baj.10m sperma ebből 15% mozgott.1 hónap múlva már 30% mozgott és rá egy hónapra terhes lettem.

Az urulógus csak széttárta a karját,saját utána járás után szedte a következő vitaminokat emelt dózisban:

C,E,Folsav,Mg,B vit komplex,Q 10,d3.Azt hiszem nem hagytam ki semmit.Ja de időnként egy multivitamint is bakapattam vele biztos ami biztos.

A netről rendeltem táplálék kiegészítőket áruló oldalról,olyan 17 körül fizettünk érte ,de olyan fél évig elég lett volna neki.Volt ami tovább is.

2013. nov. 6. 14:27
Én a helyedben körülnéznék máshol és ezekkel a hatóanyagokkal keresnék valami más terméket,mert ez horror áron van.Én a helyében szedetnék tesztoszteron növelőt(tribulus terrestris alapút) és ez mellé szedetném a másikhoz hasonló cuccot.Kb fél áron kapnátok meg ezt a két terméket egy táplálék kiegészítőket áruló boltban.
2013. nov. 6. 14:14
Augusztusában, az urulógus a páromnál oligozoospermiat állapított meg miután két éve hiába próbálkozunk nem jön össze a baba. A spermamennyiség mellett a mozgékonysággal is baj van. Az urulógus kezdetnek egy Profertil nevű vitamint ajánlott. Akik már próbálták, írjanak! Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook