Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Utazás fóbia fórum

Utazás fóbia (beszélgetős fórum)


6. *Edo* (válaszként erre: 5. - 3b1a5ec920)
2013. nov. 6. 13:13
Igen,pontosan erre próbálok én is gondolni :) Csak sajnos a "betegségem" miatt ez nem mindig megy :( Vannak pillanatok, napszakok, amikor derűsen látom a dolgot, máskor pedig elkeseredek, hogy miért pont velem történik ez. Holott tudom, hogy vannak nálam sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek is, de nekem mégis ez jelenti a legnagyonn problémát.
5. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - *Edo*)
2013. nov. 6. 12:59

Ennyire nem lenne szabad elore aggodni; orulj, hogy kiszabadulhatsz a mindennapi mokuskerekbol, uj elmenyek, szepsegek, a ferjed var rad!!

Ne ragaszkodj az itthoni onkentes bortonhoz!

A vilag szep!! Az ut is!

2013. nov. 6. 12:24

Nekem volt egy időben, de elmúlt.

Ez elég kellemetlen volt, miután messze laktam a szüleimtől, és a foglalkozásom is olyan volt, hogy utazni kellett.


Idő kellett hozzá- de ez neked nem segít most.

(Legfeljebb a tudat, hogy elmúlhat.)

3. *Edo* (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. nov. 6. 12:22
az a helyzet, hogy a párom Svájcban dolgozik és én is kimennék vele, de csak emiatt nem tudok.. :( Esküszöm, ha ez elmúlna, a világon a legboldogabb ember lennék
2013. nov. 6. 12:19
Nekem is van nyugi,engem nem zavar,nem megyek sehová és kész:)
2013. nov. 6. 12:17
Vannak itt olyanok, akik kimondottan félnek az utazástól és nem mernek külföldre menni? Én pánikbeteg vagyok 8 éve ,de ez az utazással kapcsolatos félelmem nem túl rég alakult ki...Félek, hogy távol leszek otthonról és nem tudok bármikor hazajönni. Ez odáig fajult, hogy minden percben ezen jár az eszem már hetek óta .Készülök kimenni külföldre 3 hónap múlva,de félek nem fog menni :( kb 1000 km-re utaznék autóval, de nem egyedül!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook