Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen minőségűek a Babylove termékek? fórum

Milyen minőségűek a Babylove termékek? (beszélgetős fórum)


15. M0ncsa (válaszként erre: 13. - 96e4cb8ca7)
2013. nov. 11. 17:01

Mi a babylove papirpelenkait hasznaljuk (tehat nem a muanyagot, hanem a lebomlo, kvazi "bio" pelenkak), csak ejszakara, nappal moshatot kap. Eddig meg semmi gond nem volt a kemenyseggel, bar lehet, hogy az olcsobbik fajtajuk vastagabb, azt nem ismerem. Papmers pelenkat kb. 3x adtam ra, tobbet se, tiszta ver es kiutes lett tole a feneke, szoval soha tobbet.


Torlokendok is jok (en a pisiseket meg ki is mosom es ujra felhasznalom). Popsikrembol nagyon keveset hasznalunk, Dr. Pavlovic-felet, nem tudom, Mo.-n kaphato-e, szerintem perpillanat a legjobb, amit arulnak. A babylove-fele szamomra tul suru, tul zsiros volt.

2013. nov. 7. 21:12
Mi annó huggiest használtunk,de ugye,kivonúltak Európából,szóval,jött a nagy kísérletezgetés. Kipróbáltunk MINDENT,a pamperstől a névtelenig,de csak a babylove bírta ki a nagyobbik fiam pisi mennyíségét (napi 2 liter folyadékot iszik). Egyszer-kétszer előfordúlt baleset,de a többivel rendszeresen. A popsitörlő-kísérlet végén szintén ez a márka nyert.
2013. nov. 6. 12:38
Visszatérve a babylove-ra, minden termékükkel elégedett voltam a pelenkát kivéve. Ugyanazt tudják mint más márkák termékei csak olcsóbbak. De korántsem az olcsó húsnak... kategória.
12. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 9. - Nbandus)
2013. nov. 6. 12:34
A Rossmannos pelusok tényleg nagyon jók és olcsók. Ha van törzsvásárlói kártyája az embernek, és 2 csomagot vesz egyszerre akkor egy csomag kevesebb mint 2000 forint. Az összes pisit beszivják és jó az anyaguk is. Minket szerintem már végigkisérnek amig csak kell a pelus.
2013. nov. 6. 12:29
Nagyon jók,bátran próbáld ki.A pelust,popsitörlőt csak ezt vettük,a bébi ételei is nagyon jók.Tápszert nem próbáltuk,de azt is agyon dicsérik,állítólag az egyik legjobb.Cumisüvegjét,itatóját is próbáltuk,meg egy-két babás kiegészítőt,popsikrém,fürdető,bátran ajánlom mindent,egyedül a zöld tégelyes popsikrémnél nem tetszett hogy túl tömény,elég nehéz kenni,de ez az egyetlen "kifogásom" minden másban csak jót tudok mondani.
2013. nov. 6. 12:29
A pelusuk nem jött be, szerintem túl merev. Viszont a kisfiam 6 hónapja a Babylove bio tápszerét eszi, nagyon szereti és nagyon szépen fejlődik tőle! Kár, hogy Junior gyerekitalt nem gyártanak... A popsitörlőjük is nagyon jó, kifogástalan minőségű. olcsó, és az illata sem kaparja a torkomat mint más nagyobb márkák hasonló termékeié. Cumiból is babylove-osunk van, anatómiai mert csak az marad meg a kisfiam szájában, értsd azt nem köpi ki :) Ez is nagyon olcsó, 600 forint 2 darab és jobban szereti a kicsim mint a drágábbakat.
2013. nov. 6. 12:06
Egyébként még a Rossmanos pelusok nagyon jók, és azok még jobb áron vannak, mint a DM-es. Minőségre pedig teljesen egyorma szerintem.
8. Chiara77 (válaszként erre: 1. - Adri005)
2013. nov. 6. 11:31

Kedves Adri,


én is csak ajánlani tudom őket.

A pelenkájuk nagyon jó, nem eresztik ki könnyen a több nedvességet sem. Egy apró kifogásom lehet vele: szerintem kicsit vastag az anyaga. Így mi nappalra mindig pamperst (zöld) használtunk, éjjelre meg babylove-ot és soha nem volt kifolyós baleset vagy pelenkakiütés.

A pampers sokkal vékonyabb, emiatt nem éreztem azt, hogy a baba szinte terpeszben van becsomagolva :).

A minősége viszont jó, soha sem szakadt le a tépőzára, jól fogott, a csomagolása is normális, a kartondobozok is erősek kézben vinni is (más márkájú rendszeresen kiszakadt, mire beemeltem a kocsiba stb.)

Megéri nagyobb kiszerelésben venni és 2-3-4 havonta akcióznak is.

Mindenképpen használj fel rá 15% végösszegit és ha a giga dobozzal veszed, akkor a 25% márkajokert is- együttesen közel 40% kedvezményt lehet rajta elérni.


A kisfiam már nem pelenkás (ovis:)- de a mai napig szeretem a kék nagyobb kiszerelésű fürdetőjét az illata, a minősége és az ár/érték aránya miatt is.

Nagyon jó volt a fehér sensitive testápolójuk is és a babatáskába gyakran vettem a kis zöld tégelyes cinkes popsikrémjüket. Babafültisztítóból, cumisüveg pótfejből(cumiból) még az aventes üvegekre is babylove márkájút vettem mindig, nekem nem volt csalódás.


Azzal egészíteném még ki a pénzügyi részét, hogy ha van egészségpénztárad, akkor arra minden babaápolási terméket elszámolhatsz (ha nincs, akkor is érdemes elgondlkodni egy nyitáson)- a befizetett összeg 20%-át (500 eFt-ig) szja bevalláskor visszaigényelheted és elég csak számlát kérni akár a DM-ben vagy bármilyen boltban, hipermarketben és beküldeni a számlát.

Ha ezt a közel 20%-os visszatérítést (kicsit kevesebb mert pár % működési költséget levonnak) is beleszámolod a kedvezményekbe, akkor már egészen jó áron lehet hozzájutni a pelenkákhoz, kozmetikumokhoz.

Ennek figyelembevételével ha hiszed, ha nem, még a pempers pelenkáért sem adtam soha 35 Ft/db árnál többet (akciósan kell vásárolni, kuponokat felhasználni, EP elszámolni).

Szép napot

7. Tulli (válaszként erre: 6. - Ba7da9cfc0)
2013. nov. 6. 11:12
És az áruk is kedvező, főleg, ha van számlavégi 15%-od és/vagy termékre kérhető engedményed. Én a pelust vettem mindig így. Hűségkártyával.
2013. nov. 6. 11:07
Azt tudom, hogy a pelus és a törlőkendő nagyon jó. Illetve a bimbóvédő krém. Úgyan én is még csak most fogom őket használni majd a babánál, viszont az ismeretségi körben az összes babás család ezeket használta és mindenki meg volt elégedve vele.
5. Tulli (válaszként erre: 1. - Adri005)
2013. nov. 6. 11:06
Szerintem jók, nekem mind a három gyerekemnél azokat használtam: pelust, törlőkendőt és alátétet a pelusozó szivacsára. Nem volt baleset vagy csak nagyon ritkán. Egyebet nem használtam, mert szerintem a babaápolási termékek helyett a gyógyszertárit érdemes inkább, kb. 1-1,5 éves korig.
2013. nov. 6. 11:03
Pelenkát használtam már. Nekünk jó volt, nem folyt ki belőle semmi. Viszont ez vastagabb, kicsit merevebb pelus, nem mindenkinek tetszik.
2013. nov. 6. 11:03
Babaápolási termékeket használok magamra kb 4 éve.Semmit nem okoztak, szerintem jók.
2013. nov. 6. 11:03
Mi nagyon szerettuk ezt a pelust... gyakorlatilag fel eves koratol ezt hasznaltuk, es sosem volt baleset. A tobbi termekuk is jo, sosem volt bajunk, es a kajak is bejottek...
2013. nov. 6. 11:00
Tapasztalatokat várnék, hogy milyen a plenekájuk? Tartja-e rendesen a nedvességet? Babaápolási termékek okoztak-e már valakinél allergiás reakciót? Egyéb tapasztalatok, megjegyzések is jöhetnek. Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook