Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » DM saját márkás (D...mit) fertőtlenítő öblítő fórum

DM saját márkás (D...mit) fertőtlenítő öblítő (beszélgetős fórum)

2013. nov. 6. 12:49
Köszönöm a hozzászólásokat, de tapasztalatokra lettem volna kíváncsi. Egyébként mosható pelust használok a kisfiamnál, havi egy alkalommal célszerű az öblítő részbe fertőtlenítő öblítőt használni.
2013. nov. 6. 10:09

lehet, hogy valakinek bőrfertőzése van a családban pl. herpesz, vagy más.


Folyamatosan biztos nem jó ilyesmit használni, de néha szükséges lehet.


Én már használtam a Sanytol fertőtlenítős öblítőt, a DM-ben vettem.

2013. nov. 6. 09:55
Nem használok fertőtlenítő öblítőt, sőt, semmilyen öblítőt. Teljesen felesleges.
2013. nov. 6. 09:53

Csak elgondolkodtam most. Miért a fertőtlenítős öblítő? Betegnek lesz, nehogy valami baktériummal szennyeződjön a bőre? Esetleg olyan ruhaneműhöz, amit közösen muszáj használni? Maga a fertőtlenítővel való bőrérintkezés szerintem nem igazán egészséges. A fertőtlenítős kézmosóról volt egyszer egy riport, hogy egészséges embernél az is szükségtelen.

Szoktam venni a márkájukkal jelzett, más termékeiket. Én meg vagyok elégedve velük.

2013. nov. 6. 09:42
Véleményeket szeretnék, hogy kinek hogy vált be a DM saját márkás felrtőtlenítő öblítője. Ha nem, akkor miért nem jó illetve milyen más fertőtlenítő öblítőt használtok. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook