Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kréta melyik részén érdemes szállást foglalni ha pihenni szeretnénk, nem bulizni? fórum

Kréta melyik részén érdemes szállást foglalni ha pihenni szeretnénk, nem bulizni? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 5. 15:36

pl stalis csendes. (keleti felén van)


szerintem a tömegközlekedésre nem lenne érdemes hagyatkozni, nem igen láttam arrafelé buszokat közlekedni.

viszont tudtok autót bérelni, azzal be lehet járni a szigetet.

strandoláshoz meg célszerű tengerpart melletti szállást választani, azokra a napokra nem kell autó.


de egyébként szerintem minden nagy "buliváros" mellett vannak kisebb, csendesebb üdülőfalvak.


booking.com-on nézegesd meg a szállásokhoz tartozó leírásokat, azoknál kiderül hogy mennyire bulizós az adott hely.

2013. nov. 5. 15:17
Tudom, még korai a kérdés, de én már most a jövő nyári vakációt tervezgetem... Mivel imádjuk Görögországot, Krétán pedig még nem jártunk, ezt a szigetet szemeltük ki. Hallottam néhány rémhírt, hogy a sziget egyes részein egymást érik a diszkók,óriási a hangzavar :( Mi viszont inkább pihenni mennénk... Akik már jártak ott, ismerik a sizgetet: tudnátok mondani csendesebb városokat,ahol aludni is lehet éjszaka? Milyen a tömegközlekedés a szigeten? Köszi!
2013. nov. 5. 15:16
Kréta melyik részén érdemes szállást foglalni ha pihenni szeretnénk, nem bulizni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook