Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Milyen hamar múlik el a férfiaknál a szerelem nélküli, gyakorlatilag kizárólag szexuális jellegű vonzalom egy nő iránt? fórum

Milyen hamar múlik el a férfiaknál a szerelem nélküli, gyakorlatilag kizárólag szexuális jellegű vonzalom egy nő iránt? (tudásbázis kérdés)


1 2
2014. febr. 4. 20:02

Az elmúlt hetekben volt egy "helyzetem"

Feküdtünk az ágyban, mondom a csajnak, "gyere ide" és átfogtam a vállát

Olyan ímmel-ámmal odabújt

Mondom, ha egy viharos éjszakán egy elhagyatott buszmegállóban meg akarnak erőszakolni, ugynígy viselkedj. Garantáltan "lekonyúlnak " és megúszod

:)

Perceken belűl elmúlt bármilyen ingerenciám

2014. febr. 4. 17:33

na ez az...tessék viccesnek lenni...mindjárt jobb.

egy mosoly-jel, és mindenki boldogabb.


:-)

Éljenek a Nők! illetve : Hajrá Csajok!


mert a nyitókérdéstől amúgyis elmegy a kedvünk, hát még az őszinte választól...az lesújtó lenne.(ha lenne)

52. gribedli*** (válaszként erre: 50. - Nyaligátor)
2014. febr. 4. 17:25
:)
51. nyaligátor (válaszként erre: 49. - 9892d65728)
2014. febr. 4. 17:03
Így van. Döntsenek ők.:-) :-)
50. nyaligátor (válaszként erre: 48. - Gribedli***)
2014. febr. 4. 17:02
Én is téged!:-) :-)
49. 9892d65728 (válaszként erre: 47. - Nyaligátor)
2014. febr. 4. 16:32

ha a név kötelez(remélem is) akkor legyen nőnap, és döntsenek ők...

az ágyban már nem mindegy..?


küldök még egy sört...

48. gribedli*** (válaszként erre: 47. - Nyaligátor)
2014. febr. 4. 15:43
Hülye!:)
47. nyaligátor (válaszként erre: 46. - 9892d65728)
2014. febr. 4. 15:26

Értem.


Akkor ez a "mindig a nők választanak" olyan, mint a "kivétel erősíti a szabályt"! :D


Lő, gól! :)

46. 9892d65728 (válaszként erre: 45. - Nyaligátor)
2014. febr. 4. 13:44

jaj könyörgöm... csak próbáltam kedves lenni a Hölgyekhez.... de ....úgy látszik fölément..


így jártam.

45. nyaligátor (válaszként erre: 43. - 9892d65728)
2014. febr. 4. 13:24

A név kötelez! ;)



Én azért ennél komolyabb magyarázatot igényelnék erre a felvetésre, hogy mindig a nő dönt!


Ha a pasi fut a nő után, az pedig igent mond, akkor a nő döntött.


No de ha a nő fut a pasi után, és a pasi mond igent, akkor is a nő döntött?


Hogy van ez?

44. gribedli*** (válaszként erre: 43. - 9892d65728)
2014. febr. 4. 11:31

Ezt melyik nonemu magyarazta be neked???:)


Szerintem ez a kijelentes az olyan nok mentsvara, akik nem birjak maguk elott bevallani, hogy igenis, egy-egy ferfi leveszi oket a labukrol es azt tesz veluk amit akar, vagy pedig soha nem voltak meg szerelmesek.


Mindenki valaszt, mindket fel valaszt. Senkire sincs raeroltetve, hogy azert az adott noert meg kell kuzdenie, ha onszantabol mar nem tenne.

43. 9892d65728 (válaszként erre: 42. - Nyaligátor)
2014. febr. 4. 10:43

először is rohatt írigy vagyok a nevedre...mert amikor meglátom, mindig jókedvre derülök(konkrétan felröhögök)..bocsánat, de vizuális típus vagyok. ami egyébként nagy csapás, mert mindig mást(is) látok, mint kellene..


hogy mindig a Nő (sic) dönt? igen...mi csak úgy hisszük, hogy levettük a lábáról.. pedig nem, csak hagyta, hogy küzdjünk..

jó, ez gyenge, de ez van..

42. nyaligátor (válaszként erre: 41. - 9892d65728)
2014. febr. 4. 08:46

Azt, hogy mindig a nő dönt, kifejthetnéd.

Milyen értelemben?

41. 9892d65728 (válaszként erre: 1. - Kraljevna)
2014. febr. 4. 05:01

először is mi a szerelem? ... naugye..

nem kell ahhoz szerelem, csak baromi erős szimpátia...(ezt tévesztjük össze a szerelemmel)...nos lehetetlen meghatározni, milyen nőre repül rá egy pasi..horribile dictu..érzelem nélkül..


nincs csúnya nő(sem pasi)...az evolúció úgy rakta össze a pasikat, hogy állandóan készen álljanak a szaporításra...

ha ez megtörtént, akkor jónapot kívánok...persze ez kölcsönös lehet, mert azt is tudni kell, hogy mindig a nő dönt, csak mi hisszük, hogy nem...


szóval a kérdésre pontos választ nehéz adni(ha nem lehetetlen)


ja, még valamit... egy férfit a tesztoszteron megléte , vagy túltengése ösztökéli állandó vadászatra..ha egy kívánatos "vadat" meglát, és becserkészhető, akkor rárepül..aztán..


na, megyek visszafexem..

ásít..

2014. febr. 3. 21:32
1-12hónap...:-D
2014. jan. 25. 07:49
egyenenkent valtozo
38. 80ASIQ
2013. dec. 15. 18:44
Ne felejtsük el, hogy a kérdésben eleve csak testi vonzalom szerepel. Írta már valaki, hogy elég lehet egyetlen szexuális kapcsolat is a vonzalom elmúlásához? Megkaptam, elég, többé nem érdekel.
37. 0b15ddd038 (válaszként erre: 32. - Gribedli***)
2013. dec. 15. 17:07
hidd el; van olyan, és örülök, ha neked még nem kellet megtapasztalni....
36. gribedli*** (válaszként erre: 34. - 0b15ddd038)
2013. dec. 15. 17:00

Ha eleg egy hulye megjegyzes, akkor ott nincs semmilyen hormonalis befolyas. Mert amikor tenyleg van, akkor hidd el, mondhatsz akarmekkora marhasagokat, csak ajnaroz:)))


Teny, hogy total uncsi kapcsolatoknal biztos eleg egy mondat, de ott nem is volt kemia es hormonok, amirol te beszelsz. Ne fogjuk mar ra egy hulye megjegyzesre, hogy amiatt nem izgi egy csaj egy pasinak. Valszeg sosem tetszett neki igazan, ennyi

35. 130454e42d (válaszként erre: 34. - 0b15ddd038)
2013. dec. 15. 16:41

Nekem nem. Mindenki lehet idióta néha, igaz, ezt a jogot magamnak is fenntartom :)

A szándékos sértés, rosstindulat más természetesen.

34. 0b15ddd038 (válaszként erre: 32. - Gribedli***)
2013. dec. 15. 16:38
Nem elég egy hülye megjegyzés?
33. gribedli*** (válaszként erre: 27. - Grizus)
2013. dec. 15. 16:30

Papucsban nem. Leginkabb balettcipoben, mert ebben tudok dolgozni is itthon barmit, es ha szoknya van rajtam, ahhoz is passzol, a magassarkut itthon nem hasznalom, de ha elmegyek itthonrol, akkor igen. Nem is tartom jo "benticiponek". Viszont a balettcipo az egyszeru es elegans is, es feldobhato mondjuk egy strasszkovel, masnival, ilyenek.


Sportcipot edzeshez hordok, vagy olyan helyekre, ahol kertben, fuvon stb. kell maszkalni. Pl oda nem illonek tartom az ovis rendezvenyeken, amiket a kertben tartanak, hogy tusarkuval evickeljek. Minden mas esetben magassarkuban szeretek lenni. De itthon jol erzem magam a balettcipoben es kapok pozitiv visszajelzest, ezert gondolom, hogy jo igy. Meg a papucsban utalom, hogy klaffog, elhagyod menetkozben, meg olyan otthonis, a cipo meg olyan, hogy barki betoppan, jol nezel ki, rendezett vagy:)

32. gribedli*** (válaszként erre: 30. - 0b15ddd038)
2013. dec. 15. 16:21
A ketto uti egymast. Ha 4 evig termelodnek a hormonok, akkor hogy lenne eleg egy hulye megjegyzes? A szo hatalma a hormonok felett, vagy mi?:)))
31. gribedli*** (válaszként erre: 25. - B2266b366f)
2013. dec. 15. 16:20

:DDDD


Ez is igaz! Ennyi ideig tart a csalisz bogyo hatasa;)

2013. dec. 15. 11:55
Állítólag a hormonok 4 évig termelődnek....de egy hülye megjegyzés elég, hogy megszűnjön...
29. 80ASIQ (válaszként erre: 28. - Grizus)
2013. dec. 15. 10:52
Igazad van. Akkor át kell fogalmazni úgy, hogy akinek megszűnik a vonzereje. Ennek bármilyen oka lehet, akár külső, akár belső. Vagy a megúnás. Ez viszont már nem válasz az eredeti kérdésre, amire azt hiszem azt lehet mondani, hogy emberenként változó. Na, most aztán ezek után legyen okos az ember...! :D
28. grizus (válaszként erre: 24. - 80ASIQ)
2013. dec. 15. 06:22
Nem láttál még csúnya nőket, akik után bomlanak a férfiak?
27. grizus (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2013. dec. 15. 06:21
Miért, szerinted a papucs "igénytelen"? Te miben mászkálsz otthon vagy a kertedben? Tűsarkúban? Azt hittem, ez csak a Barátok köztben divat. Utálom ezt, hogy otthon megjátszuk az úrinőt, ahelyett, hogy kényelmesben lennénk. Ez olyan álszent. Apám imádta anyámat némi túlsúllyal és a leghülyébb otthoni ruhákban is, nem ezen múlik, vagy ha igen, ott szerintem baj van és abból én nem kérek. És ettől nem vagyok igénytelen, csak normális. Ha nem inged, nem veszed magadra, nem azért írtam, hogy megbántsalak.
2013. dec. 14. 17:02
Érdekes kérdés.Szerintem soha sajnos, max beletörődés,hogy nem kefélheti meg valamilyen oknál fogva.Ez mindkét félnek rossz, mert aki iránt vonzódnak, és ha ő tudja ezt, de nem akar semmit a pasitól,viszont barátságból kedveli az illetőt, akkor szánalmat érez iránta, a pasi viszont lehet barátilag is utálni fogja(vagy elkerüli) mert nem kapta meg. Ha idegennel ez a helyzet, a nő büszke vonzerejére, de semmi több, a pasi részéről pedig tök felesleges ábrándozni. illetve ha egyedül van akkor nem. Amúgy is szerintem minden pasi amíg egyedül van, majdnem minden nőhöz vonzódik, mert nincs kit megdugjon.Az viszont nem fér a fejembe hogyha valaki pl.olyan nővel van, aki mondjuk tök jól néz ki és mindent megad a pasijának a szexbe az olyan férfi miért kezd el más nőkről ábrándozni?Én ha van egy jó pasi mellettem, nem gerjedek rá senkire,mert akivel vagyok, az számomra az etalon, eszembe sem jut mi lenne ha mással is dugnék.
2013. dec. 14. 14:13
34 óra 26 perc 10 másodperc. ;)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook