Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elszakadt sex közben a gumióvszer, mi tegyek ha nem szeretnék ebből bajt? fórum

Elszakadt sex közben a gumióvszer, mi tegyek ha nem szeretnék ebből bajt? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 4. 01:22
vegyel esemenyutani tablettat,kulonben teherbe eshetsz.
2013. nov. 4. 00:25
Naplemente,nagyon köszönöm,hogy segitettel!
2013. nov. 4. 00:23

A helyi kórházban írnak fel esemény utáni gyógyszert, amit ügyeletes patikában ki tudsz váltani. Külföldiként lehet, hogy fizetned kel az orvosi ellátásért, de úgy emlékszem, hogy max. 5000 Ft-ot.

Amúgy egy jószívű patikus recept nélkül is kiadja a gyógyszert.

2013. nov. 4. 00:22
Már júliusban is volt nyif-nyaf műsorod terhes vagyok vagy sem számban. Unalmas ugyanezt a kártyát előhúzni pár hónapon belül még egyszer.
2013. nov. 3. 23:44

Kb.fél órával ezelőtt történt az eset.

Szeretkezni keztünk a párommal,természetesen gumiovszerrel vedekeztunk,én elélveztem,leszálltam róla,ekkor ő még nem élvezett el, majd kb.10 perc múlva misszionarius pózban folytattuk tovább.Ezután újra lovagló pózra váltottunk és mivel száraz voltam,feltehetően nem csúszott az óvszer,egyszercsak arra lettünk figyelmesek,hogy eldurrant ,én azonnal leszalltam,kb.2-3 másodperc telhetett el. Biztosak vagyunk abban,hogy vágycseppjei voltak az ovszerben,ami félünk attól,hogy bekerulhetett attól függetlenül,hogy nem elvezett el.

Külföldi vagyok,nincs magyar TB kartyam,hazarepulni nincs lehetőségem.

2,5 éve vagyunk együtt , babát én nem szeretnék .

Mit javasoltok? Mit tegyek? A 24 órás gyogyszert mikor kell bevegyem? Ez minél később veszem be ,minél több órát várok vele,annál hatekonytalanabb?

Nagyon aggódom,kérlek,ha van tapasztalat segitsetek.köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook