Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan felejtsem el, ha mindig keres engem? fórum

Hogyan felejtsem el, ha mindig keres engem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
69. ina87
2013. nov. 4. 19:16
Sose fog adig változni még te nem lesz anyira kemény és türö képeséged h le sz...d magosrol!
68. Alge
2013. nov. 4. 18:36
GYERÜNK CSAJSZI!!!
67. Alge (válaszként erre: 65. - Egy_lány20)
2013. nov. 4. 18:36

Így van.És éppen ezért:

el kezdesz szépen rányomulni.Gyerünk kiscsaj,szállj rá.Vagy zavarni fogod őt és lepattint végre és győztél,vagy megérinted őt és megkapod őt és győztél.Na nyomás!;)

2013. nov. 4. 16:41

Ebből te nem fogsz egyhamar kijönni!!

De te tudod csak akkor ne kérd ki mások tanácsát!!!!Az a fiú full h......nek nézz téged!!!Teljesen tisztában van vele hogy fütyül és ugrasz!!!

2013. nov. 3. 22:44

Kezdtem nektek elhinni mindent és kezdtem rájönni, hogy igen tényleg igazatok van és ekkor megint kereset és kezdődik a körforgás előről.

Lehet, hogy valahol az agyam legmélyén tudom, hogy igazatok van de amint keres a szívem minden egyes rossz gondolatomat kirötli az agyamból.

2013. nov. 3. 21:51
felejtsd el azt a fiut!!! Csak megy az idöd rá addig még ö van senkivel nem fogsz megismerkedni!
63. Alge (válaszként erre: 49. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:45
Ez nagy hiba.Muszáj találnod valakit.Befedni a felszínt,míg a mély nyugodtan gyógyul.Mire a felszíni védelem eltűnik,alul már nem lesz ez az éktelen mély tátongó seb.Higgy nekem,mert én is végigcsináltam.Most meg már csak lesek.Mert úgy tűnt sosem lesz jobb.Pár nap...és máris ködbe vész.Azt várom,hogy...egy idegen legyen,ne érezzem őt soha többé.Nem érdemli meg.Muszáj így hozzáállnod,akarni kell kijönni ebből.
62. Alge (válaszként erre: 36. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:41
Ezen se csodálkozom...annyira értem,amit írsz...Így tökéletes,hibástul,mindenestül.Mégis:provokáld ki,hogy kerek-perec megmondja,nem kellesz neki és akkor lépj le.Találj valakit.Ő meg pislogjon egyedül,mert neki az a jó.Kész.
61. Alge (válaszként erre: 34. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:40

Jaja.Én sem éreztem megalázónak,csak tudtam,hogy az.Bármit megadtam volna érte.Bármit.


"Akiért te bármit megtennél,annak sosem leszel elég jó."

60. Alge (válaszként erre: 33. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:39
Mondanám,hogy ezt tudomásul kéne venned,hogy...semmi sem vagy...de a legtutibb az lenne,ha ezt ő mondaná kerek-perec a szemedbe.
59. Alge (válaszként erre: 26. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:37
Butaság.Add fel.
58. Alge (válaszként erre: 25. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:36

Ebben nem egyezünk.Én egyetlen éjszakában is kiegyeztem volna már...annyira akartam...


A szüzek erősek...:D

57. Alge (válaszként erre: 17. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:35

De igen.Provokáld ki a fekete-fehéret.Én is azt tettem.Most jobb.Most legálisan is mérges lehetek és igent mondhatok valaki másnak.Igent is fogok.Jobban vagyok.Sokat koptak az érzelmeim az elmúlt napokban,pedig 3évig húzták ugyanígy.


Lehet jót röhög rajtad,ki tudja?Én sem tudnám megmondani,nem-e jártam így...Kár volt.:(

56. Alge (válaszként erre: 13. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:32
Tedd ezt.
55. Alge (válaszként erre: 9. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:32
Ne csináld ezt magaddal.Kezdj mással.
54. Alge (válaszként erre: 5. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:31

Így van.Ezt KI KELL PROVOKÁLNOD.És azon a napon,amikor ezt végre kikommunikálja feléd,hivatalosan is vége az ismeretségeteknek.

Kezdj mással kapcsolatot.Az sem baj,ha nem vagy szerelmes.Mint a drog,olyan lesz az ölelése és erőt ad,ha eszedbe jut a tényleges szerelmed okozta fájdalmak.

2013. nov. 3. 21:30

60 évesen már aztán sokat fogunk vele érni, hogy bánni fogja.

és mi van akkor ha neked ő lenne az igazi csak elengedted? lehet, hogy nem most kell együtt lennetek de egy kis idő múlva? annyira kiszámíthatatlan az élet sosem lehet tudni

52. Alge (válaszként erre: 3. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:29
Ez tényleg baj,igen.De csak az segít,ha találsz vki mást,úgy kb.sos.Saját magad védelmében.Hidd el...tudom,miről beszélsz.:(
51. Egy_lány20 (válaszként erre: 50. - Alge)
2013. nov. 3. 21:28
Bárcsak ilyen könnyű lenne...
50. Alge (válaszként erre: 1. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 21:27
Hát így nem.Sürgősen keress magadnak valaki mást helyette...
49. Egy_lány20 (válaszként erre: 48. - Licsi)
2013. nov. 3. 19:24
sajnos a szívemnek nem tudok parancsolni és amíg szeretem addig inkább leszek szingli
48. licsi (válaszként erre: 47. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 19:14
A te választásod, hogy 80 éves korodig aggszűzként epekedsz utána és bebeszéled magadnak, hogy biztos ő is érez irántad valamit, ha keres és biztos lesz belőle idővel valami, vagy inkább nem vesztegeted az idődet, és keresel magadnak valakit, akivel boldog leszel. :)
47. Egy_lány20 (válaszként erre: 46. - Licsi)
2013. nov. 3. 19:10
így legyen
46. licsi (válaszként erre: 45. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 19:07
Te kínzod inkább magadat. :) Biztos eljön az az idő nálad is, amikor belefáradsz a reménytelenségbe, vagy jön egy pasi, aki megmutatja, milyen egy normális férfi-nő kapcsolat.
45. Egy_lány20 (válaszként erre: 43. - Licsi)
2013. nov. 3. 18:41
Kínoz a sors de tényleg. Mikor megismertem akkor minden héten más csaja volt most meg már egy jó ideje nincsen pedig ha lenne akkor lehet könnyebb lenne sőt akkor nem lett volna velem ennyit és nem is szerettem volna meg ennyire.
44. licsi (válaszként erre: 42. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 18:39
Érdekes, hogy azt írtad, osztálytársak vagytok, mert ahogy viselkedtek egymással, mintha te egy 14 éves lány lennél, ő pedig egy 30-as férfi. :)
43. licsi (válaszként erre: 42. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 18:37
Nem lehet, hogy azért keres és akar veled lenni, mert most neki nincs senkije és így mégsem marad egyedül, ha lánytársaságra vágyna? Ha ő is szeretne, akkor boldog lenne, hogy így érzel iránta, és már együtt lennétek egy normális kapcsolatban. Még drámázhatsz ezen sokáig magadban, de Csernus is megmondta, ami nincs, az fájhat, de attól még nem lesz. :) :(
42. Egy_lány20 (válaszként erre: 41. - Licsi)
2013. nov. 3. 18:27
Teljesen véletlen kicsúszott a számon, hogy mennyire hiányzik mikor nincs velem utána konkrétan megkérdezte és így de ő ekkor nem mondott semmit, hogy ő érez-e valamir egyántalán. Volt olyan, hogy átölelt és mondta, hogy szeret de nyilván nem szerelemből mert akkor azt elmondta volna főleg így, hogy tudja hogy én szeretem.
41. licsi (válaszként erre: 40. - Egy_lány20)
2013. nov. 3. 18:21
Azt honnan tudja egyáltalán, hogy te szerelmes vagy belé? Mert ha nem is volt köztetek semmi, hogy jött elő ez a téma? Közölted vele, hogy szerelmes vagy belé, ő felelte, hogy szeret téged, de nem szerelemmel, de elvenné a szüzességed, és te ezek után úgy nézel rá, mint valami istenre? :) 14 évesen még belefér ennyi naivitás, de ha idősebb vagy, még ha fáj is, tudnod kellene, hogy ebből nem lesz számodra semmi jó és tenned ellene.
40. Egy_lány20 (válaszként erre: 38. - Licsi)
2013. nov. 3. 18:10

Lehet, hogy nincsen köztünk semmi de valamilyen kapcsolat mégis van lehet ezt barátságnak is nevezni vagy kinek hogy tetszik de mint embert nemtudom csak úgy eldobni. sok rnegeteg olyan ember van akit simán érzelmek nélkül kitudok lökni az életemből de ő nem tartozik ebbe bele.

Egyébként meg kicsit idősebb vagyok mint tippelted.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook