Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hetes a kisbabám, a 6 éves nagylányom hányt, mivel anyatejes a kicsi van védettsége? fórum

2 hetes a kisbabám, a 6 éves nagylányom hányt, mivel anyatejes a kicsi van védettsége? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 3. 13:49
Attól,hogy anyatejes,még ugyanúgy megbetegedhet,mint akármelyik másik baba...
2013. nov. 3. 13:39
Semmit ne tegyél.Nekem is elkapta a lányom,ugyanilyen felállásban,csak annyi volt a különbség,h utána én is.Egy napig sugárban kihányta az anyatejet-elég pánikkeltő látvâny-,de nem adtam neki mást,csak gyakran szoptattam.Másnap már nem hányt.Elkapja ha anyatejes,de szerintem hamarabb meggyògyul spontán is.
2013. nov. 3. 13:19
Kézfertőtlenítővel moss kezet, a Wc-t edényeket, amiket a beteg használ fertőtlenítsd, és valóban fontos, hogy szellőztess.
2013. nov. 3. 13:15
Attól nem védett. Nekem is hiàba volt csak anyatejes sok mindent elkapott amit a nagy az obiból hazahozott.:(
2013. nov. 3. 13:12
Sok mindent nem tehetsz.Nekem is anyatejes a lányom és egyszer elkapta,máskor nem.
2013. nov. 3. 13:07

Azon kívül,hogy állandóan kezet módunk szelloztetunk mit tehetek!hogy a kicsi ne kapja el.....???

Nagyot nem tudom elkülöníteni.....

2013. nov. 3. 13:06
2 hetes kisbabám, 6 éves nagy lányom hányt, mivel anyatejes a kicsi van védetsége?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook