Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Clostilbegy mellékhatások - mennyire kell félni tőlük? fórum

Clostilbegy mellékhatások - mennyire kell félni tőlük? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 5. 14:37
Én holnap kezdem a 2. clostis hónapot. Az elsőben annyi mellékhatása volt, hogy az esti adagtól (napi 2*1-et szedtem) hőhullámaim voltak.
12. latina
2013. nov. 5. 10:09
Én híztam tőle 5 kg-t. Igaz velem, szedették, majd' egy évig. Aztán végül anélkül estem teherbe.
11. hajini
2013. nov. 4. 19:21

Nekem nem volt bajom tőle :))

Csak uh kovetessel szedd.

Volt hònap mikor hatott, volt amikor nem. Voltam terhes is töle, voltam utána is.. :)))

10. youlcsi (válaszként erre: 1. - Sibetti)
2013. nov. 4. 10:33

nem volt mellékhatása, vagyis nem vettem észre.

ami észlelhető volt, az a zebrás teszt és annak most már 3éves eredménye :D

2013. nov. 3. 12:34
Én is szedtem, de nem volt bajom tőle. Az, hogy mikor leszel terhes, az igazából nem is ettől a gyógyszertől függ. Vagyis persze, ha nincs spontán peteérésed, akkor elég nagy az esély minden stimus hónapban, de én pl 6 cikluson keresztül szedtem, folyamatos uh követés volt, meg minden és még hatott is a gyógyszer és mégsem estem teherbe. tehát sajnos nem csak ezen múlik.
2013. nov. 3. 12:32

Na igen. Viszont nem a rosszra kell gondolni rögtön. Gondolj csak bele, aki lombikozik mennyi mindent szúr magába!

A cél vezéreljen. Amúgy nem hiszem, hogy pár hónapos closti szedése rákot okozna. Ne vedd kötekedésnek!

Végülis neked kell mérlegelni megadod-e az esély a babónak.

7. Sibetti (válaszként erre: 6. - Szaturnusz74)
2013. nov. 3. 12:25
Igen, csak olyan ijjesztő volt olvsni, hogy petefészek rák, meg stroke is jelentkezhet. Brrr!
2013. nov. 3. 12:17

Minden gyógyszernek van mellékhatása. Egyénfüggő, nekem például semmi gond nem lett tőle.

Mikor leszel kismama tőle? Attó függ, hogyan reagálod le. Van, aki hónapokig szedi. Gondolom közben mész uh-ra, ott látni fogják a hatását.

Nyugodtan kezd szedni, ez nem hormontartalmú, csak úgymond becsapja az agyad, segít tüszőket termelni.

5. Sibetti (válaszként erre: 4. - Zebracsikó)
2013. nov. 3. 12:17
Köszi! :)
2013. nov. 3. 12:14

[link]


itt olvasgass, nagyon sok a hozzászólás

2013. nov. 3. 12:11

Sziasztok!


Ma kellett volna elkezdenem a clostit de ahogy elolvastam a betegtájékoztatót nagyom megijedtem és inkább úgy döntöttem,hogy várok még egy ciklust!

Mennyire kell ezektől tartanom?

Mennyi idő múlva lettetek terhesek a gyógyszer segítségével?

Kérem,hogy olyanok írjanak akiknek van erről tapasztalata! Köszi!

2013. nov. 3. 12:10
teljesen egyénfüggő
2013. nov. 3. 12:09
Clostilbegy mellékhatások - mennyire kell félni tőlük?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook