Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2-3 éves kisfiúnak milyen autópályát (garázst) - kisvasutat ajánlatok? fórum

2-3 éves kisfiúnak milyen autópályát (garázst) - kisvasutat ajánlatok? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 7. 14:11
A hotwheelsest még túl komolynak tartom :)
2013. nov. 4. 14:28
Autópályából nem érdemes olcsón venni nekünk volt vagy 4000 ftos garázzsal a regióból már rég tönkrement. A hot wheels tök jó de ki kell próbálni tudja e egyedül használni.
2013. nov. 4. 14:25
Szia! Igaz kislányom van de fiús:) nekünk az ikeás fa vonat van imádja de szerintem mindegy hogy Tescós vagy ikeás. Kompatibilis egymással. A másik nagy kedvenc a duplo vonat az elég nagy és megy magától is lehet tankolni akkor hangot ad ki. Ez is bővíthető. 2.5 évesen kapta karácsonyra beindítottuk és percekig sikítozott örömében:) még soha semminek nem örült így.igaz azt 8000 Ft körül vettük a müllerben de nem bántam meg. Most màsfél éves kisfiam is imádja de ő nem a sínen játszik vele hanem szerte a lakásban mert ha beindítod bárhol megy nem kell neki sín.
17. youlcsi (válaszként erre: 1. - Bea0124)
2013. nov. 4. 10:41

fa vasút, take along vasút...

de a Mukim mindjárt 3 lesz és most kapott rá a fp brüm-brüm kisautós garászára...


ja, autók a lejtőn is jó.


én múgy hot wheels-hez hasonlnó (cxsak olcsóbb) asztalra rögzíthetős lejtőt kértem a szülinapjára mamától.


de szereti a match box-os tűzoltóállomást... vagy az ágyának támasztott kiságymatracot, mint "hú mekkola lejtő!", vagy párnákkal alátámasztott leporellót...


szóval sztem leginkább fa kisvasút. most a tecsóban a 60részes 3300 pénz. (a kinézett kisautós pálya is most akciós 1600ért)

2013. nov. 3. 07:57
Lehet csak én akarom túl kombinálni:)
15. patapucs (válaszként erre: 14. - Patapucs)
2013. nov. 3. 00:55
Anno mi az Au@hanban vettük.
2013. nov. 3. 00:53

[link]


Az én fiamnak ilyen volt (más színben és más mintával, de a forma tök' ugyanez) és imádta. Most az unokaöcsém nyüstöli, aki 2,5 éves. Kb. fél éve fedezte fel nálam és meg volt veszve érte, úgy hogy nekiadtam. :-D

13. egypt
2013. nov. 2. 23:23
Én is a tescós fa vonatkészletre szavazok, nálunk évek óta nagy kedvenc, már két ládányi sínünk meg egyebünk és egy vödör vagonunk van. Ezen is lehet tolni meg gurítani is a vagonokat, van hozzá országút meg kis autók is, vannak hidak, emelkedők, lejtők, stb... Szerintem a Tescóban a legérdemesebb megvenni az első készletet, itt van a legjobb árban. Kompatibilis az összes drágábbal, pl. Brio meg egyebek.
2013. nov. 2. 22:43

Aúgy fisher price Oriás garázsa van valakinek?

Elég húzós ára van...de szereti a gyerek?


Amúgy max 6ezer ft körül keresgélnék!

2013. nov. 2. 22:42

A waderest néztem én is csak olyan picikéknek tűnik :) ezeket akkor lehet kombinálni?

Pl.ha veszek egy garázst meg veszek egy másik valamit azt össze lehet építeni?


Thomas vasutat néztem igaz nem itthoni terméket,de azzal is az a baj hogy kicsinek vélem!Lehetni nagyobb!


Esetleg ha úgy van link.et szívesen fogadnék :)

És köszönöm a segítséget!

2013. nov. 2. 22:15

A Kikában lehetett favonatot, ami bővíthető. Pályán is tudja használni, vagy csak úgy egyet fog a kezében és tologatja, mágnessel kapcsolódnak egymáshoz, nálunk a 7 éves is szívesen játszik vele.


Lego duplo autó is bejött, ahhoz is volt pálya.. Nem tudom mennyi volt egyik sem, mert 8 éve vettem.

2013. nov. 2. 22:08
Ikeás favonat,ami szintén bővíthető.
2013. nov. 2. 21:56
Így elsőre nekem is a tesco-s kisvasút jutott eszembe. Szintén bővíthető, emberi áron van, és van benne lejtős rész, tehát ha ügyesek a segítők - később maga a gyerkőc -, bárhová felvezethető a sín, legurítható a vonat. A pálya megunhatatlan, hiszen mindig más, a vonat maga pedig tanítja a mágnesességet.
2013. nov. 2. 21:53
Nekünk nagyon bevált a Tescos, bővithető, lehet hozzá kapni távirányitós vonatot is! A fiam augusztusban volt 2 és fél és imádja.
2013. nov. 2. 21:51
Nekünk Wader van, nagyon klassz.
2013. nov. 2. 21:47

Nagyon klassz Thomas autó pályákat lehet kapni.

Van kezdő dobozos, amihez később mindig lehet újabbakat venni. Műanyag. Vannak olcsóbb dobozok is. Nagyon szeretik a fiúk mint a Thomas meséket is.

2013. nov. 2. 21:44
Nekünk Wader van,igaz sínpálya de ha jól tudom autópálya is van, variálható egymással,szétszedhető,építhető.Tavaly karácsonyra kapta a kisfiam,akkor volt 2,5 éves.
2013. nov. 2. 21:40
Igazából én olyat keresnék amin le lehet gurítani is de van benne olyan rész amin tolhatja ide oda is!
2013. nov. 2. 21:39
Tescos kisvasút nagyon jó és bővíthető később.
2013. nov. 2. 21:39

Sziasztok!

Milyen autópályát-garázst ajánlanátok?-mi van nektek?mi vált be?-mennyibe került?

Ugyan ez érdekelne kisvasútról is!Kisfiam két éves múlt nyáron!

Előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook