Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Laparoszkópia sebhellyel lehet probléma szüléskor? fórum

Laparoszkópia sebhellyel lehet probléma szüléskor? (tudásbázis kérdés)


8. anitav (válaszként erre: 7. - Zebra25)
2013. nov. 3. 09:56
Remélem minden ok lesz, csak az idegesít,hogy nagyon fáj,alig bírom mozdítani a lábam.
2013. nov. 2. 20:58
Nem lesz semmi baj. Én kb a laparr után 14 hónappal szültem és nem volt gond.
2013. nov. 2. 20:18
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem túráztatom magam ezen. Remélem holnap kibújik a kismanó.
5. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Anitav)
2013. nov. 2. 19:45

Nekem terhesség alatt volt ilyen műtétem. Voltak utána fájdalmaim, de valószínűleg inkább a vesetágulatom miatt.. De a szülésnél semmi egy ilyen, én 2 hete szültem..


Van egy 42 cm-es vágás a hasamon. A legelső gyerekemet 5 évvel az után szültem, de fel sem merült, hogy bármit jelentene. Most rákérdeztem a műtét miatt, hogy nem kell-e császár, de nemhogy nem kellett, nem is engedték...

2013. nov. 2. 18:50
Semmi gond nem lesz, holnapra megy a drukkkkk!!!
2013. nov. 2. 15:31
Igen, tudom, hogy maga a heg kicsi, nem is az fáj, hanem belül, azért aggódok, de lehet tényleg felesleges ezen agyalnim.
2013. nov. 2. 15:15
Nem valoszinu. Erre az orvos figyelmeztetett volna. Ez kb. 1 cm-es bemetszes?
2013. nov. 2. 15:06
Dokit hétfőn tudom hívni, azért érdeklődök addig itt. Tavaly májusban volt laparoszkópiám ciszta miatt. A terhesség alatt fájdogált a jobb oldali hegnél a doki mondta hogy normális, húzódik. Most a végén alig bírom mozdítani a lábam. Azt hittem a hajlatnál nyom valamit a baba, doki is ezt mondta, de ma jobban megfigyeltem és a sebhelynél fáj ennyire. Ha nem mozdulok nem érzek semmit, de amint megmozdítom a jobb lábam fáj. Holnapra vagyok kiírva és most azon aggódok, hogy lehet-e probléma a sebbel szülésnél.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook