Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Dóri születése fórum

Dóri születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Dóri születése

2013. nov. 5. 21:03
Jó cikk! Hogy repül az idő, Dóri kis gyönyörűség :-) megérte a szenvedés!
2013. nov. 4. 23:00

Ne vessetek meg kedvet kaptam a szüléshez :-)


Jó kis cikk lett!

2013. nov. 4. 14:52
:)
2013. nov. 3. 18:34
Gratulálok!Jól megszenvedtél de megérte!:)
17. .Sziszu. (válaszként erre: 14. - Pumukli1985)
2013. nov. 3. 15:29
Én is szívből gratulálok a kis csupamosoly csajotokhoz. Azóta már egy újabb regényt írhatnál az elmúlt 1,5 évről! :)))
2013. nov. 3. 10:17

Gratulálok a kis moszathoz, és sok boldogságot is hiszen rendesen megküzdöttetek érte..:D

Azért azt hiszem azt a "szenvedést" könnyen feledtette a kis Dóri...


Még egyszer szívből gratulálok..

2013. nov. 3. 00:11
Asszem tíz héttel az első szülésem előtt nem lenne szabad semmi ilyesmit olvasnom :)))) Minthogy effektive nincs fájdalomküszöböm, de még csak minimális sem, eleve halálosan rettegek a szüléstől, ilyenkor mindig rátesznek egy lapáttal az ilyen sztorik, yeah :))) Sok boldogságot! :)
2013. nov. 2. 22:58

Köszönöm,kedvesek vagytok mind!

És köszönöm a jeleket is! :D


<3 <3 <3

2013. nov. 2. 20:39
Gratulálok a kis picuehoz csodálatos kis lány geatullálok hozzá
2013. nov. 2. 20:37

Dettóban ugyanez történt velem, de nekem nem voltak vajúdási fájásaim sem, kitolási sem... teljes fájásgyengeség került rá a zárómra, jah, és már a vákuumot is felbontották, egy másik orvos közelített felém, mikor intettem a dokimnak, hogy nah, akkor könyököljön még egyszer, a szülésznőm alulról húzza, én meg valahogy nyomtam egy hatalmasat...


Nekem is egy órás volt a kitolási szak, egyébként ez a lélektani határ, onnan muszáj beavatkozniuk vagy fogóval, vagy vákuummal, ezt csak utána tudtam meg egyébként.


Gratulálok!

2013. nov. 2. 18:58

1. MeliRicsi 2013-11-02 18:20

Segítségre lenne szükségem. Igazából kedden megyek orvoshoz és laborba, de nem hagy nyugodni valami. Már jó ideje nem jött meg a havim. Utoljára szeptember 10-11. -e környékén volt meg, azóta semmi. és kb 3 héttel ezelőtt kezdődött a bajom. Jó erős fejfájással majd egy hétig baloldalon fájt a hasam alul, meg 3-4 napig hányingerem volt. Volt 2 negatív tesztem de nem tudom. Félek a csalódástól, mert nagyon szeretnénk babát. Csak értelmes válaszokat kérnék. Szerintetek? Teherbeeshettem? Nem igen védekeztünk

10. kzsu80
2013. nov. 2. 18:09

Pumi drágám, képtelen voltam végigolvasni, mert ugyan kettőn vagyok túl, de nem akarok emlékezni, nehogy elmenjen a kedvem a harmadiktól :D

De gratulálok ám a cikkedhez, büszke vagyok rád :D

2013. nov. 2. 17:43
Jó sokáig hagytak szenvedni,de legalább meglett az eredménye,főleg,ha a császárt el akartad kerülni.Én már könyörögtem volna érte biztosan...
2013. nov. 2. 14:18
Megkönnyeztelek Titeket ismét! :) Átéltem újra én is a szülés élményeit!
2013. nov. 2. 14:08
a könnyeimet törölgetem...
2013. nov. 2. 13:59

Szia!

Olyan jó ilyen történeteket olvasni...Újra és újra "szülök" én is.Bár nekem is nagyon fájt,ahogy mindenkinek,de nincs ennél csodálatosabb fájdalom.

Sok boldogságot a kicsi lányotokhoz!

2013. nov. 2. 13:31
Szia :) Klassz a cikked :)Örülök,hogy megírtad és hogy pozitív voltál végig,nagy fájdalmaid ellenére. Én is így kezdtem,mint te,csak nekem sajnos császár lett a vége.( Mi is június 1.-én születtünk :DDD )
2013. nov. 2. 12:05

:-) Hát bizony amíg át nem éli valaki a szülést, addig fogalma sincs arról, hogy ez micsoda fájdalommal jár és persze azt sem tudja elképzelni, hogy ebben a fájdalomban azért az pozitívum, hogy egy pillanat alatt el is múlik és az eredményről meg ugye nem is beszélve.

Jó lett a cikked! :-)

2013. nov. 2. 12:01
Mindig eltöprengek,mindezt kibirom én majd egyszer?Félek az egésztől...
2013. nov. 2. 10:57
Sokadszorra könnyezlek meg! :))
2013. nov. 2. 09:08
Addig voltak fájásaim, na de akkor megtudtam mi az a fájdalom. Kapaszkodtam az ágyba és toltam magam lefelé, pedig a többi testrészem az húzta volna magát felfelé, el onnan... De tudtam, hogy ha próbálok nyugton maradni, akkor az csak nekem jobb.

Ugrás a teljes írásra: Dóri születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook