Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Burgasz, Bulgária fórum

Burgasz, Bulgária (beszélgetős fórum)


14. Beu23
2013. nov. 2. 16:49

ez van helyette:

[link]

13. Beu23
2013. nov. 2. 16:49

mi ebben voltunk, de a külső medence már nem üzemel, de helyette van másik medence ami nem látszik a képen.


[link]

2013. nov. 2. 16:02

Na igen, mi is saját magunk tervezzük: 5 napot, (bboking.com-on rendelve a szállást) igaz szerintem ti tengerparti szállást írtok, én pedig valami Hotel Bulgaria-t találtam,4 csillagos, és egészen korrekt 100.000 ft kettőnknek igaz csak reggelivel. Engem az érdekelne, hogy maga BURGASZ VÁROSBAN is lehet strandolni vagy ki kell menni Napospartra?

Mi pl. vonattal mennénk a nyáron, az Burgaszig megy pont. És nem csak strandolás 5 nap hanem városnézés stb... ezért nem is akarunk Naposparti vagy Neszebári szállást...Szóval Burgasz város maga érdekelne...KÖSZI!!

11. Beu23 (válaszként erre: 7. - 5155668ad1)
2013. nov. 2. 10:44
plusz biztosítás, autópálya díj, meg mittomén még mit fizettünk. de összeségében ár érték arányban szerintem megérte :) meg ugye a költöpénz de szerintem nem sokat költöttünk egyszer kétszer beültünk kajálni, iszogatni, szuvenirek, programok, szerintem kijött 280 ból az egész, bár ezt párom tudja jobban.
10. Beu23 (válaszként erre: 8. - 3b1a5ec920)
2013. nov. 2. 10:42
mi is rengeteget ettünk az biztos hogy fel lehet szedni egy hét alatt pár kilot :D de ha már AI akkor ki kell használni :)
9. Beu23 (válaszként erre: 7. - 5155668ad1)
2013. nov. 2. 10:41
igen 8 nap 7éj. annyi hogy az odafele út az brutál. majd 1500 kilométer. beszéltünk olyannal aki vonattal ment ilyen alvos kocsiban meg aki repülővel.
8. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 5. - Beu23)
2013. nov. 1. 22:07

en is 4*-ban voltam hasonlo ellatasban;

eletben nem ettem annyit, mint ott;

egyszeruen nem birtuk abba hagyni, annyira kivanatos volt majdnem minden;

7. 5155668ad1 (válaszként erre: 6. - Beu23)
2013. nov. 1. 21:59
Akkor 170ből kijött minden nektek 2 személynek?? Ez 8 nap 7 éj volt?
2013. nov. 1. 20:39
ja annyi, hogy az első nap a tenger elég gáz volt ilyen zöldes trutyi volt végig az első öt méteren keresztül szóval az elég gáz volt, a horvát tenger pl jobb tisztább, viszont a homokos tengerpart nagyon jo hogy ne kell bukdácsolni a kövekben. egy két pici medúza volt a nyaralás végén de az sem vészes.
2013. nov. 1. 20:37
Mi tavaly voltunk a Hotel Bourgas Beach szállodában asszem 4 * os. A Kaja fullos volt all inculisive-ba voltunk,az éri meg a legjobban. Mi utazási irodával mentünk 85 ezer volt fejenként. A medence mellett koktélbár délután fagyi, hot-dog, zenés estek. a szálloda ajtajában már a homok tehát kb. 20 méter volt a tenger. tudok küldeni a szállásról képet ha gondolod :) a vásárok nagyon jok, csomo program lehetőség van. annyira jo táskák, ruhák, cipők, napszemcsik vannak, hogy pfff...jo kamu mind, de nagyon jok :D
2013. nov. 1. 17:07
Anyukámék kb egy hónapja voltak. A képeket nézve soha meg nem mondtam volna, hogy bulgária. :) Fullos volt minden. Mondták is, és látszott is.
2013. nov. 1. 17:04
2013. nov. 1. 17:02

Nehany evvel ezelott voltam itt. Nekem tetszett.

Van 3* es 5*-os szalloda is... Ugy voltam, hogy legyen egy tiszta etterem, agy es furdoszoba.

Nem vagytam nagy luxusra.

2013. nov. 1. 16:56

Sziasztok!


Valaki tudna nekem mesélni Bulgáriáról, azon belül is Burgaszról? Jövőre szeretnénk eljutni ide (na persze nem nagyzolás, mert eleve csak 5 napra mennénk és Bulgáriába ami nem is drága!)

csak nem ismerem ezt a várost. Járt már valaki itt?

Szerintetek gáz, ha nem utazási irodán keresztül, hanem egyénileg intézek mindent?? csak mert az utazási irodák 8 napos turnusokat hirdetnek nekünk az nem megoldható...

Köszi a tapasztalatokat!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook