Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elfogadható férfi rossz tulajdonságok fórum

Elfogadható férfi rossz tulajdonságok (beszélgetős fórum)


1 2 3
83. a0c1361e44 (válaszként erre: 79. - Mazsinka)
2013. nov. 3. 07:19

Középszerű. Kinek mi a középszerű? Nekem Brad Pitt e szint alatt van. Csak, hogy ismert emberekkel példázzunk. És egy csomó nyálgép szintén a középszerű szint alatt van. Felőlem aztán lehetne Brad Pitt olyan jellemű, mint a férjem, akkor sem kellene, és akkor itthon gubbasztanék szingliként:)

Nekem fontos a külső, az olyan külső, ami nekem tetszik, és egy kicsit sem érdekel, ha másoknak nem tetszik. Pl. sok nő oda van a nagy mackókért. Úr isten! Nekem ők lehetnek bármilyen jó fejek, akkor sem kellenek, mert tohonyák, elhízottak. Nekem kritérium volt a magasság, ami 185 cm körül van, a megfelelő súly, ehhez az arányok (lábhossz, hozzá a felsőtest hossza, fenék méret, kezek mérete, stb.), illetve az, hogy nekem tetsző legyen rajta minden (a mozdulatai, a higiéniája, a haja, a bőre, stb). Ezek után jön a jellem, mert akárki, akármit mond, elsőre a külsejével találkozunk és ha ez bejön, akkor jön a jellem megismerése. Én sem adnék esélyt egy olyan pasinak sem, aki nekem külsőre nem tetszik, és nem azért, mert másoknak nem tetszik, hanem azért, mert nekem nem tetszik. Azért nem fogom a barátnőmet "" jelek közé tenni, mert neki nem tetszik az én választottam, pedig pont így volt:) Azt mondta szerinte nem olyan jó képű, mint szerintem:)))) Persze így 25 év után, már nem ezt mondja.

A pasi is ilyenek. Hányszor nyávognak itt a nők, hogy nem találnak párt, mert a pasinak csak a megcsinált nők kellenek, hogy villogni tudjanak velük? És persze ez sem igaz így, mert a pasiknak is meg van az elképzelésük és addig mennek, amíg meg nem találják, amit keresnek...

82. a0c1361e44 (válaszként erre: 56. - Mazsinka)
2013. nov. 3. 06:56
Brad Pitt:(
81. Katinkaboszi (válaszként erre: 79. - Mazsinka)
2013. nov. 2. 20:47

Ez nagyjából igaz, majdnem.


Apámnak volt egy olyan, de olyan csúnya barátja, hogy ha ránéztél el akartál szaladni,

de amikor megszólalt, a hangja, a beszéde, a stílusa, és ahogy tudott bánni a nőkkel, vagyis tisztelettel mindig, elfelejtetted neki, milyen :)

2013. nov. 2. 20:45

A kérdésre válaszolva, olyannak fogadtam el a férjemet, amilyen.

Mert szeretem, a rossz és jó tulajdonságaival együtt.

Ha nem szeretném, a legkisebb kellemetlenségét is fel tudnám fújni.


Egyszerűen másnál is így van.


Szeretem a fekete hajú és kék szemű srácokat,

magas vagyok, hát magas legyen.


A férjem barna szemű, barna hajú, enyhe vörös beütéssel, mégsem jelentett gondot :Dja, magas :)

79. Mazsinka (válaszként erre: 72. - Krisz42)
2013. nov. 1. 21:20
Csak tudod néhány nő egy középszerű pasinak esélyt sem ad a randira vagy bármire, ki sem bontakozhat, a személyisége fel sem tárulhat, mert eleve kitalál magának egy álomképet, és ha a pasi ebbe a kategóriába nem fér bele, akkor lapát. Közben meg lehet, hogy egy totál lehengerlő figura, vicces, okos, humoros, és meglenne a kémia is, de neeem...mert mit fognak szólni mások...Ódákat zengünk arról, hogy a személyiségnek, a belsőnek mekkora ereje van, de ezt csak magunkra vonatkoztatjuk. Ránk legyen mindenki kíváncsi, fogadjon el minket olyannak, amilyenek vagyunk, de azért mi esélyt sem adunk másoknak. Milyen már ez?
78. Mazsinka (válaszként erre: 70. - Krisz42)
2013. nov. 1. 21:14

Kikérem magamnak ezt a hangnemet. Én nem beértem akárkivel, hanem választottam egy párt, akit szeretek, és vállalom annak ellenére, hogy néhány barátnőnek mondott személy szerint találhatnék jobbat is. Megjegyzem, nekem ő tökéletes, és nem azért fogok valakivel járni vagy nem járni, mert pár liba beszól.


Szánalmasnak meg csak azokat tartom, akik úgy is viselkednek, akik nem tudják méltósággal kezelni a szingliségüket, ha már ennyire nem tudják meglátni a lényeget a férfiakban. Nem is kell alábbadni, de akkor panaszkodni sem kell, hogy száz éve nincs pasim és társai, meg részegen vonaglani kidobott testrésekkel, hogy majdcsak horogra akad Brad Pitt, csak épp sosem sikerül. Aztán irigyelve van a boldogságom, hááát...mindenki előtt ott a lehetőség.


Másrészt olyan barátnőm is van, aki évekig rocksztárt álmodott meg magának, így harminchoz közel pedig eljegyezte egy gyökkettő, akivel pár éve még szóba sem akart állni. Érdekes dolgok derülnek ki a férfiakról, ha éppen a felszín alá nézünk. De hogy is várjuk el, hogy ránk is kíváncsiak legyenek, ha nem jutunk tovább a hosszú dákesznél? Ilyenek vagyunk, mi nők.

77. Mazsinka (válaszként erre: 67. - Pearl1975)
2013. nov. 1. 21:07
Lehet, de én úgy tudom, hogy jól kijöttek, csak nem tetszett neki, hogy mások beszóltak a pasi kinézete miatt, ezért dobta. Később rájött, mekkora hülyeséget csinált, s próbálta magát visszakuncsorogni, szerencsére a hapsinak volt annyi önbecsülése, hogy nem hagyta. Azóta volt neki több pasija is, de egyik mellett sem maradt meg sokáig. Volt egy hosszabb kapcsolata, azt az illetőt is úgy mutatta be másoknak, hogy ő xy, és zárójelben hozzátette, hogy na, nem egy adonisz. Ezt miért kell? Normális ember csinál ilyet? Vagy szeretem, elfogadom és felvállalom, vagy hagyom a fenébe, és nem magyarázkodok.
76. Alge (válaszként erre: 69. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 20:20
Egyenes ember vagy.És teljesen ésszerű is.Az jó.Nekem nincs több kérdésem,köszi.
75. Cucicsillag (válaszként erre: 72. - Krisz42)
2013. nov. 1. 18:27

Nekem is mtak szuleim, "valogatsz lanyom,mint juhasz a pergoben" nemtom,mit jelent, de ertem :) Apu mar kicsit rossz szemmel nezte,miert szorom ennyire a pasikat, de azt kell mondjam megerte. Viszonylag "keson" talaltam meg az igazit es nem banom, hgy nem ragadtam le a nem megfelelonel.

Tokreegyetertek, mert nalam is kriterium az apolatlansag, kosz, stb. Volt pl.egy olyan eset, bocsi aki nem birja az ilyet, de elvegezte a dolgat a manyus es csikosan "felejtette" a rotyit. Na, ez nalam kuka! Nem voltunk olyan nexusban, hgy ezt elnezzem neki, igy elintezte a sajat sorsat ezzel a (nem vegrehajtott) mozdulattal. A masik a butasag, egyetertek :)

Kell egy bizonyos szint. Barinom epp az iment meselte telefonban, hgy mta a pasinak "kedd, akkor Belgium" es lovese sem volt. Oke, nem alapkovetelmeny, de rossz, amikor nincs meg az osszhang....

74. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 17:16
73. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 17:00
És ha megkapja akkor menekül...
72. Krisz42 (válaszként erre: 71. - Cucicsillag)
2013. nov. 1. 15:27

Egyébként szerintem mindenkinêl vannak alap dolgok,viszont azok már az elején befolyásolják abban,h egyáltalán szóba áll-e a másikkal.Pl.egy koszos,büdös ember nekem eleve nem szimpatikus és az undoromat nem tudom legyőzni,akármilyen is egyébként.Pl.olvastam Raszputyinròl,h sok nőt az sem èrdekelte,h koszos,ápolatlan,olyan híre volt,h mindenki vele akart ágybabújni.Na én elhânytam volna magam,teljesen mindegy,milyen teljesítményt akart volna nyújtani,ha csak a közelembe kerül.Akkor nemrég ment avita,h vki azt írta,fontos,h diplomás legyen.Nekem nem fontos,viszont egy aluliskolázott,kultúrálatlan,buta emberrel nem tudnék együttélni,szeretni se tudnám,mert lehet az ágyban szuper,de odáig el sem jutunk,ha megszòlal,mert már akkor kiábrândulok belőle.

A másik,h lehet,h Mazsinka nem úgy gondolta,de a végén az jött le,h neki milyen jó,mert kisebb elváráokkal van féje,a máiknak meg nagy külső elváràsokkal nincs.Nekem is mondta vki,h magasan van a léc,de tudtam,h sajnos ennél kevesebbnél nem lennék boldog.Viszont mégsem azért szeretem,mert ezek a dolgok mind megvannak,hanem azért,mert érzelmileg,szexuálisan,mindenhogy hat rám a közelsége,de ez már az elején így volt.Már telefonon elbűvölt,de nem láttam bele tóbbet a dologba,ő is kezdett vonzódni hozzâm.Viszont miután megláttm ês megszòlalt,5perc múlva már kész voltam.Persze lereagáltam a bókjait,jól éreztem magam és nem hagytam,helragadjon a romantikus álmodozás,már ki is nőttem ebből,de nagyon hatott râm,èeztem a jelenlétét,izgatottá tett,jò volt,stb.És ez a mai napig ìgy van,több mint 8éve.Persze megismertem,h milyen,de a kémia is-bár nem hiszem,h az,hiszem az kb.2 max.3évig tart:)-működik,érzelmileg is ugyanez a helyzet.És ő ugyanígy van velem.

71. Cucicsillag (válaszként erre: 70. - Krisz42)
2013. nov. 1. 14:59
Sztem nem "ugy" gondolta az alabb adni-t, legalabbis en nem arra helyeseltem :) Nem egy hasonlo not ismertem, aki magaval szemben kozel sem tamasztott akkora elvarasokat, igenyeket, mint az alombeli lovaggal szemben. En ezekre ertem, hgy fix. hgy egyedul maradnak. Sztem kell keresgelni (mar,akinek nem adatik meg "elsore") mert naon nem mindegy kinek szul az ember gyereket pl.ill. milyen az illeto ertekrendje, mennyire ambiciozus, van-e humora (nalam ez kriterium, sosem kezdtem volna sotlan manyussal)
70. Krisz42 (válaszként erre: 56. - Mazsinka)
2013. nov. 1. 14:37
Szerintem egyáltalán nem kell alább adni.Mi az,h alább adni?Ha nincs olyan,akibe szerelmes leszek,akkor nem kell senki.Róhejes,h szánalmasnak tartod,ha vki te korodbeli egyedül van,mert neki nem tetszett senki,de te bezzeg,aki beéte xy-nal,te nem vagy egyedül.Tudod ha nem talâlkoztam volna a mostani párommal,akkor inkább egyedül vok,mint hogy egy olyan emberrel legyek,akit nem szeretek,de neki jó voltam.Ên magasra tettem a mércét,de csak azt vártam el,amit én is adok.Pl.ne azért legyen izmos,mert nekem csak a kocká has a jó,hanem mert nem a tv előtt ülve szeretek kikapcsolòdni,sőt ha pl.4òrán át szerelmeskedünk,akkor ezt bírja is anélkül,h miközben élvezzük,akkor hagyjuk már abba,mert nem bírja-és itt nem arra gondolok,h lepedőakrobata legyen,csak ha sokáig szerenénk kényeztetni egymát vagy egymásnak esni,akkor bírjuk is:),de minden más is ilyen.Az én féjem maximalista tehát nem hagy szét semmit,stb.,amiket elviselnek más nők.Na most,ezzel is meg kell tanulni együttélni,mert ez is fárasztò nekem,családnak,mert mi nem vunk azok.Volt,aki mondta is,h baromi vonzó a férjem,de a maximalizmusa miatt ő nem tudna vele együttélni.Tehát mindenkinek mások a hibái ês mindenki mást hajlandò elfogadni.Akinem csak a külső vagy csak a belső számít,z mindkettő felületes.
69. e4f721a12c (válaszként erre: 66. - Alge)
2013. nov. 1. 14:18
igen klassz belső eset külső - így gondoltam. :)
68. Cucicsillag (válaszként erre: 56. - Mazsinka)
2013. nov. 1. 13:59

Tok igaz:)

Mar tobbszor emlitettem kulonfele forumokon, de most is megragadom az alkalmat, hgy aki jot akar "mulatni" irja be a keresobe, hgy " a tokeletes ferfira varva" ....

Nos, a kep magaert beszel!

Napokban is inditott egy holgyemeny egy forumot, hgy X eves, de milyen fantasztikusan nez ki es a korosztalya elmehet a viz ala es a tobbi es a tobbi. Kb.az ilyenekre eza. Sors var :))

67. pearl1975 (válaszként erre: 56. - Mazsinka)
2013. nov. 1. 13:58

szerintem meg egészen egyszerűen fogalmazva, ez a hölgy nem volt szerelmes abba a pasiba. akkor meg minek legyen vele?

Te pedig szerelmes vagy a párodba. örülj neki :)

lehet szerintem ezt csűrni-csavarni, de ha valaki szerelmes, akkor nem azon gondolkozik, hogy a másik szép vagy nem szép, hanem úgy kell neki, ahogy van. (mint Bridget Jones Mr Darcynak :D )

66. Alge (válaszként erre: 64. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 13:57

A klasszt akkor te a belsőre érted,az esetet meg a külsőre?

De te legalább tartod magad ahhoz,amit elvársz.

65. ca8f748537 (válaszként erre: 62. - 3b1a5ec920)
2013. nov. 1. 13:26

behaltam


akár a kézmosóba is

köszönöm, nagyon jót nevettem

64. e4f721a12c (válaszként erre: 61. - Alge)
2013. nov. 1. 13:25

Ha tényleg klassz csaj és tényleg megvan benne minden, akkor igen.


Volt egy lány, aki baromira nem volt az esetem mert teljesen fiús volt, kinézete stilusa (katona akart lenni, focizott, rövid haj stb), tényleg nem volt szép, nagyon nem volt az esetem. Első randin mikor megláttam mondom uhh ez nem jön be, ezzel nem lesz semmi. A randi 5 órán át tartott és nagyon jól el voltunk, nagyon jól éreztem magam vele. A második randin már tetszett, hiányzott a mosolya, stílusa gesztusai. Magam se értem, hogy egy ilyen férfias nőt, hogy szerethettem meg, pedig 3 év boldog párkapcsolat lett belőle

2013. nov. 1. 13:14
jaaaaaaa, a kérdező férfi? mennyire nem vagyok rájuk kihegyezve:)
2013. nov. 1. 13:10
a tusoloba is pisilhet furdes kozben & enekelhet :D
61. Alge (válaszként erre: 17. - E4f721a12c)
2013. nov. 1. 13:01
Nekem van egy kérdésem feléd,mert érdekelne a véleményed.Tegyük fel van egy tényleg klassz csaj,aki hosszabb idő óta őszintén így van feléd,amit itt idéztél,csak mondjuk nem az eseted.Kezdenél vele kapcsolatot,vagy sem?
60. ca8f748537 (válaszként erre: 59. - 3b1a5ec920)
2013. nov. 1. 12:34
huhhha ;-)
59. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 55. - Ca8f748537)
2013. nov. 1. 12:28
pontosan!
58. ca8f748537 (válaszként erre: 56. - Mazsinka)
2013. nov. 1. 12:27
hadd várja
57. szomorkodó (válaszként erre: 56. - Mazsinka)
2013. nov. 1. 12:24
na mit mondtam, mennyi hülye liba van? :)
2013. nov. 1. 12:11

Azért azt szögezzük le, hogy a férjem nem csúnya, legalább is nekem nem az. Az más kérdés, hogy az akkori barátnőim úgy gondolták, hogy nem egy Brad Pitt. Na, ez van. Mert abban a korban még menő Brad Pittekkel járni, aki kívül esik ezen a kategórián, az felejtős.


Hát...én tojtam a véleményükre. Volt olyan közülük, aki összejött egy szintén nem Brad Pittel. Iskolázott volt, humoros, intelligens, kicsit mackós, és nem Brad Pitt, no. És tudva tudom, hogy ő azért szakított vele, mert magát jobb nőkét aposztrofálta, és cikinek érezte felvállalni az amúgy tök jófej fickót. Na, hiába a barátnőm az ilyen, ha mégis az a véleményem róla, hogy buta volt. És igen, most egyedül van, és 30 évesen azt sem tudja már, hogy mijét tegye ki, hogy kelendőbb legyen a Brad Pitteknél. Mégsem kel. Na, ezt kéne belátni, és lejjebb adni, és más, fontosabb tulajdonságokat keresni egy pasiban, nem a Brad Pittségek. Lehetne mondani, hogy ő így boldog, és nem adja alább, de tudom, hogy nem. Mert a körülötte lévő nők már mind megtalálták a férjeiket, azok hibáival, hiányosságaival együt, és boldogan élnek szerelemben, míg ő mindig a hercegre vár fehér lovon, és tinédzserekkel elvegyülve hazudja azt, hogy ez neki így jó, miközben görcsösen keresi az igazit.

55. ca8f748537 (válaszként erre: 52. - 3b1a5ec920)
2013. nov. 1. 12:03
és az sem, ha középen nyomja meg a fogkrémes tubust :-)
2013. nov. 1. 12:02
jajj
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook