Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyertyaláng fórum

Gyertyaláng (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyertyaláng

2013. nov. 2. 02:27
Mint leendő történész nagy késztetést éreztem arra, hogy ezt a hamis információt kijavítsam. :)
11. c0dfe81001 (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2013. nov. 2. 02:25
A cikket kiegészíteném azzal, hogy a Mindenszentek nem keresztény ünnep/hagyomány, hanem csak katolikus, ami nem egyenlő a kereszténységgel, mert annak csak egy irányzatát képezi a sok közül.
2013. nov. 1. 20:37

Elolvastalak, de nem hiszem, hogy ettől könnyebb lett neked ;). Ha mégis, örülök.


A gyász egy természetes folyamat, megvannak a fázisai, szerintem nem lehet kihagyni, átugrani egyiket sem. Amikor sikerül elengedned, akkor leszel készen új kapcsolatra, addig csak függeni fogsz valamitől, amiről azt hiszed, a magány ellentéte.

Adj időt magadnak, ne siettesd a dolgokat.

2013. nov. 1. 20:13
Rögtön az angyal baràtnöm jutott eszembe! Gratulàlok a cikkhez!
2013. nov. 1. 17:09

[link]


Mindenkiért egy egy gyertya égjen!

2013. nov. 1. 15:24

Gratulalok neked,es koszonom hogy olvashattam.

Kivanok neked minden jot es szepet

2013. nov. 1. 13:34
Nagyon szépen írtál az elmúlásról és az én lelkemet is megnyugtattad,pedig nehezen fogadom,hogy már nincs velem.Esténként felnézek az égre,hogy lát-e engem és beszélek hozzá.Köszönöm a cikket.
2013. nov. 1. 11:30

Ne sírjatok !

Itt voltam, szerettem,

S szeretve lettem.


Tudom, hogy az idő

Hamarabb ment el

Felettem


Én az égben

Mosolyogva játszom,

S kacagok


Ti a Földön

Csak sírni tudtok,

De halljátok, ha szólok.


Csilingelőn

Jót kacagva most

Lenézek Rátok


Halljátok meg,

Magatokban,

Amit kiabálok


Ne sírjatok !

Nincs értelme,

Hisz szerettek engem


A békére

Itt a Mennyben

általatok leltem


A felhőkről

Lóg a lábam

S csak mosolygok rátok


Minden este

Figyelően

Hallgatom imátok


Egy napon majd

Megértitek

Miért ezt leírtam


Miattatok,

Mert szerettek,

Nem fekszem én sírban


Ott vagyok

A fűben, fában,

Légben és tengerben


Ne sírjatok !

NEM SÍRHATTOK !

Mert szerettek engem.



Talán ez most ideillik ...

2013. nov. 1. 11:21

Elolvastam a cikkedet,tiszta szívből gratulálni tudok hozzá,gyönyörű írás,tetszik a stílusod,a szóhasználat:)

Nagyon szépen köszönöm,jól esett a lelkemnek:)

2013. nov. 1. 10:36

Gondoltam írok egy cikket így Halottak napja környékére, de még nem voltam kész rá, mert én az idén nyár végén vesztettem el ANYUKÁMAT. Szóval friss az "élmény". :(

Az biztos, hogy új értelmet nyert nekem a Mindenszentek és a Halottak napja. Mamáék 6-7 éves koromban meghaltak nem is sűrűn voltunk együtt. Köszönöm a cikket jó, hogy valaki írt. :)

2013. nov. 1. 09:43
Nagyon szép cikk volt, köszönöm szépen!
2013. nov. 1. 09:08
A minap, amikor meggyújtottam egy teamécsest, a lángja a szokásosnál nagyobbat lobbant, mintha üzenni akart volna.

Az életnek s a természetnek vannak felderítetlen titkai, amelyek mindmáig azok maradtak az ember számára. Ilyen például az elmúlás, az élet-halál kérdése.

Ugrás a teljes írásra: Gyertyaláng

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook