Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mozaik tankönyv digitális oktatására regisztráltam, miért nem tudok beleírni? fórum

Mozaik tankönyv digitális oktatására regisztráltam, miért nem tudok beleírni? (tudásbázis kérdés)


9. Móriczka (válaszként erre: 7. - Eandi78)
2013. nov. 1. 10:28
Köszönöm szépen a válaszod :) megértettem
8. Móriczka (válaszként erre: 5. - 4740439ec6)
2013. nov. 1. 10:25

hát gondoltam ,hogy lesznek ilyen epés megjegyzések .


Az én elsősömet is vonzza a ceruza is ,meg az aszfaltara írás sőt termésekkel természetes anyagokkal is meg elevenítjük a számokat .

Sőt el is játsszuk hogy van 12db almám és ezzel ez ,azzal az történik mennyi marad ... el is vágom hogy a 12 mennyi fél ... aztán együtt sütünk belőle !!SOKAT vagyunk együtt és foglalkozom vele


Óriás táblát festettem neki amire nagyon nagyban írhat,mert minden betűnek számomnak lenyomata marad az agyban ezért írják az iskolában a levegőbe a betűt .


De mivel a 21 . században élünk és még osztálytársai is vannak az iskolában akik használják ezt az alternatívát hogy számító gép .

Gondolom nem fogom földig rombolni a gyerekem életét azzal ha 20 percre a gép elé ül.


szóval kár volt ezt írnod !!

nem ez volt a kérdés ...... cöööhh

2013. nov. 1. 09:59

Megnéztem mozabookon a könyvet van hozzá pár extra azokat lehet oldani interneten is. Sajnos nem tudtam megnézni, mert tegnap járt le a próbaidőszak, mai naptól csak a könyvet lapozhatom, extrákhoz meg kellene venni a digitális tankönyvet.

Neten 1 évig érvényes a tankönyv végén található kód. Ott pedig vagy teljesen külön jelzi az extrákat és feladatokat, vagy a könyvet lapozva a lap szélén jelzi, hogy ott van feladat. Nem emlékszem, már rég használtam.

2013. nov. 1. 09:52
Könyv végén található kóddal nem is fogsz írni a könyvbe. Vannak hozzá extrák, azokba lehet írni. Van számítógépre letölthető mozabook nevű program, ott lehet kitölteni, sőt néhány könyvnél megoldás is van, de azt csak iskolák tölthetik le. Kell hozzá jelszó.
2013. nov. 1. 09:47
Hát nem tudom,az én elsősömet a papír és ceruza jobban vonzza,hogy gyakoroljon...
2013. nov. 1. 09:25

ÁÁÁÁ nem ...........pont az a lényege hogy ez vonzaná agyereket a gyakorlásra hogy gépen csinálja a feladatot .

ki jön a feladat meg van hogy mit kell csinálni és egy istenért nem tudok rá jönni hogyan kell bele írni

2013. nov. 1. 09:09
nem lehet, hogy csak nyomtatható??
2013. nov. 1. 09:06
Segítsetek ! regisztráltam sikerült bele tudok menni a feladatokba de nem találom hogy tudunk bele írni ? eszközök ?? de nincs ceruza vagy hogy ?itt ül mellettem a kisfiam és alig várja hogy dolgozhasson vele !De hogy ?
2013. nov. 1. 09:04
Mozaik tankönyv matematika 1.osztály regisztráltam /digitális oktatás. DE nem tudunk bele írni???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook