Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » MP4-re feltöltött/feltöltendő videó képméretét hogyan lehet módosítani? fórum

MP4-re feltöltött/feltöltendő videó képméretét hogyan lehet módosítani? (tudásbázis kérdés)


2008. szept. 29. 15:43

Segítségeteket kérem mp4 lejátszóval!

Szóval az mp4 lejátszómat nem lehet bekapcsolni! Próbáltuk formázni, meg frissíteni de semmi. Ha a számítógéphez csatlakoztatom, akkor tudok rá tenni cuccokat, és csak úgy bírom bekapcsolni ha még bevan dugva a gépbe, vagyis mikor rákattolok a hardver biztonságos eltávolítására..és annak alapján eltávolítom, akkor megjelenik rajta az akkut jelző kép..és úgy bírom bekapcsolni :S

Lehet bonyolultan írtam, de jó lenne ha valaki segítene, aki ért hozzá egy kicsit!

Előre is köszönöm!

3. Kiniand (válaszként erre: 2. - Mese)
2008. márc. 20. 17:46
konvertálás oké, csak 128x128-as képméretet csinál, ami nagyon kicsi. Nagyobbra szeretném
2. mese
2008. márc. 20. 16:39
Az mp4-ekhez szoktak mindig adni telepítő cd-t, független attól, hogy szükséges e az operációs rendszered miatt, vagy sem.A lényeg, hogy telepítsd fel, és így tudsz vele megfelelő formátumba konvertálni.(Azt hiszem, ha jobb egérgombal kattintasz a dokumentumra, megjelenik a konvertálás a sorban, és arra rákattintva megnyitja neked a konvertáló programot)Azt hiszem, ilyen sorrendben, legalábbis én így szoktam az mp4-emre átkonvertálni a videókat.Ha jól emlékszem, AMV formátumra alakítja át.Persze, ez lehet, hogy az mp4-edtől is függ, ez amolyan kis megjegyzés volt.
2008. márc. 20. 14:06
MP4-re feltöltött/feltöltendő videó képméretét hogyan lehet módosítani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook