Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megálmodtam valakit. fórum

Megálmodtam valakit. (beszélgetős fórum)


2014. máj. 29. 20:50
Én is.
12. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 6. - 36a26f5226)
2013. nov. 1. 17:31
Ezt is érzékelni kell hogy melyik álom jön a múltból és melyik a jövőből. Nem könnyű, erre plusz rá kell érezni. Ha konkrét, tanító jellege van, akkor mindenképpen gyanús.
11. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 4. - Hofeherke9)
2013. nov. 1. 17:30

Semmi sem az aminek látszik. Ez az első lecke.


A második: Ahhoz hogy megismerj másokat, először magadat kell megismerned.

10. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 3. - 36a26f5226)
2013. nov. 1. 17:29
Ugyanígy, ha haldokló van a közeledben és ezzel kapcsolatos álom születik, az sem jó jel. És milyen érdekes hogy ha bejön, akkor általában meg is valósul. Csak a nyelvet kell érteni.
9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Hofeherke9)
2013. nov. 1. 17:26

Van az a mondás hogy az álmok soha sem hazudnak.


Amiért nem érti az ember őket, az azért van mert ilyenkor a racionális oldal háttérbe szorul és a lélek nyelve képekben, szimbólumokban, hangokban, stb. nyilvánul meg. De semmi esetre sem szabad valótlannak nyilvánítani, hanem inkább meg kell tanulni álomnyelven.


Én mindenképpen egy tudat alatti figyelmeztetésnek venném. Azért figyelgesd, elemezd szépen az urat... Ha valami gyanúsat észlelsz, jobb megszakítani a dolgot már az elején.

2013. nov. 1. 12:57
köszi a válaszokat. igen, lehet, h feszültség meg stb, de basszus láttam az arcát az álmomban, de nem ismertem föl, h ki az. erre pár nappal később megismertem élőben...
7. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Hofeherke9)
2013. nov. 1. 10:41
Az álmoknak nem mindig pontosan az a jelentése, mint amiről szólnak. Valaki olyat kéne megkérdezned, aki ért ehhez. Lehet pl. egy bármi más kapcsán kialakult feszültség benned, stb...
2013. nov. 1. 02:01

Szerintem van benne valami, ha valaki megálmodja előre.. hihető, mert én it átéltem.. és ha valaki átéli, akkor már hisz benne.. mint azok, akikkel nem történt meg, és nem hisznek benne..


Imádkozz a jó Istenhez, és kérd, hogy mutassa meg a helyes utat..

2013. nov. 1. 01:57

én is álmodtam már meg pár dolgot, meg anyukám is rengeteg, hát még a nővérem, főleg az elhunyt apukájával. a mostani férjével való első randit le akarta mondani, amikor hallotta, hogy az apja hangján valaki azt mondja neki, hogy menjen el.

szóval durva. de hogy az arcát is megálmodtam!!!! nagyon durva....

2013. nov. 1. 01:55
a pasi tök jó fej, szimpatikus, normálisnak tűnik a való életben. de egy az egyben azt látom, akit az álmomban. fogalmam sincs, mit tegyek. ha feladom, biztos bánnám utólag, de ha meg belemegyek és tényleg megtörténik, lehet, hogy tényleg ez fog történni. nagy dilemma, de köszönöm a választ!
2013. nov. 1. 01:53
Jó pár évvel ezelőtt... megismertem valakit... akiről később kiderült, hogy szélhámos... pár nappal azelőtt, hogy kiderült volna, előtte apu álmondta meg, hogy az ő elhunyt anyja megjelent álmában, és figyelmeztette, hogy veszélyben vagyok.. rá pár napra kiderült, hogy tényleg úgy volt..
2013. nov. 1. 01:52

Nekem is volt már olyan álmom, amiről később kiderült, hogy megálmodtam előre... és tényleg úgy volt.. bejött az álmom..


Valaki talán a túlvilágról, őrangyalkád... figyelmeztetni akar egy közelgő veszélyre..


De mindenesetre elgondolkodtató..

2013. nov. 1. 01:45

Kb 2 hete azt álmodtam, hogy a páromnál vagyok(nem ismertem egyáltalán, de jól látható volt az arca), aki hazaérkezik, beront a házba a volt párommal(nem tudom ki az), akit előtte megkötözött és megvert. féltékenységből meg akarta ölni. próbáltam segíteni szegénynek, de nem tudtam sokat, így bemenekültem a fürdőbe, majd lemásztam a ház külsején végigfutó csövön az udvarra és hívtam a rendőröket.

mikor felébredtem, elmeséltem pár embernek, és hozzátettem, hogy nagyon érdekes, de én ezt nem sima álomnak érzem, hanem inkább megérzésnek.

erre kb 1 héttel később megismertem azt, akivel álmodtam. soha nem láttam előtte, de felismertem az álmomból az arcát, a hangját.

most alakul köztünk a dolog.

ilyenkor mit kellene tenni? vajon tényleg agresszív állat lesz később?

ti mit tennétek?

köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook