Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nemsokára kiskutya kerül hozzánk (máltai)rá egy honapra elutazhatok nelkule?k? fórum

Nemsokára kiskutya kerül hozzánk (máltai)rá egy honapra elutazhatok nelkule?k? (beszélgetős fórum)


6. dorka12345 (válaszként erre: 5. - Arrival)
2013. okt. 31. 23:25
Köszi:))) viszont azt nem tudom,hogy akkor 3 hónapos lesz a kutyus,es a barinomnek van cicaja:( nem kaphat el tőle vmit?
5. arrival (válaszként erre: 1. - Dorka12345)
2013. okt. 31. 22:34

Semmi baja nem lesz, jo nyaralast :)

Egy sok kutyas gazdi :)

2013. okt. 31. 22:21

Nem oszt, nem szoroz. Túl fogja élni.

Te meg érezd jól magad, és ne a kutyán agyalj!

3. dorka12345 (válaszként erre: 2. - Bucóka20)
2013. okt. 31. 22:19
:))Köszi:)Még nincs is nálunk,de már mindenért izgulok...olyan dolgokon is hogy fogok edzeni jarni,vasarolni stb:))))
2013. okt. 31. 22:18

Valószínű ,hogy annyi idő alatt lesz ideje megismernie barátodat is,így nem lesz idegen neki,talán az segítene ha néha elvinnéd barátodhoz napközbe h ne legyen neki ismeretlen a hely.:) Túléli-meg te is!:)

Nekem is van kutyusom.Átérzem.:)

2013. okt. 31. 22:13
Nemsokára erkezik a máltai kiskutyánk.Mar regota be van fizetve egy egy hetes kulfoldi utam:(((Egy honap eleg ahhoz,hogy utana a baratnomhoz vigyem arra az egy hétre?És ne támadjatok,én se igy terveztem,de már befizetett ut:((((Nem szeretném a pénzt se bukni,illetve régota tervezem az utat....Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook