Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ a káposztaleves-kapszula? fórum

Használ a káposztaleves-kapszula? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2012. máj. 2. 12:44
Mint a szemmel verés. Bocs.
2012. máj. 2. 08:42
Nem ért semmit:(
2012. máj. 2. 08:25
Káposztaleves kapszula. Szed valaki ilyet, tapasztalatok?
2012. ápr. 26. 13:20

Elarulok egy nagy titkot: normal etrend mellett egyik kapszula/csodaszer sem fog hatni :) Ha valaki sulyt akar veszteni tartosan akkor kevesebbet kell enni, odafigyelni mit eszel, ami persze nem azt jelenti hogy a kedvenc dolgaidrol le kene mondani errol szo sincs, mindent lehet enni mertekkel, amitol persze lassabb lesz a fogyas de nem jar lemondassal, es a legfontosabb mozogni lehetoseg szerint minden nap, de minimum egy heten 3X fel ora :D

De ha az a cel hogy nyarig leadj x kilot akkor par honap lemondas es kemeny edzes, nincs mese :D

Ettol fuggetlenul en is ki fogom probalni: egy mert kell a tudat hogy valami segíti a zsiregetest, anyagcseret, masreszrol meg baromi lusta vagyok, de azert edzek egy heten 5X :D

Szoval most kiserletezek, es szivesen megosztom ha valakit erdekel, hogy enelkul, puszta edzes es dietaval mennyi ment le hetente es csodabogyo+ edzes+ dieta mennyi :D

2012. ápr. 24. 20:22
a férjem,móst majd a KÁPÓSZTA LEVESEL.póbál fógyni.
2012. ápr. 22. 17:23
KÁPÓSZTA LEVES APSZÚLA TAPASZTALATÓK STB, ,
2012. márc. 27. 12:56

sziasztok

én 10napja szedem a c.forte kapszulát.egyáltalán nem éreztem hatást az 5.napig,azota szinte amint eszem valamit,rosszul vagyok tole,megbánom hogy megettem.odafigyelek h delután már ne egyek durva kajákat,este 6tol semmit.ez alatt lement 2,5kg,de nem vagyok elragattatva a kapszulátol,szerintem nem vált be,max hogy rosszul vagyok tole,ezert nem birok enni sokat.meglatjuk a folytatast,majd meg irom az eredményt.de TUTI HOGY NORMáL éTKEZéS MELLETT NEM HAT!!!

84. vivikeee (válaszként erre: 80. - Peter901)
2012. márc. 10. 16:48
szia és diétáztál is mellette vaagy ugyan annyit ettél?????mert én most megrendeltem egy 2-hetes kúráz de félek h nemfog hatni mert sok rosszat olvastam róla!!!
83. Lexy 27 (válaszként erre: 82. - Lexy 27)
2012. márc. 8. 10:51

uuupsz!!!!

találat!

van itt egy fórum az általam említett kapszuláról,és nagyon rosszak a tapasztalatok róla!!!!

tehát ezen kívül érdekelne minden más gyártótól vélemény...

ki hány kg-ról indult stb....

üdv még 1x

2012. márc. 8. 10:38

Sziasztok!

megírnátok hogy melyik gyártótól van ami hatásos volt,és azt is amelyik nem????

szeretném kipróbálni,de biztosra szeretnék menni!

a cabbage forte az amit most pénzvisszafizetési garanciával hirdetnek!


Várom a válaszotokat!

Szép napot mindenkinek :)

81. Krisen (válaszként erre: 79. - Bettike88)
2012. márc. 6. 16:35
Ciaaa!! Én szedem egy hónapja de semmi változás, én nem diétáztam melette mert tisztán szerettem volna kiprobálni hogy tényleg olyan jó e mint a reklámokban, de nem. Vagyis nekem nem használt ez nem azt jelenti hogy msának se fog:( Nagyon sok mindet probáltma már de eddig még mindg a diéta válkt be a legjobban..de mint sokan mások én is keresem a csodabogyót és képes vagyok mindnet kiprobálni...
2012. jan. 23. 20:40
Sziasztok. En mar 4 dik napja szedem es fogytam 2,5kg. Amugy ezzel csak az a problemam h napi 2 szelet kenyeret eszek es a tobbi az gyumolcs,zoldseg es napont 3x20 percet edzek... szoval nalam a hatasa nemigazan valt be ... viszont regebb a kaposztaleves sel sikerem volt... most azon gondolkozok h csinaljak kaposztalevest + a gyogyszer h lassuk h mukodik ...
2011. nov. 17. 14:26

Sziasztok! Most hallottam erről a kapszuláról, és érdeklődnék, hogy nálatok milyen hatást fejtett ki? Érdemes belevágni? Hol lehet hozzájutni? Ez ugyan az a kapszula mint a Cabbage Forte?

Várom a véleményeiteket! Köszönöm!

2011. nov. 9. 10:47
ez biztosan vmi űrkaja...tod ott fenn nem tunnak főzicskézni...Neked sincsen konyhád?
77. poori
2011. nov. 9. 06:38
Aki azt irja,hogy ennyit meg annyit fogyott tőle az mind a forgalmazó bérence,vagy alkalmazottja.Millió helyen megmagyarázták már hogy csak kapszuláktól NEM LEHET FOGYNI!
2011. okt. 15. 19:50

A fenntartásként azt jelenti szerintem, hogy súlytartáshoz kell. Ha fogyni szeretnél, akkor a rendes adagot kell szedni, napi 3szor.

Én most gondolkodok, hogy belevágjak-e.

2011. okt. 15. 15:46

Amit én vettem, azon azt írja, hogy napi 3x1-2 kapszulát kell bevenni a főétkezések előtt bő folyadékkal. Alatta pár sorral pedig:


Fenntartásként: Heti 1 nap alkalmazás javasolt.


Alatta pedig: Kérjük ne lépje túl az előírt mennyiséget. Én vagyok a hülye? Mások minden nap szedik, én meg heti 1 alkalommal? Nem értem... :(

74. kirenta (válaszként erre: 73. - 3436656412)
2011. aug. 22. 17:14
szia!!Egy probát megér!!!
73. 3436656412 (válaszként erre: 72. - Kirenta)
2011. aug. 22. 13:17

szia:) én most rendeltem meg

Anyukámnak is nagyon hatásos volt!

Én "csak" 5kg-t szeretnék fogyni! Szülés után sikerült az UPdate 1el fogynom 6kilót,most is azt eszem mától,de gondoltam rásegítek a káposztaleves-kapszulával

Itt a 9.kerbe sehol nem árulnak már,se gyógyszertárba,se bioboltba,most tudtam rendelni netről!

Remélem hatásos lesz,neked pedig gratulálok:)

2011. aug. 16. 10:03
ugy látom senki nem jár itt!!!ahogy irtam is nem tiz kilot adtam le hanem 13kg-ot.és még mindig fogyok töle.remélem elérem a célom az pedig még 5 kg.szerintem egy probát megér ugy hogy szerintem probáljátokki!!!
71. kirenta (válaszként erre: 67. - Angika89)
2011. júl. 22. 14:33
én ezt szedem és ettöl fogytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 22. 14:32
sziasztok!én szedem és fogytam is töle 9kg-ot 1,5 honap alatt!!!!nagyon boldog vagyok!!!!még 3 doboz van hátra.ez egy kura és remélem egy 10kg-ot ledobok!!!
2011. márc. 3. 14:45
én egy hónapot végigiszedtem, de semmi :( az íze viszont jó volt, és hogy sokat ittam vele
2009. júl. 14. 12:36
Sziasztok! Valaki használta már? Vélemények, tapasztalatok érdekelnének!
2009. júl. 14. 12:36
Biotone(károsztaleves) kapszuláról ki mit tud?
2009. márc. 4. 12:41
Kitudja mit tesznek bele, én inkább eszem a káposztalevest, abban legalább tudom hogy mi van. :)
65. Niki1113 (válaszként erre: 64. - Nixnorm)
2009. jan. 29. 17:57
Szerintem teljesen mindegy, hogy kinek hogy vált be, mert nem mindenkinek egyformán reagál a szervezete a különböző anyagokra. Egyébként annyit tudok róla mondani, hogy önmagában nem fogsz tőle fogyni (nagy valószínűséggel), de ha már csak egy kicsit is odafigyelsz a kajára (pl. csak annyit, hogy este hat után egyáltalán nem eszel), akkor gyorsabban fognak leolvadni a kilóid, mint kapszula nélkül. Plusz, nem árt, hogyha a többi jótékony hatását tartod elsősorban szem előtt, és nem arra görcsölsz rá, hogy fogyni akarsz tőle...:)
2009. jan. 29. 12:54
az utolsó hozzászólás tavaly juliusi, ennél frissebb adatokra vagyok kíváncsi.
63. szanád (válaszként erre: 62. - Nixnorm)
2009. jan. 27. 14:25
olvass vissza ..és megtudod....
2009. jan. 27. 13:29
mostanában senki sem használja a káposztaleves kapszulát?Én most kezdtem el szedni, és nagyon kiváncsi vagyok a hatására.van tapasztalatotok erről? hatás? időszak? kilók?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook