Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Pénzdíjas fogyiverseny indul november 15-től :) fórum

Pénzdíjas fogyiverseny indul november 15-től :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
133. Nala63
2013. nov. 9. 12:18
Igazad van Kirizsu, Én vezettem le egyet, és volt vele meló bőven.Ja és mindenki megkapta a nyereményét, soha senki nem nyúlt le senkit!!
132. Kirizsu (válaszként erre: 125. - Cbartus)
2013. nov. 8. 17:47
Szupi hogy itt vagy Te is :) Azt a döntést hozta Gombóczné, hogy ingyen verseny lesz :) Szóval gyertek át oda! Nem a pénz miatt csináltuk akkor sem,de ennyi rosszindulat sosem volt mint most... az meg sem fordul senki fejében, hogy a verseny szervezője mennyit dolgozik ingyen csak úgy... áááá hová fajul ez a világ... 1000 ft mi a mai világban...
131. Nala63
2013. nov. 8. 15:53
Sziasztok.megjöttem, jövök, csináljuk!!!
130. odzsika
2013. nov. 5. 11:03
Ja még azt akartam, hogy aki annyira szeretne nem pénzdíjas versenyt az indíthatott volna saját magától egyet! :)
129. odzsika
2013. nov. 5. 11:02

Én vezettem az előző fogyi versenyt, az előtte levőben pedig részt vettem. Tapasztalataim:

-mindig volt pár ember akinek nem tetszett a pénzdíjazás, de ami itt ment az úristen!!! :) Benne van tényleg az indulási feltételekben, aki nem akar fizetni az nem tudom minek ír ennyit, csak azért hogy bántsátok a másikat és elijesszetek pár embert?

-eddig mindig mindenki megkapta a helyezésének megfelelő összeget és erről a fórumra visszajelzést is kellett adni, hogy megkapták!

-nem tudom mi baj származhat ebből.. általában egy üres bankszámlára küldik a pénzt, amiről bankszámla kivonatot is lehet kérni, miután beérkezett mindenkitől a pénz

-meglepő h egyre kevesebben jelentkeznek erre a versenyre

128. Kirizsu
2013. nov. 3. 15:57
Ó de jó, hogy itt vagytok :) Szóval akkor számíthatunk a jelentkezésekre? Átlépek a másik fórumra, mivel a többség dönt így legyen ingyenes a verseny. Úgysenyerne az aki csak a pénzért csinálja. Fél év hosszúidő. Annyit nem lehet nyerni, hogy megérje fél évig kínlódni annak, aki nem szívből csinálja :)
127. secret!
2013. nov. 3. 14:58

Kedves Gombócné,


Köszönöm, hogy kézbe vetted, én is szeretnék csatlakozni. Priviben jöhetnek a részletek.

126. Gombócné (válaszként erre: 125. - Cbartus)
2013. nov. 3. 00:44
Üdv itt újra :))
125. cbartus
2013. nov. 2. 20:49

Hú végig olvastam a beírásaitokat,kb 2 éve én is részt vettem egy ilyen versenyben és nagyon hálás vagyok érte,mindenkinek csak ajánlani tudom.Akkor is mint most véletlenül találtam ide és ezért ezt most újból jelnek fogom fel és máris sokkal eltökéltebb vagyok.

De viszont nem értem a hozzáállásotokat,megértem,hogy féltek attól,hogy netalantán becsapnak titeket,de miért nem elég az,hogy ez a verseny évek óta így zajlik és aki ezt levezeti nem a legelsőnél navigál.Legyünk inkább hálás neki,hogy mindezt levezényli,mert bizony nem kis dolog ez,minden hónapba képeket adatokat feltölteni a semmiért.Igaz,hogy már kb 1 éve nem voltam a Hoxán,de Kirizsut én is ismerem az első versenytől és Én bizony szívesen átutalom az 1000ft-ot ha a verseny ugyanúgy folytatódik mint mindig is volt.

Különben örülök,hogy megint visszataláltam és kérlek benneteket,hogy ne egymást,hanem a kilóinkat öldössük!

124. cbartus
2013. nov. 2. 20:22

Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni!

123. eddit (válaszként erre: 121. - Kirizsu)
2013. nov. 2. 19:54
Gratulálok a fogyásodhoz! Valójában milyen módszerrel sikerült?
122. Icuska538 (válaszként erre: 116. - Móriczka)
2013. nov. 2. 19:43
De a postás előtt még van Móriczka....
121. Kirizsu
2013. nov. 2. 16:09

Prsze én is jövök pénz nélkül is, de nem bírom megállni szó nélkül.


1. Én vállalom magam. Publikusak a fotóim, családom. Stb...

2. Hányni tudnék ettől a sok korlátolt embertől, mivel azt gondolom, hogy belső félelmeik kisugárzása. Tipikusan olyan emberek, akik negatív kisugárzásukkal szívják az ember energiáit. Amolyan energia vámpírok. Rosszindulat és gonoszság, smivel az élet nem mindig napos oldalán állnak úgy érzik csak a rossz dolgok vannak az életben. Mindenben csak a negatívumokat keresik. A legszőrnyűbb, hogy az idő során önnön maguk is besavanyodott, megkeseredett emberré vállnak. Megjegyzem én is innen jöttem ki. Bezárkóztam a saját tornyomba és falakkal vettem körül magam.

3. Soha nem gondoltam, hogy ha kitárom a szívem a világ felé, ha jó leszek, ha a gonoszt és a negatív erőket kizárom (leépítem az olyan "barátokat", akik elszívják az erőm), szóval ha megteszem az első lépést, kibocsájtom azt a rezgést, amit én szeretnék kapni, akkor bár idővel, de választ kapok rá.


Ezen felismeréseket akkor kezdtem el megtenni, mikor évekkel ezelőtt elkezdtem írni a hoxán a nyitott naplómat és bevonzottam sok olyan embert, akik hasonlóak voltak, mint én.


Ez egy lehetőség, hogy változtass! De rajtad áll, hogy kezedbe veszed-e asaját sorsod irányítását, vagy sodródsz tovább az árral önmagad börtönébe zárva.


Végezetül:


Azt gondoltam, hogy a háj, a kövérség az ami boldogtalanná teszi az életemet. Lefogytam, újra híztam. Küzdöttem. De rájöttem, hogy nem ez számít. Csak az, hogy Te kilépj a saját tornyodból és lerombold a saját korlátaidból épített falakat.


Ha változtatni akarsz, akkor ez most egy remek lehetőség. Gondold át, hogy érdemes elengedni vagy kihasználod és saját céljaidra használod azt!

2013. nov. 2. 16:04

[link]


itt az új fórum! nekem el kell mennem, úgyhogy néha nézzetek be oda ha sok kérdés van :) és hirdessétek :D

2013. nov. 2. 15:46
Szerintem indítom az új fórumot, mert nekem fél óra múlva el kell mennem. Megyünk a Drágámmal moziba, előtte meg vásárolni egy kicsit, anyukámnak névnapi ebédje lesz holnap, arra veszünk ajándékot, meg persze itthonra sok egészséges és persze fogyis kajcsit :)
2013. nov. 2. 15:39
A szó, a tett, a jel minősíti magát az embert, ezért kár bosszankodnod Icuska538. Emelt fővel lépj tovább, ne vedd fel a kesztyűt.
2013. nov. 2. 15:23

Lányok!


Szerintem most már hagyjuk annyiba a dolgot. Aki komolyan szeretne jönni, az elkészíti a fényképeket és a mérlegelést. A többiek meg úgyis mindegy, hogy mit mondanak. Én örömmel venném, ha minél többen lennénk. :) Rengeteg tapasztalatot adhatnánk át egymásnak és biztatást, mert abból és kitartásból kell a legtöbb.


Én személy szerint nagyon várom, mert szeretném magam valakinek megmutatni. Igaz, nem fél év múlva, de az már tök mindegy.


Szóval hajrá Csajok! Kíváncsian várom, kinek mi lesz a módszere! :D

2013. nov. 2. 15:16

Perszeeeee miattad világosodtunk meg !! amúgy mind Hü>>>lyén halunk meg


Nem baj hogy ez a sokadik ilyen verseny volt sosem volt gond, sőt még az oldal üzemeltetői sem ellenezték mert akkor simán kimoderálják az ilyen jellegű ki írásokat , mint ahogy nem lehet trágár szavakat használni és reklámozni sem , és a vitába veszekedésbe menő fórumokat is törlik .


De pénzdíjas fogyi versenyt még sosem töröltek

nem gyanús ,hogy akkor nem lehet olyan gázos ? Nem fognak tán helyet adni ilyen kezdeményezésnek ha örvény sértő ???

úúrr isten ...........


most már értem az alapját a Hü**lye fokozásának

vasutas ,rendőr ,postás .


a Gombócné ról meg halvány lila ,segéd kiegészítő pótfogalmad nincs , nem hogy találó :-(


atyááááááááámm

2013. nov. 2. 14:52
Most, hogy irtam Gombócné/milyen találó ez a név/ rögtön küldi nekem a hozzá méltó jelet , de nem tudja , hogy ennél több pozitiv jelzést kaptam , s kapok!
114. Icuska538 (válaszként erre: 103. - Feketehó)
2013. nov. 2. 14:50
Ezek nem hiszik el , én pedig tudom , hogy baj tud belőle lenni. De nem kell hinni nekem , menjenek a maguk útján ami talán jó lesz most már.
113. Icuska538 (válaszként erre: 103. - Feketehó)
2013. nov. 2. 14:46
Végre valaki megértett!!!!!!!Puszi!!!!!!
2013. nov. 2. 14:37
Nem kell utalni! Nem lesz pénzdíj! A hétfő meg csak egy ötlet volt, de lehet késöbb is!
2013. nov. 2. 14:33

most vagyunk hatan ! este ki írod újra ?

azon a fórumon megint csak lesznek jelentkezők ki fog derülni hogy ki az aki részt kíván venni és tagja lenni a csapatnak és ki a látó, ügyvéd ,bíró és egyéb túlvilági erőkkel felruházott földi lény :-)

fogyni vágyók jönnek a klubba beszélgetni , akik meg azt hiszik hogy telefon és csak be akarnak szólni maradnak !


és a klubból is lehet kiléptetni bárkit .


kezdhetjük hétfőn bááár én nem tudok mérlegelni mert a munkahelyemen van a szoba mérlegem és az elem is gyenge benn ,haza kell hozzam és elem kell bele .a fényképezőm el romlott , elkérem a barátnőmtől okés lesz, pénzem van csak 8-16 ig dolgozom ,ahhoz hogy utalni tudjak ki kell ugranom a városba ami persze nem gond csak nem biztos hogy hétfőn menni fog :-(


szóval az igazi 100% os kezdés nekem a hétfőt illetően több sebből vérzik .

meg aztán én be is szerettem volna egy kicsit vásárolni előtte ,készíteni egy kis tervet ,programot .A mozgást is intézném meg venném a havi Flabelos bérletemet is .................

2013. nov. 2. 14:33

Tehát akkor hoyg tiszta legyen, lesz havi mérlegelő és zárt klub! Szét küldtem az email cimet, várom az adatokat!

És kiírhatom egy új fórumba is, csak mi 4 körül elmegyünk itthonról és 9-fél 10-nél nem is jövünk hamarabb.. Így szerintem még előtte kellene!

2013. nov. 2. 14:11

Megvan a klub! De így az a gond, hogx mindenki jelentkezni fog, az is aki 5 percig gondolja komolyan... Valahogy ezt ki kell zárni, így azt fogom oda beengedni aki küldte a képeket és az adatokat! És szerintem már kezdhetünk hétfőtől is, így hogy nem kell időt hagyni az utalásra! Mit szóltok?

A versenyzőknek pedig küldöm az email címet!

2013. nov. 2. 14:00
Rendben megcsinálom a zárt klubbot!
107. LiliAle
2013. nov. 2. 13:01
Menjünk már valami privát, zárt fórumra, azok akik szeretnének benne lenni. Ennek a nyüglődésnek sosem lesz amúgy vége. Aki fogyni szeretne és motivációért, támogatásért szeretne részt venni, az jöjjön. A többi maradjon.
106. Gombócné (válaszként erre: 105. - Móriczka)
2013. nov. 2. 12:57
:DDDDDDDDDD én már eldöntöttem, hogy tudomást se veszek az ilyenekről :D
2013. nov. 2. 12:37

ügyvéd:feketehóóó

Hááá a jó isten ággyommmeg ezért a sok okoságé ......amit tűled kapunk

Hájják meg hogy te milyen okos vagyol :-)

jáájj csaje ha tudnád.........

hogy senki nem kérdezte ........

104. Móriczka (válaszként erre: 98. - Kirizsu)
2013. nov. 2. 12:25

Ennyi!!


Ne adjuk fel !

Ma este új ki írás, többen felfigyelnek ha meg nem hát maradunk így :-)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook