Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tegyek, hogy ne legyek unalmas? fórum

Mit tegyek, hogy ne legyek unalmas? (beszélgetős fórum)


23. adfa0d8bdb (válaszként erre: 15. - 52fd553855)
2013. nov. 5. 11:22
Beszéltetek azóta?
2013. okt. 31. 18:19

Ott rontod el az egészet, hogy a te és a férjed kapcsolatából akarsz minden áron kiindulni, azon akarsz valahogy változtatni. Ez rossz szemlélet.

Egy hasonlat: mintha egy filmrendező készítene egy elképesztően unalmas és hosszú filmet. Aztán amikor megjönnek az első lehúzó kritikák, megpróbálná meggyőzni a nézőket arról, hogy mégis jó az a film... Ez így nem megy.


Amit tenned kell: új, izgalmas filmet rendezni. Nem, nem a férjed kell lecserélni (talán). Hanem a saját világodat, a privátszférádat kell alakítani, csinosítgatni, izgalmasabbá tenni. Sportolj, tanulj valamit, kezd el valami újat amit mindig ki akartál próbálni. Utazz néha egyedül vagy barátnőkkel. Ha a saját hézkönapi életed unalmas, ne várd azt hogy majd a férjed izgalmasnak fog találni ennyi év után is.

21. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 11:30

Szia!


A fiad véleménye legyen inkább mérv adó. A férfiak-at megérteni nem lehet, de én nem hinném, hogy unalmas lennél.

20. Aquatica (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 11:13
olvasd el pál ferenc függőségtől az intimitásig c. könyvét.
19. vacsa
2013. okt. 31. 10:39

Már 2011-ben is arról fórumoztál hogy magányos vagy, pedig van családod... Belesüllyedtél az ingoványba. Ne a férjedtől várd a csodát. Valószínűleg nem szeret már, hiszen nem akar veled lenni. Nézz magadba hogy te szereted-e őt...


Kapd össze magad, keress hobbit (látom van kutya, kutyás társaságba a legkönnyebb beilleszkedni), újítsd fel a barátságaidat, vagy keress új barátokat.

18. 103cacdfd2 (válaszként erre: 15. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 08:35

Ne masok eletet eld, hanem a sajatodat! Nincs? Teremts magadnak! Legyen az sport, kultura, uj hobbi! Legy onmagad, a vagyaid, az erdeklodesed; az embernek vannak titkos almai... megvalositani!

Ne hagyd magad eltaposni a szurke vilagban, ne hagyd, hogy a sorozatok atmossak az agyadat!

17. michelle.r (válaszként erre: 15. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 08:28

Ezt én is unalmasnak találnám.


Miért nézed a sorozatokat? Miért tölt fel? Jobb a mások életét követni ahelyett, hogy a magadéra figyelnél?


Legyen féltékeny, az téged ne zavarjon, azok az ő érzései. Nem olyan nagy itt a baj szerintem, csak lehelj egy kis életet magadba ;)


Ne legyél rosszkedvű, nem morogj amikor elutazik, vidáman kívánj neki jó szórakozást és menj el egy hétvégére a barátnődhöz, kiránduljatok, stb. Az emberek ott akarnak lenni, ahol jól érzik magukat. Ha te megváltozol, pezsegsz, majd ő is veled akar lenni.

16. michelle.r (válaszként erre: 8. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 08:24

Nem olyan, tényleg két énje van az ikreknek, főleg a pasiknak.


Erőszakkal nem fog menni. Találj magadnak külön elfoglaltságot. Menj kirándulni, ha van barátod azzal, ha nincs, sétálj egyedül nagyokat, menj kiállításokra, bárhová, ami érdekel.

Akkor majd elképzelhető, hogy csatlakozni akar hozzád. Lehet hogy nem, de a lényeg, hogy te érezd magad jól.


Én biztos, hogy lelkifurdalás nélkül költeném erre a közös pénzt. Ha focira lehet, akkor lehessen magadra is.

2013. okt. 31. 08:20
amióta együtt vagyunk(18 éve)szurkoló.Fiatalos vagyok ,csinos.A férjem is féltékeny ha más észreveszi.Viszont soha nincs kedvem elmenni sehova.Szeretnék vele lenni,de zavar ahogy viselkedik.Ha társaságban vagyunk már nincs mellettem.Megcsókol,megölel,de még sem velem van.Én igy érzem.Ezek miatt mindig depi leszek.Amikor depi vagyok tv-t nézek.Mondhatni sorozat függő vagyok.(DR Csont,Mentalista,Helyszinelők...STB) Ha a filmeket nézem valamiért mindig jól érzem magam.Még nevetni is tudok.
14. koma* (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 08:13

Kedves hugi!

Az "úgy vettem ki a szavaiból", az nem biztos, hogy valóban az, amit ő hisz. Én biztos hogy beszélgetnék vele erről, minthogy belegondolok dolgokat a szavaiba..

Azt viszont elhiszem hogy elkeserít, hogy ő él a hobbijának, neked pedig marad a semmi....

Valahogy ezen kéne változtatnotok. Lehetőség szerint együtt csinálni valamit, s ha az nem megy, találni magadnak egy olyan hobbit, mely téged is boldoggá tesz, kikapcsol, feltölt.

Kitartást kívánva üdvözlettel: koma*

13. ittmost (válaszként erre: 4. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 07:40
Mert?mi lesz,ha visszautasít?
12. 103cacdfd2 (válaszként erre: 8. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 07:20
Masok szerint?? Erre azt mondanam, hogy eljenek vele ok!! Ne a "masok" velemenye legyen a merce, hanem a tied; a te erzeseid, a te gondolataid, a te ketsegeid!
11. a0c1361e44 (válaszként erre: 8. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 07:19

És mióta hódol ennek a szurkolásnak? Azóta változott meg?

Persze a horoszkóp. Szórakoztató, de azért nehogymár ez alapján találjunk, gyártsunk mentségeket.

Na, egy beszélgetés legalább!

10. 103cacdfd2 (válaszként erre: 4. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 07:17

Ideje felebredni!

Vagy csak eltek evek ota egymas mellett??

Neki minden jar, az asszony meg gazdalkodjon azzal, ami jut neki??

9. adfa0d8bdb (válaszként erre: 4. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 07:13

Ez jó ötlet...


Mindenképp meg kell beszélni a sérelmeket, és rátok is férne a közös program!


Nem lehet olyan önző hogy ő utazgat, titeket meg soha nem visz sehová!

8. 52fd553855 (válaszként erre: 3. - A0c1361e44)
2013. okt. 31. 07:12
nem mindig volt ez igy.Ahogy nézem a fényképeket és felvételeket,mintha nem is Őt látnám.Ikrek a horoszkópja és olyan mint akinek 2 énje van.Úgy érzem megalázó,hogy nem visz sehova,pedig mások szerint nagyon szeret minket.Akkor miért?.
2013. okt. 31. 07:12

Talaltam egy idezetet... Van benne valami!


Egy számunkra érzelmileg fontos ember közelségében nagyjából két végpontot érezhetünk: gyengülünk, vagy erősödünk.

Ahogyan a jót is meg kell tanulni élvezni és megköszönni, úgy érdemes lenne valamit a gyengítéssel ugyancsak kezdeni! Van egy olyan mondat, ami ilyenkor jól jöhet a segítségünkre: „NE GYENGÍTS!!!”.

Nem bágyadtan, hanem határozottan érdemes ezt a másik szemébe mondani

6. 9d7907a17a (válaszként erre: 4. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 07:10
Ha visszautasít az nem a Te kudarcod és legfőképpen nem téged minősít hanem őt.
5. 9d7907a17a (válaszként erre: 1. - 52fd553855)
2013. okt. 31. 07:09
Kérdezted már a férjedet a témáról, próbáltál beszélgetni vele arról, hogy téged bánt, hogy így alakult és a segítségével szeretnéd rendbe hozni?
2013. okt. 31. 07:08
Közös programunk nincs.Mindig azt mondja ,hogy nincs rá keret.Ma hajnalban döbbentem rá,hogy milyen hülye vagyok.A külföldi meccsekre járás összegét ránk is költhetnénk.Novemberben lesz a házassági évfordulónk és nem megyünk sehova.Legalább is együtt.Ő megy ismét külföldre.Azon gondolkodtam,hogy megmondom neki,hogy azt a pénzt közös útra is költhetnénk.Bár félek a visszautasítástól.
2013. okt. 31. 07:07

Elég egyszerű lehet a férjed, ha csak a szurkolókat tartja érdekes embereknek. Hivatásos? Miben? A bunkóságban? Randalirozásban?

A férjednek nem most lettél unalmas, hanem mindig az voltál, csak most vetted észre. Kár, hogy nem előbb, de még most sem késő lépni. 16 éve egy dögunalmas pasival...Gratulálok! Én nem bírtam volna ki ennyi időt.

2013. okt. 31. 07:00

A feleseg sosem veheti fel a versenyt egy szurkolotaborral (gondolom, nem all szandekodban a hivatasosost lekorozni)!

Persze azt is mondhatnad a ferjednek, hogy sincs a "magaslaton."

Orulj a fiad velemenyenek!

2013. okt. 31. 06:52
16 éve vagyok férjnél.Van 2 gyermekünk.Fiatalos,kamasz fiam szerint COOL vagyok.Férjem mégsem érzi velem(velünk) jól magát.Úgy vettem ki a szavaiból,hogy unalmas vagyok.Viszont egy csoport tagjaival(szurkolók)nagyon jól szórakozik.Emiatt befelé forduló lettem.Ami úgy érzem csak rontott a helyzeten.Mit tehetnék??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook