Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen okai lehetnek az állandó fülzúgásnak? fórum

Milyen okai lehetnek az állandó fülzúgásnak? (tudásbázis kérdés)


2016. szept. 4. 12:12
vérnyomásprobléma?
2016. aug. 29. 20:24

Belső fül betegsége. Nagyon sokat szenvedtem ezzel...a fül - orr gégész semmit sem segített, még a pénzes sem.


Nootropil, Betaserc vagy Bilobil Forte, nagyon sokáig. Nekem ez jött be.


És nem cigizek, sportolok, sok folyadékot iszom. A bal fülemben teljesen megszűnt, a jobb fülemben van egy pici még.

2013. okt. 31. 07:48
Stressz is okozhatja..
2013. okt. 31. 06:15
Farkasházy Teddynek van ilyen, és ő oxigénkamrába jár.
8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 7. - E977712348)
2013. okt. 30. 18:16
Fülészetre nem kell beutaló, maximum időpont. Ha ő nem talál semmit, tovább küldhet vizsgálatokra.
2013. okt. 30. 18:09

Nem tudom, de amikor ideges vagyok akkor nagyon zümmög...

Néha már bedugom a fülemet hogy ne halljam.

Van hogy mély, nagy levegőket veszek, akkor csillapodik, meg halkul...

De azt is észrevettem hogy ha szénhidrát dús kaját eszek akkor jobban előjön, meg ha többet cigizek.

Csak találgatok.

Háziorvos lesz*rta beutalót sem adott.

Azt mondta ez mindenkinek van...idióta.

2013. okt. 30. 17:52

Legtöbbször nem jönnek rá. Ne ijedj meg amit most írok, szomszédomnak a fülében 2mm-es daganat okozta.

Általában nem jellemző a fülzúgás ezen oka, de fordulj vele ahogy javasolták fülészhez,neurológushoz.

2013. okt. 30. 17:46
Együtt kell vele élni, habár nehéz. Fülorrgégész talán tud segíteni, vagy idegorvos, de általában örök.
2013. okt. 30. 17:46
erszukulet, erelmeszesedes a fulben?
2013. okt. 30. 17:43
Vérnyomás ingadozás,stressz okozhatja.Gingko biloba,lecithin jó lehet rá.
2. 2104cc91e8 (válaszként erre: 1. - E977712348)
2013. okt. 30. 17:42

Sajnos van/volt, de ez tudom, rajtad nem segít :((

Már megnéztem a GyIK-nél is, másnak is (nekem is!!) van ilyen, de gyógymódot nem találtam erre!

Nekem van amikor évekig nem jön elő, de a múlthéten volt vagy 4-5 napon át, és egyszer csak megszűnt!

2013. okt. 30. 17:37

Több hónapja tart, néha megszűnik 1-2 napra, nehéz leíni...

Sokat gondolkodtam mire meg fogalmaztam, tehát lüktet a fülem és zümmög, de csak a jobb oldali és már volt időm rájönni, hogy olyan szakaszosan zümmög meg lüktet mint a szívverésem.

Voltam már orvosnál azt mondja normális...

Általában este jön elő meg lefekvéskor van.

Ha lefekszek a bal oldalra akkor szabadon van a jobb fülem és őrülök meg annyira idegesít, de ha elfordulok a másik oldalra hogy az a fülem a párnán van akkor elmúlik, vagy nagyon halk.

Van amikor már napközben is érzékelem.

Nem bírom már.

Volt már másnak is ilyen?

Mit tehetnék?

Köszönöm előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook