Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van akinél elársztotta a lakás valamelyik helyiségét a csapatnyi mini légy? fórum

Van akinél elársztotta a lakás valamelyik helyiségét a csapatnyi mini légy? (tudásbázis kérdés)


2013. nov. 15. 22:24
Az a koromfekete? a fürdöbe szokott lenni. évek ota... csapkodom öket. Én csernobili légynek hivom :D
2013. okt. 30. 18:19

Kicsit olyan "vaskosabb" legyek? Picikék, de vaskosabbak mint a normál légy?

Nálunk a konyhában van, a padlóösszefolyóból jönnek fel, így rátettünk egy lábtörlőt, hogy ne bújhassanak ki. Légyirtót szoktam belefújni, de mégis mindig "újratermelődnek".

2013. okt. 30. 15:04
Rohadék őszi legyek, a melegre jönnek, nálunk is megjelentek tavaly, úgy tűnik idén is lesznek, mert ma hallottam zümmögést :/ Az a baj, ilyenkor hiába tesz ki az ember csapdát, tesznek rá magasról, mert a csapdák feromonokkal vannak átitatva, azért repülnek rá nyáron, kora ősszel, mert az első igazi fagyig párzási időszak van. Utána lehet kiirtani az őszi példányokat. Nekem legalább is ezt mondta egy rovarirtós fickó.
2013. okt. 30. 14:55
Nálunk is ez van most!!Utálom őket!Fogalmam sincs honnan jönnek és mire mennek.A konyhában is van tettem már ki csapdát is de elkerülik.Ha valakinek van jó tippje örülnék nagyon én is!
2013. okt. 30. 14:42

Fúúú, ilyen nálunk nyár elején volt. Szintén a fürdőben. :/ Nem sikerül nekünk sem rájönni, hogy honnan jönnek, de úgy 3-4 nap intenzív irtás után elfogytak. :)

Kitartás!

2. Vanda87 (válaszként erre: 1. - Vanda87)
2013. okt. 30. 14:27
Pár napja egy csomo ilyen picike légyszerű állattal lett tele a fürdőszobánk. Hiába fújtuk le őket, reggelre újra tele volt a szoba.Nem az ablakon jönnek be, az csukva van. Nem is a padlás felől a lámpa vezetékén. Fogalmam sincs honnan jönnek de nem akarnak elfogyni. Egy nap vagy 100at kell megölni. Repedéseken, falon kis lyukon jöhetnek be? Mit csináljak?
2013. okt. 30. 14:25
Van akinél elársztotta a lakás valamelyik helyiségét a csapatnyi mini légy?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook