Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek lehet beágyazódás? fórum

Szerintetek lehet beágyazódás? (tudásbázis kérdés)


2013. okt. 30. 14:12

Őszintén megmondom, hogy nem tudom volt-e peteérésem.

Tudom, bonyolult eset vagyok. :)


Azt érzem, hogy más ez a ciklus, mint szokott.


Most utoljára egy elég furcsa nap után jött meg.

Elmentem dokihoz, mert megfázásos betegségem volt lázzal, és azon a héten utaztunk külföldre, és addigra mindenképpen jobban szerettem volna lenni. A doki írt ki antibiotikumot, amire 1 órán belül allergiás reakcióm volt. Irány az ügyelet, és kaptam kalcium injekciót. Ez du. volt. Este már láttam a barnázást, és másnap reggelre rendesen meg is jött.

2013. okt. 30. 14:05
Még akár peteérés is lehet, ilyen hosszú ciklusnál...
2013. okt. 30. 14:04

Tehát mondjuk nem fixen 28 napos a ciklusod, hanem 60-90 nap is akár?

Akkor semmi okosat nem tudok mondani, azt tudod, hogy mikor volt a peteérésed, mert a beágyazódás onnantól számítva lehet 7-12 nap... Ebben most vagy benne vagy, vagy nem..

4. mukkancs (válaszként erre: 3. - Petra025)
2013. okt. 30. 13:56

Hát elég változó. Általában 2-3 hónap simán van egy ciklus. Ezért is csodálkozok. Nem szokott nálam ilyen lenni.

Igazából még mensi alatt se nagyon görcsölök, csak ritkán.

2013. okt. 30. 13:51

Hány naposak egyébként a ciklusaid?

Igazából akár lehet is beágyazódás... De biztosat csak akkor tudhatsz, ha már a kezedben van a teszt, és nem jön meg.

Nekem, amikor teherbeestem, akkor nem várt előtt 3 nappal voltak erős hasszúrkáim. De semmilyen más érzésem nem volt.

2013. okt. 30. 13:48

Sziasztok!


Ma vagyok a 23. napon, és úgy görcsöl a hasam, mint mielőtt megjön. Ahhoz az túl korai még.

Szerintetek lehet beágyazódás?


Köszönöm a válaszokat.

2013. okt. 30. 13:46
Szerintetek lehet beágyazódás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook