Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló 2013 :) fórum

Fogamzásgátló 2013 :) (beszélgetős fórum)


2013. nov. 5. 15:52
Sziasztok! Ismét itt vagyok. Mirabella fogamzásgátlót javasolt a dokim, de azt mondta, hogy csak teljes laborvizsgálat után írja fel, addig gondolkodjak, hogy jó lesz-e. Mi a véleményetek erről? Szedte már valaki? Mit tapasztalt? Köszi a válaszokat!
2013. okt. 30. 14:06
Régebbi fórumokat olvasgatva láttam, hogy yasminelle, meg a yadine a legmodernebb gyógyszerek. Vannak már ettől jobbak? Vagy milyen tapasztalatok vannak ezekkel? Picit túlsúlyos vagyok, nem szeretnék még többet hízni.
15. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Sárgarózsa86)
2013. okt. 30. 09:06
Szia, én évek óta Triregolt szedek. Bár sokan szidják, nekem tökéletesen bevállt, ahogyan anyukámnak is. Persze mindenki szervezete más és más...
14. Sárgarózsa86 (válaszként erre: 11. - 103cacdfd2)
2013. okt. 29. 21:13
Évek óta használunk óvszert, jó lenne váltani. Ha van jobb ötleted a gyógyszernél szívesen várom. :)
13. zajax90 (válaszként erre: 12. - Sárgarózsa86)
2013. okt. 29. 21:06
Arra emlékszek,hogy tőlem vettek vért és volt egy alapos nőgyógyászati kivizsgálásom,mielőtt felírta a gyógyszert.De igazából nálam próbáltuk kideríteni az erős görcsök okát is.
2013. okt. 29. 21:00
Milyen vizsgálati eredményeket vigyek magammal az orvoshoz? Gondolom ő magától nem fogja kérni, de ha a házi orvostól kérek előre pár vizsgálatot, akkor talán figyelembe veszi gyógyszerfelírásnál.
2013. okt. 29. 20:06
Nem eroszakolnam meg a szervezetemet ilyen gyogyszerrel. Aztan meg - esetleg - evekig nem lehet gyermeked, ha szeretnel.
2013. okt. 29. 20:06

Nekem a lindynette 20 nagyon bejött,eredetileg az erős menstruációs görcseim miatt írta fel a dokim alapos kivizsgálás után olyan 17-18 éves korom óta szedem és arra is nagyon jó,a menstruációm 7 napról 4-5-re csökkent,tüneteim nem voltak,nem híztam,nem csökkent a libidóm,a bőröm is szép.

Az egyik barátnőm is ezt szedte,neki is nagyon jó volt,aztán egy másik orvoshoz ment,az más gyógyszert írt fel a barátnőm nemtetszése ellenére és az nagyon nem jött be neki,addig nyúzta az orvost,míg újra nem írta fel a lindynettet.Azóta minden rendben megint nála is.

Szóval nekünk bejött ez a gyógyszer,de ez is olyan,hogy mindenkinek más használ.A lényeg,hogy ha nem jó a gyógyszer,akkor mindenképp jelezd az orvosnak és előtte alaposan vizsgáltasd ki magad.

2013. okt. 29. 20:02

Alapos laboreredmeny utan a szakorvos...

ennek ellenere meg nem tudhato elore, hogy a szervezeted hogy reagal ra; netalan nemtetszeset fejei ki.

2013. okt. 29. 20:01
Szia! Én a Graciált szedtem 9 hónapig. Aztán mikor már nem bírtam tovább a hízást abba hagytam. 40 kiló jött fel rám, azóta is küzdök hogy leadjam. De ez az én történetem, nem mindenki jár így vele. (Amúgy a volt dokim mindig csak annyit mondott hogy nem baj ha kicsit hízok tőle, pedig mikor elkezdtem szedni már akkor is túlsúlyos voltam. Aztán mikor abbahagytam orvost váltottam)
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Sárgarózsa86)
2013. okt. 29. 19:57
Szomorú. :(
6. Sárgarózsa86 (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2013. okt. 29. 19:52
Sajnos ez nem túl gyakori, azért szerettem volna előbb informálódni.
5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sárgarózsa86)
2013. okt. 29. 19:50
Reménykedjünk abban, hogy az orvos megvizsgál, kikérdez, majd ezek alapján ír fel valamit.
2013. okt. 29. 19:49

Szia!

Én 3 éve Yadine-t szedek,nekem nagyon bevált.

De ha elmész a nőgyógyászhoz felíratni,ő majd meg tudja mondani,hogy neked melyik lenne a jó :)

2013. okt. 29. 19:49

Szerintem ne szedj!

Egyébként úgyis az orvos dönti majd el az eredményeid által, hogy mi a jó Neked.

2013. okt. 29. 19:48
Nehéz ezt megmondni. Mindenkinek más a jó...
2013. okt. 29. 19:44
Sziasztok! Ki milyen fogamzásgátlót szed? Mik a tapasztalatok? Mit ajánlanátok? Én még nem szedtem eddig, most szeretnék felíratni, csak előtte szeretnék tapasztalatokat gyűjteni! Köszönöm a választ!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook