Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kidobott a facebook és személyi igazolványt kér, hogy tovább használhassam a profilom! Valaki járt hasonlóan? fórum

Kidobott a facebook és személyi igazolványt kér, hogy tovább használhassam a profilom! Valaki járt hasonlóan? (tudásbázis kérdés)


7. magykrisz (válaszként erre: 6. - -Mimi-)
2013. okt. 29. 09:31
Na akkor ez sikeresen megoldódott! :-)
6. -Mimi- (válaszként erre: 3. - Magykrisz)
2013. okt. 29. 09:11

Először én is erre gondoltam.


Most találtam ezt a cikket, ez friss:


[link]


Itt azt írják, h azokat ellenőrzik akik gyanússá váltak. Jó duma, de h én mi alapján lettem gyanús?! Nem küldök játékfelkéréseket se, soha nem játszom...

Most néztem, feloldották a blokkolást és már be tudok lépni.

5. pearl1975 (válaszként erre: 1. - -Mimi-)
2013. okt. 29. 09:09

megnéztem a cikket, azt írják, valami hiba.


eszembe nem jutna semmit feltölteni, semmilyen adatot megadni. pár perc alatt tudsz egy emilcímet gyártani, és azzal egy új profilt. aztán csak nem esel bele egy ideig az ellenőrzésbe.

4. Catamama (válaszként erre: 1. - -Mimi-)
2013. okt. 29. 09:08
Próbáld meg később a belépést, mert ilyen nincs. Meg ne add a személyigazolvány számod.
3. magykrisz (válaszként erre: 1. - -Mimi-)
2013. okt. 29. 09:01
Hát nem tudom! Szerintem valaki meghekkelte az oldaladat, valami csalás céljából szükségük van a személyes adataidra. Szerintem ne töltsd fel a személyidet.
2. pearl1975 (válaszként erre: 1. - -Mimi-)
2013. okt. 29. 09:00
csinálj egy új profilt.
2013. okt. 29. 08:58

Itt van róla egy cikk is:


[link]


Felháborítónak tartom ezt az egészet! Most komolyan a személyimet kellene feltöltenem nekik?! Ilyen nincs és mégis...

Nem tudom mi alapján lettem a szerencsés kiválasztottak egyike, nincs sok ismerősöm, nem szoktam posztolni, megosztani se, pár emberrel szoktam csak levelezni és ennyi...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook