Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Micimackó Édes Álmok Vetítő fórum

Micimackó Édes Álmok Vetítő (tudásbázis kérdés)


2014. márc. 4. 14:34
Végül nagy sikert aratott a kivetítő, a mai napig használva van, igaz,hogy többször kell lejátszani a zenét,de még mindig érdeklődve figyeli a fényeket a gyerkőc! Köszönöm a segítséget!
10. Csigusz2013 (válaszként erre: 9. - Bowie)
2013. nov. 7. 15:56
Rendben köszönöm szépen :)
9. bowie (válaszként erre: 8. - Csigusz2013)
2013. okt. 31. 20:03

Keress rá arra, hogy smoby cotoons fényjáték.

Nekünk ilyen zenélő, világító van, mint egy hullócsillag..kiságynál lóg le. Csendes zene, ráadásul hosszú is, és a színe is változik.

De ennek a márkának van olyanja is, hogy a kiságyra akaszthatós forgó meg plusz projektor is.

Ez itt van:

[link]


Nekünk ilyen van:

[link]


Ezt találsz újként, dobozában aukciós oldalakon is.

Mondjuk az én fiamat ez se köti le.

De, ha azt mondod, hogy szereti a fényeket, annyira, hogy belefeledkezik, akkor ne foglalkozz az én véleménnyemmel, mert lehet beválik nála a micimackós is.:) Nincs két egyforma gyerek, tudod..:))

2013. okt. 31. 07:52
Köszönöm szépen a válaszokat. Sokat segítettél! Megszületett már (sajnos nem az én babám) és két hónapos, nehezen alszik el és minden este kis előadás van a szomszédoknak :) Ajándékba szerettem volna ilyet vásárolni, hátha segítene. A fények nagyon érdeklik a kicsit ezért gondoltam erre,de majd kitalálok más turpisságot.
2013. okt. 28. 20:51

Habár ez utóbbira megjegyzem, hogy a nagyobb fiam piciként imádta a körforgót, nem unta meg egy percre sem. Ő jobban elvolt mindennel.

Szóval, ha még nem született meg, akkor várj és majd meglátod milyen természete lesz. Ráérsz akkor dönteni.:)

2013. okt. 28. 20:49
A körbeforgó nálunk az mindig ilyen figyelem elterelő volt. Amíg ment, addig gyors elintéztem ezt azt.:))
2013. okt. 28. 20:48
Szerintem nem. Főleg az elején. Maximum úgy, hogy ha nem sajnálod, hogy pl egy hét után elteszed, és mondjuk havonta-2 havonta veszed elő. Mert akkor mindig újdonságként hat. Bár az enyém legutóbb már inkább püfölte és dobálta volna, de ő már 9 hónapos..így átadtuk egy pici babának. Akit szintén nem érdekel huzamosabb ideig.:))
4. Csigusz2013 (válaszként erre: 3. - Bowie)
2013. okt. 28. 19:08

Akkor nem érdemes megvenni?

A körbe forgó változatok jobbak lehetnek, amiket az ágy fölé lehet szerelni?

2013. okt. 28. 18:30
Jó kis cucc, de a gyerekemet abszolut nem hatotta meg, csak az első 2 nap, amikor még újdonságnak találta.
2013. okt. 28. 17:51
Van valakinek tapasztalata?
2013. okt. 28. 17:50
Micimackó Édes Álmok Vetítő

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook