Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyűjtöm a bizsukat, de nehezen tudok rendet tartani közöttük. Segítsetek! fórum

Gyűjtöm a bizsukat, de nehezen tudok rendet tartani közöttük. Segítsetek! (beszélgetős fórum)

16. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 14. - Fb85cf2fe7)
2013. nov. 7. 00:22

Aranyaim nincsenek:)

de utálom, ha a nyakláncok,egyéb dolgok összegumbancolódnak egymással.

2013. nov. 4. 13:58

Az anyaga végül is mindegy, csak kellemetlen, ha összeakadnak.

Az egyik fülbevalóm egyik fele belecsúszott egy csigaházba, amit szintén abban a dobozban tartok. Ha arany lenne, se verném szét a csigaházat, mert emlék...még próbálkozom, hátha ki tudom szedni, de ha nem jön ki, akkor veszek másik hasonlót a héten.

2013. okt. 29. 13:47
Én az aranyaimmal vagyok így:-DDD
2013. okt. 29. 13:12

Hü csajszik, nagyon szuper ötleteket sdtatok, mindenkinek nagyon köszönöm!!

:)

2013. okt. 28. 15:23
A linkben a kepfeltoltes szóból ki kell törölni a szóközt.
2013. okt. 28. 15:20

Oké, harmadjára csak eltalálom, legalábbis remélem :D

[link]

2013. okt. 28. 15:19

Bocsánat, nem jót linkeltem, itt az enyém:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2013. okt. 28. 15:18

Nekem is ez volt a gondom, egy komód fiókban volt minden össze vissza. Ezelőtt parafatáblám volt térképtűvel voltak felakasztva rá a bizsuk, plusz raktam rá fényképeket. Az is jó megoldás, csak én meguntam. Most ezt csináltam:

[link]

A fülbevalóknak vettem azt a kis fekete tartót eb*y-en (nem tudom ki lehet e irni). Az óráknak is vettem ugyanott tartót. A karkötőknek kartonból és hungarocellből csináltam azt a tartót, bevontam pink csomagolóval. Az álló karkötő tartó pedig konyhai papírtörlő kartonja, azt is bevontam. A nyakláncok pedig seprűnyélen lógnak :D ezt is bevontam öntapadós pink fóliával és felkötöttem a ruháspolc alá. Vagy pl nagyon jó ékszertartó a konyhai fóliatépő, a kis polcra mehetnek gyűrűk, a két rúdra pedig a karkötők a nyakláncok. Egyébként ha beírod a google keresőbe h diy jewelry holder akkor sok otthon elkészíthető ékszertároló ötletet találsz.

2013. okt. 28. 08:32
A láncaim egy vállfán lógnak, a fülbevalók meg egy képkeretben kihúzott harisnyán.
2013. okt. 28. 08:14

Én nem gyűjtöm őket, csak sok van :D


Mivel nem szeretném ha porosodnának, ezért egyesével-párosával vannak visszazárható zacsiba téve, a zacsik pedig kincsesládákba (fadobozkákba :))

A merev, teli karkötőim egy szalagra vannak felfűzve és felakkasztva, a hajbavalók pedig egy szép, bélelt, fonott dobozban.

2013. okt. 28. 07:26
A láncok nálam parafa táblára vannak feltűzködve. A gyűrűknek vettem félkemény szivacsot, abba mélyedéseket vágtam egy ollóval és abba vannak beletűzve. A pici (pötty) fülbevalók egy lyukasztott műanyag lapra vannak rátüzdelve, egy bizsu boltban elkértem a kidobásra szánt kicsit sérültet. Én a merev karkötőket szeretm, azok elvannak egy dobozban és gabalyodnak össze semmivel. A fülbevalók egy része a parafa falon lóg, a másik része egy fa teás dobozban kapott helyet, amit kis és közepes méretű gyufás dbozokkal osztottam több részre.
2013. okt. 28. 07:24
Mint a kulcstartokat a falon: nagy keret, akasztok ra es egyenkent felrakni; nemreg lattam hasonlot az egyik internetes lakberendezesi oldalon; tenyleg jol mutatott, dekorativan volt megcsinalva;
2013. okt. 28. 02:20
Én láttam olyat egy barátnőmnél, hogy kisebb fa keretekbe hungarocell vagy szivacs lemezt illesztett, amit bevont valamilyen szép színes textillel. Abba bökdöste bele a fülbevalókat.
2013. okt. 28. 01:58
Fogj egy parafatáblát, azt fel a falra és ilyen színes nagy fejű gombostűket. Szúrd a parafába, a láncokat, karkötőket, füliket rá tudod akasztani.
2013. okt. 28. 00:21

A gyűrűket egy bonbonos dobozban tarthatod,amiben van olyan műanyag bélés,amiben mélyedések vannak.Ebben álltak a bonbonok.Uilyenben tartom a fülbevalókat,de ahhoz már 2 kell:)

A karkötőket ráhúzhatod egy szebb,vékonyabb üvegre.A láncok egy része nálam lóg.Lehet vállfára tenni őket és egyyszerűen felakasztani.A Kiflancon a fészbukon találni jó ötleteket,érdemes megnézni.

2013. okt. 28. 00:15
Már minden módszerrel próbáltam szelektálni, külön rakni a nyakláncokat, gyűrűket, karkötőket, de mindig összekeverednek, összegabalyodnak. Van ötlete valakinek, hogyan tartsak rendet közöttük? Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook